Wpis z mikrobloga

Dobra, garść suchych informacji:
W ciągu ostatnich dwóch tygodni trochę się działo. Filmy są zgrane, czekają tylko na czas, żebym mógł pododawać napisy, powycinać najciekawsze fragmenty (bo podobno są za długie i chcecie samej akcji) Część zjawisk działa się gdy nie było mnie przez kilka dni w domu, bo delegacja i te sprawy, ale to coś nie mogło odpuścić. Po przyjeździe do chaty dostałem #!$%@?, gdy zobaczyłem, że wszystko jest #!$%@? (będzie nagranie) i postanowiłem iść na wojnę. Po pierwsze, cokolwiek by się działo, nie ucieknę z chaty. Będę się modlił, im więcej się będzie działo, tym więcej będę trzaskał "zdrowasiek". Choć mam nadzieję, że nie będę musiał, bo wczoraj był u mnie ksiądz, którego zaprosiłem. Poświęcił chatę, pomodlił się (tak, będziecie mogli także zobaczyć jak coś takiego wygląda) i zobaczymy czy to coś dało. Podsumowując: być może to koniec historii. Jednak to co się do tego momentu działo zostanie upublicznione. Może nawet z moją mordą, bo i tak wielu mnie rozpoznało i próba bycia anonimowym okazała się bezsensowna, szczególnie jak się jest bywalcem wykoparty :) Dajcie mi jednak czas, bo na poważnie będę mógł się zająć tematem dopiero jutro wieczorem. Dziękuję wszystkim za wsparcie, pomoc oraz pokrzepiające słowo, które było dla mnie ważne w tym trudnym czasie. Czekajcie na filmiki a ja żyję nadzieją, że to już koniec, choć to pokażą dopiero przyszłe dni.

Edit: pojawiły się pomysły, że to jakiś projekt na uczelnie czy ki czort, albo, że chcę zarobić kosmiczny hajs na YT :) Oczywiście dementuję takie plotki. Ale wiadomo, ja to ściemniam, bo kasa, atencja (z tego beczę najbardziej) i wiele innych rzeczy, które mi nie przeszły przez głowę :)

#otwierajacesiedrzwi
  • 45
@BQP: Uwaga, bo troszku się #!$%@?łem, będę filozofował xD
Nie żebym był jakiś super wierzący albo coś, ale pomyślałeś o tym że może być ktoś zmarły który upierdliwie prosi modlitwę? Wg chrześcijan w czyśćcu jest się tak długo, aż ktoś się za ciebie nie pomodli. W sensie - gdybym ja umarł, a że nie jestem jakoś specjalnie pobożny (ani zły) pewnie utkwiłbym w czyśćcu w nieskończoność i nawiedzał upierdliwie jakiś dom,
@Fallenzgr: po prostu nie ma rozumu i godności człowieka, niby jak z horrorami wiedziałem ze to na 99,9 nie prawda, ale jednak takie manipulacje całkowicie mnie zniechęciły, OP chyba ma smutne życie ze w taki sposób chce zwrócić na siebie uwagę
@VolorFlex: @diabLEEca: Przecież to się przewijało w komentarzach i co sami niektórzy zauważyli, czyli były #!$%@? napisy, do których przykładam dużą wagę, żeby była chronologia i każdy wiedział co, gdzie i jak. No i obciąłem wstęp, który był za długi, stąd zarówno usunięcie źle zmontowanego filmu jak i różnicy w długości. Ja rozumiem czepać się bo coś, ale za pierwszym razem dostaliście JEDNO ujęcie nie montowane, nie cięte itp, a
@BQP: Kolego, brniesz tylko dalej w kłamstwa:
1. JEDYNY napis w tamtym filmie to: "10.03.2015 około 9:00" - o żadnych "#!$%@? napisach" nie ma mowy.
2. Po drugim wrzuceniu filmik był DŁUŻSZY, a nie KRÓTSZY - 1:33 zamiast 1:07.
3. Nie widziałam żadnych komentarzy na temat "#!$%@? napisów", za to było kilka sugerujących fake'a, w tym np. komentarz @egzoparano: "W 54 sekundzie widac ze film byl ciety". Był to ostatni
diabLEEca - @BQP: Kolego, brniesz tylko dalej w kłamstwa:
1. JEDYNY napis w tamtym f...
@diabLEEca: jak chcesz to Ci prześlę w weekend pierwszą (usuniętą) wersję tego filmu, bo na dysku gdzieś leży. Chcesz to sobie porównasz czy cięte czy nie i tyle.
@AgentBroda: spoko, będą "lepsze" akcje, nagrane z kilku kamer jednocześnie, które będę wrzucał zarówno pojedynczo, żeby każdy miał dobrą jakość jak i tradycyjnie w "kompilacje". A co do tamtego nagrania to jeżeli zdecyduję się pokazać ryja tamten też zostanie wrzucony.
@BQP: Nie, dziękuję. Teraz to żadna sztuka wziąć naprawiony i obciąć o kilkanaście sekund. Ale Twoje poczynania będę dalej śledzić, żeby uświadamiać tych, którzy kupują te manipulacje. I żeby była jasność, jeszcze raz podkreślę, że z uwagi na własne doświadczenia nie neguję samego istnienia zjawisk paranormalnych, jednak oszukiwania ludzi z premedytacją nie zdzierżę.
@diabLEEca: Co się mnie tak uczepiliście? Wrzuciłem na mikro, za chwilę dostałem na maila info o tym, że znów film został wrzucony, a starszy zniknął, dodałem więc nowy wpis, a stary usunąłem. Z racji, że było późno ( a sam wpis zobaczyło kilka osób) nie chciało mi się pisać żadnego sprostowania, zresztą nie poczuwam się do tłumaczenia w tej kwestii.