Wpis z mikrobloga

Za tydzień dowiem się czy rózowy zaciążył.Jest pewien niesmak.Już wcześniej mówiłem jej o tabletkach ,po'', ale nie ona taka religijna, że jak ma być dziecko to będzie.ŻE CO #!$%@? ? I teraz dziwi się mojej rekacji, że na ten moment nie chce dziecka,układam sobie życie (studia-praca) . Że ona go urodzi i może być sama. O co #!$%@? chodzi takim ludziom ? Kocham ją bardzo,ale takie myślenie mnie #!$%@?.Po co produkować dzieciaka, który na sam początek będzie miał #!$%@? (jesteśmy całkiem młodzi) Jeśli jej nie przetłumacze to pewnie będe musiał odejść ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co by nie było, niesmak pozostał #rozowepaski
  • 340
  • Odpowiedz
@t12t12: nie chce dziecka, nie przez najbliższe 8 lat.Jeśli zadecyduje to sama zmarnuje sobie życie i jemu.Ja tłumaczyłem już wiele razy.
  • Odpowiedz
@Postronny: tak.Nie czuje się teraz do roli ojca.Ona sie wzbrania przed jakimikolwiek tabletkami,teraz jak już jest 3tyg i nadal można brać to nie bo to zabójstwo. Prędzej bede placil alimenty niz zyl z tak ograniczona osoba
  • Odpowiedz
@mlg20: drogie dziecko. Najwyraźniej uważasz, że dziecko to problem, bo chcesz się rozwijać. Niestety (lub na szczęście) każdy ma prawo popełniać błędy I PONOSIĆ ICH KONSEKWENCJE. Pomyśl, co potomek o Tobie pomyśli.
  • Odpowiedz
@mlg20: jak jesteś gotowy do wkładania to jesteś gotowy do roli ojca, to chyba tyle w temacie. Nie ma "ja sobie porucham dla przyjemności, a konsekwencje przejdą wraz z aborcją".
  • Odpowiedz
@mlg20: A co Ty #!$%@? zwierzęciem jesteś że popędu nie potrafisz na wodzy utrzymać? Ciekawe jakie masz podejście do innych ludzi skoro masz #!$%@? na swoje dziecko. Swoją drogą trzeba było przed ruchaniem ją pytać jakie ma poglądy. Śmierć frajerom, nawet mi Cie nie szkoda.
  • Odpowiedz
@NiedzielnyMirek: może i po części jestem #!$%@?, ale nie mowie, że z tą kobietą akurat teraz zamierzam życ do końca przez dzieciaka.Jeśli jedna i druga osoba nie chce dziecka bo na te chwile byłoby dodatkowym cieżarem to po co je robic ? Co innego gdyby dziecko wyszlo totalnie z przypadku i dowiedziałbym sie tego pozniej itd, a co innego jak po stostunku mowie od razu o tabletkach w razie gdyby

@
  • Odpowiedz