Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, mirki. Moja kobieta kłóci się ze mną o to że mam usunąć pewną dziewczyne ze znajomych na facebooku, to nic że przez całe życie tylko raz gadaliśmy, nic więcej, nawet nie pisaliśmy. Chodzi głównie o to że nie lubi jej siostry. Uważa że przez to nie jest szczęśliwa i mam usunąć bo to warunek czy dalej będziemy razem. Już kiedyś była chyba dwa razy taka sytuacja, ale po wielkich oporach ustapiłem. Ale ile można, czy tylko ja uważam że to idiotyczne kłócić się o takie rzeczy? Zaczynam dostawać #!$%@?. Nie odzywała się przez kilka dni bo nie ustępowałem, nie chcę być bez zdania i prawa do sprzeciwienia się.

Wiadomości z dziś:


#!$%@?, c-c-c-combobreaker
Pierwszy raz zastanawiam się tak poważnie nad tym, czy wszystkie różowe tak mają czy tylko moja tak #!$%@? czasem.

#logikarozowychpaskow ##!$%@? #zwiazki
  • 89
@Retrospekcja: Co następnie? Ma być ważniejsza od najlepszego przyjaciela?
Jest ważniejsza bo to jej fochy znosi. Jeśli laska robi imbe o znajomych na fb to nie widzę tutaj jakiejkolwiek szansy na związek chyba że facet da się wykastrować.
Kontakt z ex a posiadanie kogoś w znajomych to całkowicie co innego, naprawdę nie widzisz różncy?
@Dante15: a pogadaj z nia i badz miły i nie krzycz, nie wyzywaj bo to jeszcze gorzej dziala i jej powiedz, ze sie nie ma o co martwic bo ja kochasz i takie pierdoły. Pewni tu zaraz stulejarze beda smieszkowac ale na abki działaja takie rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dante15: Dajcie sobie na wstrzymanie i tyle. Laska ci nie da spokoju i zacznie cię kontrolować w coraz większym stopniu.
Niech ogarnie że nie jesteś ojcem który będzie spełniał jej wszystkie zachcianki i reagował na każde tupnięcie do #!$%@?.
@Dante15: Wypowiadają się praktycznie tylko niebieskie paski, spróbuję Ci to przedstawić od naszej strony. Prawdopodobnie nie chodzi w ogóle o tą dziewczynę- my, różowe paski lubimy sobie coś czasem ubzdurać, wmawiamy sobie, że jakaś konkretna rzecz jest nam potrzebna do szczęścia, choćby to była niesamowita głupota. Niektóre z nas potrafią to zwalczyć, inne nie. Może musi dorosnąć. To może być też próba- czy w sytuacji gdyby sprawa była naprawdę ważna mogłabym
@Skyworld: Próbujesz racjonalizować jej uczucia. Emocje nie są racjonalne. Będzie go sprawdzać aż dojdzie do tego, że jest dla niego najważniejsza a każda kobieta chce taka być dla swojego faceta.
Widocznie w ich historii jest coś co sprawia, że ona nie czuje sie pewnie.
Nie usprawiedliwiam jej zachowania, chciałam tylko mu podpowiedzieć co jest fundamentem tego problemu.
A różnica miedzy kontaktem z ex a usunięciem ze znajomych w tym konkretnym przypadku
@Retrospekcja: To już 3 raz robi taką awanturę i ma po raz kolejny to udowadniać? Jak następni poprosi nie gadaj z matką bo mam słabą psyche, nie gadaj z kumplem o bo mam słabą psyche, zmień prace bo masz tam pare lasek a ja mam słabą psyche to też ma się ugiąć?
Jak 3 raz musi jej udowadniać to a chodzi o takie gówno to coś jest nie tak.
@Dante15: czy Twoja różowa ma niską samoocenę? to by tłumaczyło czemu ciągle chce z Twojej strony zapewnień że jesteś w stanie coś dla niej zrobić i że jest najważniejsza. a z im większym niezrozumieniem się spotyka tym większą gównoburzę rozkręca. logikarozowychpaskow sucks ;d
@Skyworld: Nie ma się ugiąć, nigdzie nawet nie napisałam, że ma usuwać tę pannę ze znajomych. Może popracować za to nad tym, aby czuła się bardziej kochana, ważna, pogadać co sprawiło, że potrzebuje takich zapewnień.