Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, mirki. Moja kobieta kłóci się ze mną o to że mam usunąć pewną dziewczyne ze znajomych na facebooku, to nic że przez całe życie tylko raz gadaliśmy, nic więcej, nawet nie pisaliśmy. Chodzi głównie o to że nie lubi jej siostry. Uważa że przez to nie jest szczęśliwa i mam usunąć bo to warunek czy dalej będziemy razem. Już kiedyś była chyba dwa razy taka sytuacja, ale po wielkich oporach ustapiłem. Ale ile można, czy tylko ja uważam że to idiotyczne kłócić się o takie rzeczy? Zaczynam dostawać #!$%@?. Nie odzywała się przez kilka dni bo nie ustępowałem, nie chcę być bez zdania i prawa do sprzeciwienia się.

Wiadomości z dziś:


#!$%@?, c-c-c-combobreaker
Pierwszy raz zastanawiam się tak poważnie nad tym, czy wszystkie różowe tak mają czy tylko moja tak #!$%@? czasem.

#logikarozowychpaskow ##!$%@? #zwiazki
  • 89
@Dante15: Musisz się zastanowić czy chcesz to dla niej robić, czy chcesz poświęcać swój czas żeby jej pomóc, zwłaszcza, że to nie będzie łatwe. Najlepiej by było zrobić tak jak mówi @Skyworld - postawić ultimatum, że w zamian za to, że jej ustąpisz pójdziecie po pomoc. Bo jak nie to wtedy to się nie zmieni, ona dalej będzie Cię szantażować emocjonalnie, a Tobie będzie coraz trudniej to zakończyć. Tak czy inaczej,
@Hrabia_Heheszko: @Skyworld: @Killjoy: Napisałem jej, że daję jej ultimatum i musimy o zaistniałej sytuacji powaznie porozmawiać i będzie musiała popracować nad swoją psychiką, innej opcji nie widzę. Czekam na rozwój sytuacji. Daje w sumie ostatnią szansę, jeśli po raz kolejny będzie taka sytuacja to zrezygnuję, bo szkoda nerwów.
@Dante15: Jeśli ona takie akcje odstawia częściej, to może się przyjrzyj, czy robi to dlatego, żeby coś osiągnąć i przestaje, kiedy to dostanie, czy robi to kompletnie irracjonalnie - w ostatnim przypadku może jej bardzo delikatnie zasugeruj jakąś pomoc terapeuty i swoje wsparcie.
@Dante15: Ej cumplu, weź spław tego dzika i poszukaj dobrej kobiety. Serio, są fajne dziewczyny na tym świecie. Moja na ulicy pokazuje mi fajne panienki zwracając uwagę na to czy są ładne i czy mają dobre tyłki. Jak oglądamy film i występuje w nim ładna aktorka, to nie ma problemu, żeby skomentować, że jest ładna. Ja też nie widzę nic złego w tym, że ona powie, że jakiś aktor, czy nawet
@Dante15: dowiedziałem się, że może rzeczywiście ma słabą psychikę i albo sobie z tym sama poradzi, albo jej z tym pomożesz np. idąc z nią do psychologa. Bo z dużą dozą pewności jej zachowanie do normalnych nie należy. Jest też trzecia droga ale jej się pewnie domyślasz :-P
@Dante15: Ile macie lat, że kłócicie się o takie rzeczy? o_O
Serio, nie ustępuj, najlepiej uciekaj. Dasz kolejny raz odrobinę kontroli nad swoim życiem, i obudzisz się za 10 lat myśląc "Co ja #!$%@? najlepszego zrobiłem...?". Poczytaj sobie trochę o osobowości typu Borderline. Zaczyna się od drobnostek, a kończy dość smutno. Jeżeli potrafi Cię szantażować o taką błahostkę, to pomyśl jakich argumentów może użyć w przyszłości. Szkoda trochę po paru latach,
"pewną dziewczyne ze znajomych na facebooku, to nic że przez całe życie tylko raz gadaliśmy, nic więcej, nawet nie pisaliśmy."
@Dante15: to po uj Ci taka osoba w znajomych? upierasz się jakby #rozowypasek Ci chciała matkę zabić