Wpis z mikrobloga

Za tydzień dowiem się czy rózowy zaciążył.Jest pewien niesmak.Już wcześniej mówiłem jej o tabletkach ,po'', ale nie ona taka religijna, że jak ma być dziecko to będzie.ŻE CO #!$%@? ? I teraz dziwi się mojej rekacji, że na ten moment nie chce dziecka,układam sobie życie (studia-praca) . Że ona go urodzi i może być sama. O co #!$%@? chodzi takim ludziom ? Kocham ją bardzo,ale takie myślenie mnie #!$%@?.Po co produkować dzieciaka, który na sam początek będzie miał #!$%@? (jesteśmy całkiem młodzi) Jeśli jej nie przetłumacze to pewnie będe musiał odejść ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co by nie było, niesmak pozostał #rozowepaski
  • 340
@mlg20: A może tak poprostu to Ty jesteś #podludzie !!!
Trzeba było myśleć przed , a nie mądrzyć się po !!!

Wiedziałeś że jest religijna ?
Kochasz ją ?
Jesteś dorosły ? ( emocjonalnie i intelektualnie )

Jestem pewny że odpowiedz TAK na każde z tych pytań , chociaż obydwaj wiemy że powinieneś odpowiedzieć :
ad 1. "w "ch" to miałem
ad 2. Nie mam pojęcia o co biega
ad 3.
Pobierz
źródło: comment_xH4RJDBl0RniyEEu9JuUWAUZ6Mkis79Y.jpg
@mlg20: Tabletka po to duże obciążenie dla organizmu kobiety i powinna być stosowana w ostateczności. Trzeba było się wcześniej dogadać co do metody, a nie teraz płakać, że ona nie chce tak jak ty chcesz. Mam nadzieję, że teraz wam się "uda" i się ogarniecie obydwoje
nie chce dziecka, nie przez najbliższe 8 lat.Jeśli zadecyduje to sama zmarnuje sobie życie i jemu.Ja tłumaczyłem już wiele razy.
@mlg20: jak nie chcesz dziecka to przed dupczeniem trzeba było zapytać :
1. Czy ma dni płodne
2. Czy się zabezpiecza
3. Co jeśli zajdzie

Juz nawet nie wspomnę, że jest sto sposobów na seks żeby nie zajść.
To jak tu piszesz o niej i dziecku, twój skrajny egocentryzm, świadczy o