Wpis z mikrobloga

Za tydzień dowiem się czy rózowy zaciążył.Jest pewien niesmak.Już wcześniej mówiłem jej o tabletkach ,po'', ale nie ona taka religijna, że jak ma być dziecko to będzie.ŻE CO #!$%@? ? I teraz dziwi się mojej rekacji, że na ten moment nie chce dziecka,układam sobie życie (studia-praca) . Że ona go urodzi i może być sama. O co #!$%@? chodzi takim ludziom ? Kocham ją bardzo,ale takie myślenie mnie #!$%@?.Po co produkować dzieciaka, który na sam początek będzie miał #!$%@? (jesteśmy całkiem młodzi) Jeśli jej nie przetłumacze to pewnie będe musiał odejść ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co by nie było, niesmak pozostał #rozowepaski
  • 340
@mlg20: Zasada nr 1: jeśli jesteś pewien, że z jakąś laską nie chcesz mieć dziecka, nie uprawiaj z nią seksu.
Jedyny sposób gwarantujący pewność, że bachora nie będzie.
Tym bardziej jeśli dziewczyna ma jakieś zapędy w kierunku macierzyństwa, ryzykujesz za każdym razem. Ale nawet jeśli nie ma, żadna antykoncepcja nie daje 100% pewności. Zapisać, zapamiętać.
@mlg20: Uwielbiam tę hipokryzję katoliczek - seks przedmałżeński TAK, ale tabletka "po" to już grzech; Idzie taka co miesiąc do spowiedzi - prze księdza grzmociłam się z chłopcem, bo mi kazał; o ile się nie mylę warunkiem spowiedzi jest "mocne postanowienie poprawy", dlatego pierwsze co robi, to zaraz po kościele idzie się rozgrzeszać ze swoim facetem. Super wiara bulwo.
@mlg20: @mlg20: Po pierwsze dzieci powstają z udziałem dwojga ludzi. Ludzie piszący ''było nie wkładać /ruchać" spychający winę na faceta są żałośni.

Po drugie ludzie kierujący się moralnością, religią która zabrania zażycia tabletki po lub skrobanki to mentalne pisuary przez które mnoży się pokolenie idiotów, patologie społeczne.

Po trzecie seks w dzisiejszych czasach wśród normalnych ludzi pełni funkcję przyjemnośći (nie mówiąc o roli pogłębiania, okazywania uczuć partnerowi), a dopiero na
@superbybak: w tym wypadku gosciu ma ~20 wiosen, ale nie powinien nawet prowadzic pojazdow mechanicznych dla dobra innych ludzi. No ale po kolejnych wypowiedziach widac, ze troll

plus nie wiem czy wiesz, ale 10cio latka hamują jeszcze takie rzeczy jak wstyd, strach, a nawet fizycznie nie przebije błony. To że teraz drastycznie spada wiek inicjacji seksualnej to jedno, ale przez tysiace lat wyglądało to inaczej. To teraz społeczeństwo jej #!$%@? (fajki,
@goodbye_cruel_world: skrobanka to nie #!$%@? wizyta u dentysty. To jest zabicie dziecka, na wczesnym etapie rozwoju itd ale nie można tego bagatelizować tak jak Ty to robisz. Nie chcesz dzieci to się zabezpieczasz a nie traktujesz tabletki wczesnoporonne jako środek antykoncepcyjny o.O plus wam jest łatwo mówić bo nie przeżywacie tego tak jak kobiety - ona może mieć przez to zrytą psyche do końca życia a ten pewnie za kilka lat
@mlg20: jak tak czytam Twoje wypociny, to bardziej mi żal Twojej partnerki niż Ciebie. Jesteś jeszcze na poziomie nieodpowiedzialnego gimnazjalisty, nic więcej. Gumki nie (bo pewnie spada), ale ruchać trzeba xD Gościu, tylko zwierzęta się pukają bez odpowiedzialności ;)

I jeszcze to Twoje #!$%@?... o tym, że studiujesz i Ci to życie zniszczy haha xD Też tak zaczynałem ojcostwo (miałem 23 lata), teraz mam 26, drugie w drodze, skończone studia, praca