Wpis z mikrobloga

Za tydzień dowiem się czy rózowy zaciążył.Jest pewien niesmak.Już wcześniej mówiłem jej o tabletkach ,po'', ale nie ona taka religijna, że jak ma być dziecko to będzie.ŻE CO #!$%@? ? I teraz dziwi się mojej rekacji, że na ten moment nie chce dziecka,układam sobie życie (studia-praca) . Że ona go urodzi i może być sama. O co #!$%@? chodzi takim ludziom ? Kocham ją bardzo,ale takie myślenie mnie #!$%@?.Po co produkować dzieciaka, który na sam początek będzie miał #!$%@? (jesteśmy całkiem młodzi) Jeśli jej nie przetłumacze to pewnie będe musiał odejść ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co by nie było, niesmak pozostał #rozowepaski
  • 340
@mlg20: skąd weźmiesz tabletki, które działają 3 tyg po? faktycznie nie jesteś dojrzały. jak dla mnie, to dziewczyna ma #!$%@? z Tobą, a nie Ty z nią. ona przynajmniej dorosła do konsekwencji swoich decyzji w przeciwieństwie do Ciebie..

fabletki po nie zabijają

kur.., gdzieś Ty się uchował?
weź Mirku, bo mnie krew zalewa z każdym kolejnym Twoim komentarzem... powinieneś najpierw wiedzieć jak dochodzi do poczęcia, żeby móc gadać takie rzeczy. proponuję
@mlg20: Uważam cię za podczłowieka, ale ci doradzę co powinieneś zrobić. #!$%@? od poniedziałku do piątku i studiuj zaocznie i poproś rodziców (twoich i jej) o pomoc. Aborcja, pomijając aspekty moralne (ja to uważam za morderstwo, pomimo braku religijności), bardzo wpływa na psychikę. To jedna z tych rzeczy, których nie można cofnąć, poglądy mogą się zmienić po czasie i wtedy sumienie będzie niesamowicie gryźć. To też nie jest warte.
Póki co
@mlg20: Albo ją bardzo kochasz, albo nie chcesz być z ograniczoną osobą. To, że układasz sobie życie, czytaj studia praca, co przedstawiasz jako coś wyjątkowego, wcale nie jest wyjątkowe. Jesteś zwykłym egoistą w dodatku z inteligencją emocjonalną na poziomie chłopczyka z podstawówki.
A jak nie potrafiłeś się odpowiednio zabezpieczyć, to już jest Twoja broszka. Mam nadzieję, że Cię ta dziewczyna kopnie w Twoje smutne dupsko i ułoży sobie życie z kimś
@bloodcrawler: Dziewczyna powinna go kopnąć w dupę, bo po co ma się całe życie użerać z debilem. Z dzieckiem będzie jej wystarczająco ciężko, a zadawać się jeszcze z niedojrzałym emocjonalnie kretynem to dodatkowa udręka.

A koleś niech #!$%@? do roboty i płaci za konsekwencje swoich uczynków.