Wpis z mikrobloga

Mirki, w ramach kolejnego małego podsumowania muszę powiedzieć - pochwalić się - swoim #rozowypasek
Wygląd pomińmy - mnie się naprawdę podoba, moi znajomi też mówią, że jest OK, ale chodzi o całą resztę:
- jest bardzo wyrozumiała, że mam swoje zajęcia i pasje i dużo pracuje
- nie ma problemu z tym, że musimy się spotykać dość późno
- czasami robi niespodzianki - coś upiecze, kupi jakieś ciastka, owoce etc - mała rzecz, a miła, tak bez okazji, dość często
- w sumie to muszę ją powstrzymywać od tego żeby mi nie pomagała - np. jak coś ugotuję to od razu chce posprzątać, pozmywać, jak muszę coś wyprasować to też chce to zawsze zrobić za mnie, chce zawsze ścielić łóżko, jak gdzieś wychodzę to zawsze jak wrócę jest posprzątane
- jest naprawdę ogarnięta jeżeli chodzi o swoje życie, ciężki kierunek i praca
- ma zawsze ochote :)
- jest naprawdę otwarta i wyrozumiała na moje różne dziwne problemy i akcje
Na pewno pojawią się jakieś minusy, ale #!$%@?, nie wierzyłem, że są tak zajebiste #rozowepaski dotychczas spotykałem naprawdę głupie pindy.. Chyba w końcu rpzekonuję się, że naprawdę ją kocham i naprawdę tego nie chcę #!$%@?ć. Tak więc Mireczki ja się chwalę i dla wszystkich #tfwnogf daję radę: #!$%@? i szukajcie dalej, bo są naprawdę dobre #rozowepaski
#ruchajzbadoo #zwiazki #coolstory
  • 71
No i to co jeszcze jest zajebiste to to, że mogę z nią porozmawiać na naprawdę każdy temat. Powiedziałem jej o chyba wszystkich swoich najgorszych i najdziwniejszych akcjach, a ona dalej mnie kocha. Nie sądziłem, że kiedykolwiek otworzę się tak przed jakąś dziewczyną.
@tstudent: jeśli chcesz żeby było dobrze na długo, to pilnuj mocno swoich obowiązków, nie pozwalaj jej na zbytnie wyręczanie siebie w sprzątaniu itp drobiazgach, bo te pierdoły nierzadko potem robią niezły burdel w relacji :)
Ot po prostu zrób wszystko by jej w pewnym momencie nie przestawił się tryb na "jestem dla niego zbyt doba" "on mnie wykorzystuje", "traktuje mnie jak służącą".
@valdo: No właśnie ona uważa, że to ja wszystko robię :D W sumie to ona zawsze chce pomóc, ale jak tylko mogę to jej na to nie pozwalam :D W sumie kiedyś się nawet o to pokłóciliśmy, ze nie pozwalam sobie pomagać :)
@tstudent: i tego się trzymaj, przesadna usłużność to po prostu "poza" na "popatrz jaka jestem zajebista, daj się zagłaskać" :)
Ja już parę razy takie tematy przerabiałem, nie ma co się ekscytować na wyrost. Bądź dla niej dobry, traktuj z szacunkiem, bądź wierny i uczciwy, dobrze ruchaj i nie szastaj flotą. To może się ożenisz jeszcze przede mną :D
@pqp_1: mam bardzo dobrą pracę i starcza od pierwszego do pierwszego, ale jakoś specjalnie z tymi pieniędzmi nie szaleje i się nie afiszuję. Wyprzedzając chyba to dałbym sobie rękę obciąć ( :P ) że to nie taki typ kobiety.
@tstudent: widzisz i tu się rozchodzi właśnie o to
masz prace, nie wiem jak rodzice ale może też bogaci
mieszkanie masz własne? to też ma znaczenie
pozatym nie możesz dać 100% pewności ze nie zależy jej na kasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

szukam drugiego dna może na sile ale warto wziąć wszystko pod uwagę żeby później nie było problemow
a ze laski to materialistki to wiadomo nie
@pqp_1: no aż nie wierzę co czytam,zawsze miałeś takie podejście do życia czy ktoś Cię mocno skrzywdził?

@tstudent: weź sobie ten wpis gdzieś zapisz i wracaj do niego co jakiś czas :) i doceniaj i sprawiaj żeby ona czuła się doceniana i sielanka będzie dalej. Troszkę się pozmienia ofc, ale i tak będzie super :)
@jasimalgosia: ja się nie śmieję, tzn. uśmiecham się, bo ja się cieszę, jak innym się powodzi :)

natomiast moje wrażenia sprzed wielu lat były takie, że na Badoo same karyny i nie widziałem ani jednej normalnej. pewnie są, ale jak taką znaleźć pośród tysięcy plastików? ile trzeba mieć czasu na odsiewanie ziarna od plew?

no i zawsze trochę się zastanawiam, nie bierz tego do swojego paska ;), że coś z laską
@wonsz_smieszek: na badoo miałem dwie przygody, pierwsza laskę, które poznałem okazała się jednak mało normalna heh. Drugą, obecną, poznałem pierwszego dnia jak konto założyłem. Wydaje mi się, że trzeba mieć trochę szczęścia ;].

To samo można powiedzieć o facecie, który konto zakłada i szuka babki. W realu to dopiero trafiałem na beznadziejne baby i szczerze nie chciało mi się już szukać. Przez net zanim się spotkasz, pogadasz etc. i łatwiej po
@jasimalgosia: mnie tam konto wywalili, bo nie miałem zdjęć swojego ryja. niezbyt chce je tam dawać, bo potem widzę, że te foty krążą po całym necie i wyświetlają się w jakichś głupkowatych reklamach badoo.

Symetria tutaj nie jest pełna. Faceci podbijają do lasek, laski do facetów nie. więc może żyć sobie taki koleś, bordo, który w życiu do żadnej nie zagada i będzie sam. Laska nawet jak nieśmiała, to zawsze ktoś