Wpis z mikrobloga

Za tydzień dowiem się czy rózowy zaciążył.Jest pewien niesmak.Już wcześniej mówiłem jej o tabletkach ,po'', ale nie ona taka religijna, że jak ma być dziecko to będzie.ŻE CO #!$%@? ? I teraz dziwi się mojej rekacji, że na ten moment nie chce dziecka,układam sobie życie (studia-praca) . Że ona go urodzi i może być sama. O co #!$%@? chodzi takim ludziom ? Kocham ją bardzo,ale takie myślenie mnie #!$%@?.Po co produkować dzieciaka, który na sam początek będzie miał #!$%@? (jesteśmy całkiem młodzi) Jeśli jej nie przetłumacze to pewnie będe musiał odejść ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co by nie było, niesmak pozostał #rozowepaski
  • 340
@katinka: Pracuję za granicą, trzymam tam majątek, jestem tu w RP bezrobotny, bezdomny i biedny jak mysz kościelna. Co zrobić, takie ciężkie życie. Bezdomnych alimenciarzy za kratki nie wsadzają.

A cała ta sytuacja mi wcale nie przeszkadza, tylko daje zajebistą satysfakcję że przechytrzyłem system. Do tego głupią dziewczynę, która mogła mieć teraz męża, dwójkę dzieci i szczęśliwe życie gdyby tylko np wzięła pigułkę wczesnoporonną. A tak, niech niesie swój krzyż, pewnie
@waldyszczawik: Nie szukam najważniejszego wątku dyskusji, bo mi do niczego nie potrzebny. Po prostu wyłapuję te najbardziej rakotwórcze fragmenty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak, posądzaj mnie o bycie kobietą, dlatego, że nie podzielam Twojego, jakże męskiego punktu widzenia xD
@waldyszczawik: Podkreślam jeszcze raz, że dziewczyna i tak dostanie pieniądze z Funduszu, niezależnie od tego, czy Fundusz ściągnie je z ciebie czy nie.

Jak nie ściągnie, to twój dług tylko rośnie i rośnie. Żeby nie zapłacić ani złotówki, do końca życia będziesz musiał być w Polsce bezdomny i bez majątku. Zakładam że rzeczywiście mieszkasz pod mostem, a nie gdzieś i przedmioty w mieszkaniu (komputer) nie są twoje. Nie masz samochodu. Super
@katinka: Ale ja doskonale rozumiem, taką sytuację, że Fundusz płaci tej dziewczynie jakieś gównopieniądze i dolicza mi do wirtualnego długu. Zakładając, że IIIRP pociągnie jeszcze 20 lat (z niewypłacalnym ZUSem, KRUSem, upadającą UE, Rosyjskimi interwencjami), to i tak nie wyciągną ze mnie ani złotówki, albowiem nie posiadam na terenie tego kraju żadnego majątku. Mieszkam w niezłym mieszkaniu, ale nie jestem jego właścicielem. Ani żadnej rzeczy która się w nim znajduje. Zresztą
@waldyszczawik: Wiesz, poznałem różnych ludzi w swoim życiu. Od oszustów i złodziei zaczynając a na ludziach z wyrokiem za morderstwo kończąc. Żadna z nich nie miała tak spaczonego sumienia.
Aczkolwiek jesteś tylko zwykłym trolem...

@mlg20: Uwielbiam, po prostu uwielbiam kiedy nagle okazuje się, że życie w ramach:

Mej rady wysłuchaj, żony nie szukaj, po prostu ruchaj


kończy się wpadką i przypałem. To całe myślenie "aaa, mnie to nie dotyczy". Ten
@rskk: No to gratuluje znajomości. Ja w życiu nie spotkałem raczej kryminalistów, może poza białymi kołnierzykami. Obawiam się, że nie jestem trolem.

Różowe paski muszą zrozumieć, że jeśli facet nie chce mieć dziecka, to one idą z nim do łóżka na własne ryzyko. Co do ciebie, to żyj sobie dalej niańcząc niechcianego gówniaka, bo tak cie jakaś laska czy teściowa zmusiła. Świat długi i szeroki, w większości państw prawo jest normalne
@waldyszczawik: wait wait wait

A dlaczego to nie #niebieskiepaski muszą zrozumieć, że jeżeli kobieta nie jest zdecydowana czy chce dzieciaka to idą z nią do łóżka podejmując ryzyko.
Bo ok, ja rozumiem sytuacje gdzie cały czas kobieta mówiła, że dziecka nie chce i w przypadku "shit happens" podejmujecie odpowiednie kroki. Natomiast jeżeli temat nie był podejmowany albo nie było podjętej decyzji to możesz bić się tylko w pierś z powodu złego
skrobanka to nie #!$%@? wizyta u dentysty. To jest zabicie dziecka, na wczesnym etapie rozwoju itd ale nie można tego bagatelizować tak jak Ty to robisz.


Pani już mówię dziękuję, dobranoc. Dziecko to jest np w 9 miesiącu, "na wczesnym etapie rozwoju" mamy do czynienia z zlepkiem komórek. W którym miejscu bagatelizuję?

Nie chcesz dzieci to się zabezpieczasz a nie traktujesz tabletki wczesnoporonne jako środek antykoncepcyjny o.O


Jak wielki deficyt szarych komórek
@rskk: Do seksu potrzebna jest obupólna zgoda. Obupólna powinna być też odpowiedzialność. Po 50%. Mimo wszystko:

1) Załóżmy że kobieta mówi, że nie chce mieć dziecka. Pojawia się ciąża, nastepnie kobieta ją usuwa. Wszystko jest ok, mimo że facet chciał mieć dziecko.

2) Załóżmy, że facet mówi, że nie chce mieć dziecka. Pojawia się ciąża, ale facet nie może jej usunąć. A więc mówi: albo aborcja, albo nie będę płacił. I
Planujesz ślub z każdą kobietą jaką spotkasz kilka razy?


@Dakkar: Z mężczyzną, jeśli już. Ślubu nie planuję, ale biorę zawsze pod uwagę możliwość, że może się skończyć wpadką i na pewno nie poszłabym do łóżka z facetem, który nie nadawałby się na ojca, jest skrajnie nieodpowiedzialny, uważam go za skończonego idiotę itp. tylko dlatego, że podziałały feromony, jest przystojny, ma dobrą gadkę czy coś takiego.
@waldyszczawik:

1. Kto ci kazał przespać się z kobietą która nie chce dzieciaka skoro ty chcesz?
2. Nie będziemy zakładać sytuacji które nie mogą się wydarzyć.

Od tego mamy rozum aby wybierać sobie odpowiednie partnerki a nie ruchać wszystko co popadnie. Sypiając z kobietą gdzie jesteś swiadom tego, że może nie chcieć poddać się zabiegowi aborcji automatycznie zgadzasz się na płacenie alimentów/wychowywanie dziecka w przypadku wpadki.
I nie, w życiu nigdy
@rskk:

Pytasz kto kazał przespać mi się z kobietą, która nie chce dzieciaka, skoro ja chcę. A nie odpowiadasz mi na wielokrotnie zadane pytanie kto kazał kobiecie przespać się z mężczyzną, który nie chce dzieciaka.

Równouprawnienie, a równość wobec prawa odpowiadając za swoje czyny to dwie różne sprawy. Przykład z wypadkiem jest beznadziejny, bo to fałszywa analogia. W wypadku samochodowym winę ponosi strona, która taki wypadek spowodowała. W seksie wina zawsze
Tak dla podsumowania wątku:
(cytując @goodbye_cruel_world )

Po pierwsze dzieci powstają z udziałem dwojga ludzi. Ludzie piszący ''było nie wkładać /ruchać" spychający winę na faceta są żałośni.

Po drugie ludzie kierujący się moralnością, religią która zabrania zażycia tabletki po lub skrobanki to mentalne pisuary przez które mnoży się pokolenie idiotów, patologie społeczne.

Po trzecie seks w dzisiejszych czasach wśród normalnych ludzi pełni funkcję przyjemnośći (nie mówiąc o roli pogłębiania, okazywania uczuć partnerowi),
@waldyszczawik: ale jak ruchał to chyba ma na tyle rozumu chociaż w tej sytuacji to może i nie mieć rozumu... Chodzi o to że jak uprawiasz seks z Kobietą to zawsze trzeba mieć tą świadomość. Dla mnie autor po prostu jest niedojrzałym idiotą.
@Postronny: Czy ci się to podoba, czy nie, rządzimy światem: http://drsircus.com/world-news/psychopaths-rule-our-world-medicine-politics-and-war

A tak poza tym, to :

Po pierwsze dzieci powstają z udziałem dwojga ludzi. Ludzie piszący ''było nie wkładać /ruchać" spychający winę na faceta są żałośni.

Po drugie ludzie kierujący się moralnością, religią która zabrania zażycia tabletki po lub skrobanki to mentalne pisuary przez które mnoży się pokolenie idiotów, patologie społeczne.

Po trzecie seks w dzisiejszych czasach wśród normalnych ludzi
@waldyszczawik: Tu nie chodzi o dziecko, tu chodzi o to, że nie jesteś zdolny do uczuć i empatii. Można różne złe decyzje podejmować, krzywdzić ludzi, czegoś żałować, a z tego co piszesz wynika, że dla Ciebie istnieje tylko zimna kalkulacja własnych wymysłów i świata który istnieje w Twojej głowie. Nie różnisz się w tym aspekcie od głupiej kobiety która uprawia seks z kimś takim, tak samo skrzywione są wasze "wizje świata".
@Postronny: Nadal nie widzę co twoje osobiste wycieczki zmieniają w sytuacji, kiedy kobieta idzie do łóżka z kimś, kto wyraźnie mówi, że nie chce być ojcem. Powinna wziąć odpowiedzialność za podjęcie decyzji, wiedząc że chłop na ewentualne dziecko się nie zgadza. A więc zostaje jej bycie samotną matką albo aborcja. Więcej opcji nie ma.
@waldyszczawik: Przez cały ten wątek powtarzasz tylko to jedno zdanie, swoją wewnętrzną teorię, która stała się mantrą, wszystko i wszyscy się nie liczy, bo TY w głowie sobie opracowałeś jakąś teorię która teraz rządzi Twoim życiem.

P.S.
Skoro jesteś taki rozsądny i kierujesz się swoimi wspaniałymi zasadami, to możesz oddać spermę do banku, poddać się wazektomii i dać zapłodnić kobietę wtedy gdy twoje teorię pozwolą Ci na posiadanie potomstwa i nie
@Postronny: Myślałem o tym, ale nie wgłębiając się w szczegóły, te procedury są jeszcze niedoskonałe. Jeśli z biegiem czasu zostaną udoskonalone, to czemu nie, bardzo dobre rozwiązanie. Szczególnie śmieszne byłoby spotykanie się z ultra religijnymi dziewczynami którym mówiłbym że skoro ciągle nie zachodzą w ciąże, to widocznie Bóg tak nie chce (trolling 10/10). Jeszcze odmawiałbym badań płodności zasłaniając się religią. A tak na serio, to testowanie są, zdaje się w Indonezji,
Do teraz nie dostałem dobrze uzasadnionej odpowiedzi na pytanie dlaczego, skoro kobieta wie, że facet nie chce dziecka, to mimo wszystko idzie z nim do łóżka, a później robi problemy.


@waldyszczawik: Wiesz, skoro dobrze uzasadniona jest tylko i wyłącznie Twoja wersja, to nie dziwne, że te kilka-kilkanaście innych tam na górze, które inni przedstawiali, Ci nie odpowiadają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@NuGuns: Widzisz, skoro odpowiedź na pytanie

Dlaczego, skoro kobieta wie, że facet nie chce dziecka, to mimo wszystko idzie z nim do łóżka, a później robi problemy?


jest taka prosta, to może skopiuj, wklej, albo chodziaż daj linka do tej, jakże oczywistej, odpowiedzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widocznie coś przeoczyłem!
@waldyszczawik: Po co mam powtarzać jeszcze raz to co sam np. pisałem? O tym chociażby, że Te też się na coś godziłeś, a później robisz problemy.
Tak jak pisał @Postronny, powtarzasz to samo zdanie, w niezmienionej w formie w co drugim wpisie. Naprawdę ta sprawa musiała Ci coś poprzestawiać we łbie, skoro musiałeś sobie solidnie wypracować taką linię obrony. Szansę, na zmianę zdania, które układałeś sobie skrupulatnie w głowie, podejrzewam
@NuGuns: Rozumiem o co ci chodzi. Ty chyba nie rozumiesz tego co ja piszę, mimo, że tyle razy to powtarzałem. Przystępując do stosunku nie chcę być ojcem, o czym dziewczyna doskonale wie. Jest z tym wszystko ok, albowiem:

Po trzecie seks w dzisiejszych czasach wśród normalnych ludzi pełni funkcję przyjemnośći (nie mówiąc o roli pogłębiania, okazywania uczuć partnerowi), a dopiero na końcu funkcję rozrodczą (sorry matko naturo).


oraz

Po piąte gdy
@waldyszczawik: To też powtarzasz już chyba 10 raz w niezmienionej formie xD
Serio uważasz, że ustne zrzeczenie się z odpowiedzialności ewentualnego ojcostwa to wystarczająca sprawa? Zrzeknij się tak samo z obywatelstwa, bycia dzieckiem swoich rodziców, płacenia podatków itd. Później uciekaj za granicę, albo chodź po sądach "bo przecież mówiłeś, że nie chcesz" xD
@NuGuns: Serio, skąd ty bierzesz te porówniania? (ʘʘ) Ja nawet przez chwilę nie kwestionuję, że zgodnie z prawem będę genetycznym ojciem takiego dziecka. I że być może uda się dziewczynie dostać 300-500 zł z funduszu alimentacyjnego na gówniaka.

Mi chodzi o to, że dopuszczanie do porodu w takiej sytuacji jest beznadziejnie głupie ze strony kobiety. Tzn przy zdecydowanym, ustnym (bo przecież, k*rwa nie pisemnym) sprzeciwie faceta. Oraz
@NuGuns: I leję z tego, że istnieją kobiety, które myślą, że mimo że facet nie chce mieć dziecka, to ona się z nim prześpi, a wrazie czego sąd czy ktośtam go zmusi do tego żeby z nią był. No to jest tak naiwne i śmieszne, że aż trochę prychłem kiedy o tym pomyślałem. Po prostu - facet nie chce mieć dziecka - nie idź z nim do łóżka jeśli masz problemy