Wpis z mikrobloga

Mirki jak najlepiej wyczyścić/wyprać buty Reebok Classic Leather (przesyłam zdjęcie) ? Po ostatnim czyszczeniu ich szczotka i proszkiem do prania, straciły swój kolor, są wyblaknięte no i ten zamsz który jest na praktycznie całym bucie, już go prawie nie ma, bo się starł po ostatnim czyszczeniu - wcale mocno nie czyściłem.

Komaryt - Mirki jak najlepiej wyczyścić/wyprać buty Reebok Classic Leather (przesyłam...

źródło: comment_kbOMOft2BRuEsEV1st8neKYT9ludzHLa.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dawidrayan: no ja szczotką spieprzyłem te reeboki -.- miałem je przez ok. miesiąc, no i dodatkowo nie popatrzyłem jaki proszek wziąłem a był to proszek do białego...
  • Odpowiedz
@Komaryt: O #!$%@?, zamsz proszkiem do prania? :D
Masz do tego specjalne impregnaty w szpreju i takie gumowe szczotki - więcej nie trzeba, ogólnie to unikaj wody jak ognia.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: no... też to stwierdziłem po kilkukrotnym przejechaniu ich szczotką, niestety ktoś podał "zajebisty" sposób na jakimś forum i się go posłuchałem
  • Odpowiedz
@Komaryt: W takiej sytuacji mogę Ci tylko poradzić użycie pasty do butów w podobnym kolorze. A poza tym to nigdy nie kupuj zamszowych butów jak masz w nich zamiar chodzić na codzień.
  • Odpowiedz
@Komaryt: No bo strasznie szybko się niszczą. Kumpel miał Kazary za gruby hajs i po miesiace chodzienia w nich wyglądały jak jakieś stare kapcie. Też mam zamszowe buciki i staram się w nich nigdy nie wychodzić kiedy jest mokro na dworzu bo raz wdepniesz w błocko i możesz załatwić buta.
  • Odpowiedz
@kobiaszu: do czasu kiedy ich nie "wyczyściłem" chodziłem w nich codziennie i nie zauważyłem aby się jakoś bardzo poniszczyły, po moim czyszczeniu wyglądają teraz jakby... sam nie wiem jak to opisać :D
  • Odpowiedz