Wpis z mikrobloga

Chce mi się płakać na samą myśl o tym, że PiS mógłby ponownie wygrać wybory. Tak - mam 30 lat, o 7 zaczynam pracę i zamiast spać, powstrzymuję płacz widząc, jak to Państwo powoli przeobraża się w Białoruś. Od miesięcy nie było we mnie tyle smutku, złości i poczucia niemocy

#gownowpis #zalesie #debata #nocnazmiana #polityka
  • 90
  • Odpowiedz
@vitreux: ostatni raz było mi tak smutno jak oglądałem zieloną granicę z tatą prawnikiem i mamą lekarzem w jednym z najpopularniejszych warszawskich kin ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@vitreux: Żeby było Ci dobrze należy zlikwidować w Polsce demokracje... Prawdopodobnie twoi rodzice są do dziś komunistami i masz sprany mózg przez stary system i nie możesz przejść do własnych wyborów z uwagi na wpływ rodziców. Skończy się tak że zakochasz się w wyborcy pis bo starzy są opętani i to wiele tłumaczy bo nigdy nie powinni Cie tym zatruwać...
  • Odpowiedz
  • 22
@Piskariota15: Nie było moim zamysłem wchodzenie w takie dyskusje, kłótnie czy prowokacje. Nie oceniam Cię, do niczego nie namawiam (nawet nie wskazałam swoich preferencji nigdzie); zagłosujesz na partię która jest Ci najbliższą. Niech się Tobie i Twoim bliskim dobrze i bezpiecznie żyje w tym kraju, po prostu. Wszystkiego dobrego
  • Odpowiedz
  • 481
@emilio-cosso: jest to bardzo możliwie, ale ten festiwal kłamstw wgniótł mnie w ziemię. Niezależnie jaka partia uprawiałaby taką politykę, to mówienie drugiemu w oczy, że pada, kiedy w istocie sam na niego plujesz - to nie powinno przejść, nigdy, z ramienia polityka jakiejkolwiek partii. Kłamstwa, kłótnie, podziały nawet w obrębie rodziny. Cholernie to wszystko przykre.
  • Odpowiedz
"Chce mi się płakać na samą myśl o tym, że PiS mógłby ponownie wygrać wybory"
(nawet nie wskazałam swoich preferencji nigdzie)

Normalny jesteś?
Halo #wykop to wasza sprawka te trolle?
  • Odpowiedz
@vitreux: trochę rozumiem ale musisz sobie uświadomić, że to wszystko co się dzieje to narzędzia gry politycznej, to oni walczą ze sobą, a nie Ty z nimi.

Spójrz na to realnie, większość Polaków nie chce PiSu i ich głupiej propagandy, zahipnotyzowali 30 kilka procent ludzi, którzy nie kontaktują z rzeczywistością (czyt. stare baby i ludzi z 500+). Reszta jest świadoma jak głupie i oczywiste kłamstwa stosują. Nie jest tak źle, ale
  • Odpowiedz
@vitreux: nastepna zindoktrynowana osoba, jak czytam takie wynurzenia na wykopie, to az mnie strach ogarnia - co ci ludzie maja w glowach, ze z powodu polityki maja ochote plakac. Przeciez tro jets az zalosne. Chyba, ze jestes tym dzieckiem z ostatniego wiecu Tuska, to tylko pogratulowac rodzicow.
  • Odpowiedz
Spójrz na to realnie, większość Polaków nie chce PiSu i ich głupiej propagandy, zahipnotyzowali 30 kilka procent ludzi, którzy nie kontaktują z rzeczywistością (czyt. stare baby i ludzi z 500+). Reszta jest świadoma jak głupie i oczywiste kłamstwa stosują. Nie jest tak źle, ale nie jest też perfekcyjnie.


@BetonowePlacki:

1. Ale co z tego ze na PIS zaglosuje te 30 kilka procent skoro to moze wystarczyc? Jak wygraja, to niewiele pocieszenia
  • Odpowiedz
@vitreux: spoko, po dzisiejszej debacie Szymek zwiększył szansę że przekroczy próg i wtedy PiS spadnie z rowerka i rządziMY
  • Odpowiedz