Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, mirki. Moja kobieta kłóci się ze mną o to że mam usunąć pewną dziewczyne ze znajomych na facebooku, to nic że przez całe życie tylko raz gadaliśmy, nic więcej, nawet nie pisaliśmy. Chodzi głównie o to że nie lubi jej siostry. Uważa że przez to nie jest szczęśliwa i mam usunąć bo to warunek czy dalej będziemy razem. Już kiedyś była chyba dwa razy taka sytuacja, ale po wielkich oporach ustapiłem. Ale ile można, czy tylko ja uważam że to idiotyczne kłócić się o takie rzeczy? Zaczynam dostawać #!$%@?. Nie odzywała się przez kilka dni bo nie ustępowałem, nie chcę być bez zdania i prawa do sprzeciwienia się.

Wiadomości z dziś:


#!$%@?, c-c-c-combobreaker
Pierwszy raz zastanawiam się tak poważnie nad tym, czy wszystkie różowe tak mają czy tylko moja tak #!$%@? czasem.

#logikarozowychpaskow ##!$%@? #zwiazki
  • 89
@Dante15: stary usuń ją ze swojego życia - im szybciej tym lepiej. Miałem jeden taki przypadek i też myślałem, tu ustąpię, tam ustąpię - przecież to pierdoły. Niestety jeśli ktoś jest tak #!$%@?, że FB stanowi jego życie, a każda inna osoba zagrożenie to najlepiej się ich pozbyć ze swojego życia jak najszybciej. To są toksyczne osoby. Do tego cokolwiek byś nie zrobił nie zmienisz tego. Tego typu problemy wynikają z
@Dante15: Skoro to 3-letni związek to ja bym na Twoim miejscu odpuściła. A jak już się sytuacja uspokoi to przeprowadziła poważną rozmowę, że coś takiego więcej się nie ma prawa powtórzyć. Jeśli chce z Tobą być nie będzie robiła podobnych akcji, jeśli nie, kończ to jak najszybciej przy następnej okazji.
@Skyworld: a jak się zachowuje na co dzień? jest z tych które wiecznie na wszystko narzekają i wszędzie widzą problemy czy może ogólnie pozytywna i tylko te imby co jakiś czas wypadają tak? Bo jeśli chcesz ja zostawić to lepiej to dobrze rozegrać, zwłaszcza jeśli jest jakaś niestabilna. Jeden mirek ratownik kiedyś opisywał efekty takiej kłótni i rozstania...
@Dante15: @specnazman: fajne są te wszystkie pomysły ale ja bym to zrobił tak:
usuń tamtą, zerżnij tą, zostaw tą, zaproś tamtą z powrotem i zarywaj do niej, lajkuj zdjęcia itp.
A, a gdyby na myśl Ci przyszło tylko punkt pierwszy to pamiętaj że gdybyś ty poprosił o to dziewczyn to ona nigdy się na żadne usuwanie nie zgodzi.
@Skyworld: Okej, możliwe. Mówię tylko co ja bym zrobiła na jego miejscu. Nie mówię że to najlepsze rozwiązanie. Po prostu sądzę że 3-letni związek jest zbyt cenny żeby go ot tak przerwać rzez taką głupotę. Być może dziewczyna potrzebuje pomocy psychologa, może gdy ją przycisnąć wytłumaczy skąd się jej biorą takie chore jazdy.
@Hrabia_Heheszko: @Eleni: @mcmlxxll: Na co dzień zachowuje się ok, tylko własnie czasami takie odpały się zdarzają, które strasznie #!$%@?ą. nigdy jeszcze w takiej sytuacji nie ustąpiła. I właśnie tu wychodzi to że jest także niestabilna strasznie, co chwilę zdarzają się jej jakieś problemy, 2 lata temu straciła tatę w dość młodym wieku, z mamą nie ma za dobrego kontaktu, jestem chyba jedyną osobą z która może poważnie pogadać, pośmiać
@Skyworld: Teraz chyba dopiero do mnie to dochodzi, tylko w jaki sposób z nią porozmawiać na ten temat? Chyba najbardziej prawdopodobną opcją byłaby ta że uznałaby to za żart.
@Dante15 W tej sytuacji raczej awanturę że próbujesz z niej zrobić wariatkę.
Najprostszym byłby warunek że pomyślisz nad oczyszczeniem listy znajomych na fb w zamian że pójdzie z tobą jutro w jedno miejsce.
Teraz jednak raczej to nie zadziała jest pewnie zdenerwowana co postanowisz.
@Dante15: Ty się jeszcze pytasz, UCIEKAJ! Daje ci nawet szansę, żeby to wyszło z jej strony, wiej! No chyba że to pierwsza taka akcja z jej strony, a koleżanka zrobiła jej jakieś wyjątkowe świństwo.
@Dante15: Pytanie tylko czy masz chęci i zaangażowanie żeby się z tym męczyć.
Najprościej będzie wyjść i tyle. Laska ma ewidentne problemy psychiczne, najpewniej do tego za nic nie da się zaciągnąć do psychologa a nawet jak się uda nie jest powiedziane że to cokolwiek da. Bej jej chęci nie pomożesz jej. Ona raczej chęci nie wykaże bo sama stwierdza że ma słabą psychike i tylko tyle