Wpis z mikrobloga

Za tydzień dowiem się czy rózowy zaciążył.Jest pewien niesmak.Już wcześniej mówiłem jej o tabletkach ,po'', ale nie ona taka religijna, że jak ma być dziecko to będzie.ŻE CO #!$%@? ? I teraz dziwi się mojej rekacji, że na ten moment nie chce dziecka,układam sobie życie (studia-praca) . Że ona go urodzi i może być sama. O co #!$%@? chodzi takim ludziom ? Kocham ją bardzo,ale takie myślenie mnie #!$%@?.Po co produkować dzieciaka, który na sam początek będzie miał #!$%@? (jesteśmy całkiem młodzi) Jeśli jej nie przetłumacze to pewnie będe musiał odejść ( ͡° ʖ̯ ͡°) Co by nie było, niesmak pozostał #rozowepaski
  • 340
@mlg20: tak czy inaczej, wołaj co tam wyszło.
Btw. Jak sie mojej 2 tygodnie spóźniał to już łysiałem (,) ale się okazało, że jakieś tablety jej lekarz przepisał więc to dlatego( ͡ ͜ʖ ͡)
@mlg20: był taki odcinek blok ekipy, gdzie laską, którą sypał Wojtas, zaszła w ciążę. Ostatecznie okazało się, że to był sen, ale taka sytuacja Ciebie chyba nie dotyczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) w każdym razie próbował jej wmówić, że nie mogła zajść w ciążę, bo jest pedałem
https://www.youtube.com/watch?v=RWKjvaV_rv4
polecam, może wpadnie jakiś ciekawy pomysł. Mam nadzieje, że pomogłem.
@mlg20: no to wtedy są już wczesnoporonne, proszę pana. Tabletki "po" mają zapobiec owulacji i ewentualnemu zagnieżdżeniu się zarodka, jeśli do owulacji doszło. Obecnej już ciąży nie usuną. 3 tygodnie "po" to i dawno po owulacji, i zarodek sobie dawno miejsce znalazł. Blastocysta zagnieżdża się około 7-10 dnia.

bez anty. Nie przepadam za gumami

sorry, ale sam z własnej winy spieprzyłeś. Nie przepadasz- zakładasz, że może dojść do zapłodnienia. Nie chcesz
@mlg20: tabletki "po" do trzech tygodni? Dzieciaczek już się zagnieździł i żyje. Trzeba było nie moczyć jak nawet nie wiesz takich podstawowych rzeczy jak antykoncepcja i rozwój dziecka w brzuchu.
Jak ci gumy nie odpowiadają to po co chcesz seksu? Co, po twojemu musi być? Żyj z konsekwencjami gościu, a nie traktuj usunięcia dziecka jak wyrzucenia starego telefonu. Trochę godności i rozumu, bo namawiasz dziewczyne do spustoszenia sobie organizmu, bo tobie
@Monopson: @zupa_z_kasztana: omg ogólnie samiec alfa nawet nie musi przekonywać :D Wiem, że zabawna historia, ale gumy to lizanie cukierka przez papierek.I to prawda. Na spontan zajebiście tylko trzeba mieć wyuczony refleks.Pewnie to ogolnie moja schiza,ale to wszystko niestety tak wygląda.Na razie jest chyba dobrze