Wpis z mikrobloga

Wiecie, że prawdziwi mężczyźni golą sobie jajka?

Ale zanim przejdę do rzeczy trzeba zadać sobie pytanie, kim jest prawdziwy mężczyzna. Dla mnie jest to ktoś kto:
- ma własne zdanie i umie je wyartykułować
- jest praktyczny
- #!$%@? go co mówią stulejarze

I tu trzeba zadać sobie pytanie: po #!$%@? te włosy koło wacka? Ani to ładne, ani to higieniczne, relikt przeszłości, który nie ma nic związanego z praktycznym zastosowaniem. Ba, nawet lepiej, idź na siłownie/graj w piłę/czytaj posty @powodzenia, spoć się z wysiłku, a na dole #!$%@?, która zaczyna #!$%@?ć. Tobie nie #!$%@?? Gówno prawda, po prostu jesteś przyzwyczajony do swojego smrodu, do tego stopnia, że idziesz z nim za rękę przez świat. Wróć z pracy i poproś żonę/kochankę/konkubinę o odstresowującą gałę, to z miejsca cię najpierw wyśle pod prysznic, a to już nie to samo.

A właśnie, bo przy kobietach jestem, myślicie, że to atrakcyjne dla nich trzymać twarz przy twoich kłakach? 95% kobiet powie, że woli wygolonego faceta, a pozostałe 5% siedzi właśnie na wykopie i drapie się po prawym jądrze. I Ty się zastanawiasz nadal "bo co koledzy powiedzą jak się dowiedzą?". Komu Ty w końcu planujesz pokazywać Wacława, pedale?

Więc wstań rano i jak skończysz oporządzać swoją brodę, to zajmij się tą drugą na dole, albo idź wydepiluj ten syf na dobre kolego.
#niebieskiepaski #higiena #oswiadczenie
  • 176
@Tremade: na 0 nie polecam osobom które są owłosione na nogach i brzuchu.
Jajka i gałę golę na 0, wokoło podcinam na 3-4 mm. Kupiłem do tego specjalna maszynkę przeznaczoną tylko do golenia się na dole.
Teraz jest ok, bo zaczyna się 0 na jajkach, pozniej przechodzi na 3-4 i potem brzuch i nogi normalnie.
@Tremade: nic dodać, nic ująć. No chyba, że kobieta ewidentnie by mi powiedziała, że akurat ona woli zarośniętymi haszczami po brodzie być głaskana, ale nie sądzę, żebym kiedykolwiek się z taką związał.
@Tremade: Twój wpis, a konkretnie odpowiedzi na niego idealnie wręcz skategoryzowały użytkowników tej zacnej strony na prawiczków, dzieci, wieśniaków, osoby z prawdopodobnie różnymi defektami fizycznymi/psychicznymi, które aktywnie realizują się na Wykopie. Ba, jesteś na tyle genialny, że poznałem też ich nicki! Niektórych niestety, ale liczę na więcej. "Cipkę też se ogól", "Partnerowi też golisz?".. litości #!$%@?.