Wpis z mikrobloga

Wiecie, że prawdziwi mężczyźni golą sobie jajka?

Ale zanim przejdę do rzeczy trzeba zadać sobie pytanie, kim jest prawdziwy mężczyzna. Dla mnie jest to ktoś kto:
- ma własne zdanie i umie je wyartykułować
- jest praktyczny
- #!$%@? go co mówią stulejarze

I tu trzeba zadać sobie pytanie: po #!$%@? te włosy koło wacka? Ani to ładne, ani to higieniczne, relikt przeszłości, który nie ma nic związanego z praktycznym zastosowaniem. Ba, nawet lepiej, idź na siłownie/graj w piłę/czytaj posty @powodzenia, spoć się z wysiłku, a na dole #!$%@?, która zaczyna #!$%@?ć. Tobie nie #!$%@?? Gówno prawda, po prostu jesteś przyzwyczajony do swojego smrodu, do tego stopnia, że idziesz z nim za rękę przez świat. Wróć z pracy i poproś żonę/kochankę/konkubinę o odstresowującą gałę, to z miejsca cię najpierw wyśle pod prysznic, a to już nie to samo.

A właśnie, bo przy kobietach jestem, myślicie, że to atrakcyjne dla nich trzymać twarz przy twoich kłakach? 95% kobiet powie, że woli wygolonego faceta, a pozostałe 5% siedzi właśnie na wykopie i drapie się po prawym jądrze. I Ty się zastanawiasz nadal "bo co koledzy powiedzą jak się dowiedzą?". Komu Ty w końcu planujesz pokazywać Wacława, pedale?

Więc wstań rano i jak skończysz oporządzać swoją brodę, to zajmij się tą drugą na dole, albo idź wydepiluj ten syf na dobre kolego.
#niebieskiepaski #higiena #oswiadczenie
  • 176
@Tremade: Ja od dawna kisnę z wykopków, bo w takich wpisach zawsze komentarze typu "#!$%@?ę sobie ogól" mają najwięcej plusów. To świadczy o tym, że albo jeszcze nigdy żadna kobieta nie miała w ustach ich małegp przyrodzenia, albo że bała się powiedzieć, że nie lubi jak wchodzą jej włosy między zęby (z takich lasek, też kisnę). Oczywiście w dupie mam, co kto ma na jajkach, ale śmieszy mnie ich pieprzenie, że
Pobierz DivineDevil - @Tremade: Ja od dawna kisnę z wykopków, bo w takich wpisach zawsze kome...
źródło: comment_dre9Jvbu9JtazYEQK4o1ZE5BA2drbDoP.jpg
Właśnie #!$%@?łem #!$%@? przegrywem. czuje sie jak szmata. najgorsze jest to, że myślałem że dzisiejszy dzień będzie pieniężnym wygrywem. była dzisiaj u mnie moja dziewczyna z którą jestem parę tygodni, już od dawna zanosiło się na coś więcej. dzisiaj pieszczoty były ostrzejsze niż zwykle, pikanterii dodawał fakt, że rodzice siedzieli w salonie tuż obok mojego pokoju. ale myśle se, nie będę ruchał gdy tuż za drzwiami mamełe i tatełe, więc szepnąłem dziewczynie
@Suszi88: Bicz pliz. Wybacz, ale i tak #!$%@? tamten koment zanim odpisales.
Uznalem, ze lepszy bedzie koment ze smieszkiem.

Tamto zdanie jednak podtrzymuje. Idz ogol jaja, powodzenia w najblizszych dniach.
Poza tym widze, ze nie zrozumiales.. bo tez napisalem o hignienie i przycinaniu.