Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, mirki. Moja kobieta kłóci się ze mną o to że mam usunąć pewną dziewczyne ze znajomych na facebooku, to nic że przez całe życie tylko raz gadaliśmy, nic więcej, nawet nie pisaliśmy. Chodzi głównie o to że nie lubi jej siostry. Uważa że przez to nie jest szczęśliwa i mam usunąć bo to warunek czy dalej będziemy razem. Już kiedyś była chyba dwa razy taka sytuacja, ale po wielkich oporach ustapiłem. Ale ile można, czy tylko ja uważam że to idiotyczne kłócić się o takie rzeczy? Zaczynam dostawać #!$%@?. Nie odzywała się przez kilka dni bo nie ustępowałem, nie chcę być bez zdania i prawa do sprzeciwienia się.

Wiadomości z dziś:


#!$%@?, c-c-c-combobreaker
Pierwszy raz zastanawiam się tak poważnie nad tym, czy wszystkie różowe tak mają czy tylko moja tak #!$%@? czasem.

#logikarozowychpaskow ##!$%@? #zwiazki
  • 89
Dobra, sytuacja przekształciła się w taką, że mówi mi że mam czas do 22, inaczej już jej nie zobaczę, co robić? Odpuścić? Boję się trochę że może coś #!$%@?ć nagle.


@Dante15: Kolego, dobrze sobie przemyśl, czy ktoś kto "może coś #!$%@?ć nagle" to osoba z którą da się zbudować szczęśliwe życie. Czy będzie oddaną i wspierającą żoną, odpowiedzialną i rozsądną matką dla dzieci. Ty nie jesteś w permanentnym związku, jesteś na
#!$%@? mać 82 wpisy... ja #!$%@?ę mirko to #!$%@? WIZAŻ. Związki, "różowepaski", pokazmorde - to zbiera najwiecej komentarzy na wykopie podczas gdy ciekawe rzeczy po 10-15... zajebiscie