Wpis z mikrobloga

https://i.imgur.com/IVAdlwn.mp4
@Heekate: jest już kolejne nagranie tego. Jak te ufoludy tam siedzą jak to takie płaskie? Nie wygląda to na rekwizyt a coś prezycyjnie zrobione. To było eskortowane przez pojazdy na rejestracjach federalnych czy coś takiego. Podobno rekwizytów na plan filmowy się tak nie eskortuje i rzadko przewozi w całości o ile wgle bo zwykle robia w CGI. Ja się zastanawiam że ten statek nie wygląda za bardzo zniszczony ani wgnieciony.
@rtp_diov: tutaj wrzuciłeś parę sekund z dłuższego filmiku, który podlinkowałem wyżej - wiele osób w komentarzach pisze, że widziało to już z rok temu ale nikt nie podaje źródła z przeszłości ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dobra ale nie zamieniajmy się w forum plaskoziemcow. Pierwsza sprawa to się nie trzyma kupy żeby to nie było nawet przykryte. Najpewniej jeśli faktycznie to wyłowili to zaciągnęli by to na barkę i popłynęli do jakiegoś ośrodka blisko brzegu. Kolejna sprawa to krzyżowe porównywanie informacji. Czy według was to wygląda jak oktagon rozmiaru małego auta? Czy to wygląda jakby dostało rakietą i uderzyło w wodę? (Jeśli jest z takiego mocnego materiału to
@Heekate: no ale co nie masz argumentów i obrażasz. Ja zadaje naukowe pytania a Ty na poziomie magicala się odzywasz. Kręcą teraz jakiś film o ufo? Nie. Spadło ostatnio ufo w USA? Tak Czy to było transportowane ostatnio w okolicy spadnięcia UFO? Tak . No to o co Ci chodzi to pewnie ten obiekt. Nie wiem czemu go nie przykryli, może mają już kilka takich w bazach i tak im nie
@Pabick: jako inżynier siedzący w temacie zdementuję "części dachu silosu" i "elementy konstrukcyjne mostu".
Części silosów przewozi się w drobniejszych elementach i skręca na miejscu a co do części konstrukcyjnych to cokolwiek by to nie było- w polsce przynajmniej są projektowane tak żeby przewozić je w nieco "normalniejszy sposób", do tego jak już się coś takiego przewozi to zawsze w "pionie" a nie jakby spadły podkłady no i raczej nie widziałem