Wpis z mikrobloga

Wiecie, że prawdziwi mężczyźni golą sobie jajka?

Ale zanim przejdę do rzeczy trzeba zadać sobie pytanie, kim jest prawdziwy mężczyzna. Dla mnie jest to ktoś kto:
- ma własne zdanie i umie je wyartykułować
- jest praktyczny
- #!$%@? go co mówią stulejarze

I tu trzeba zadać sobie pytanie: po #!$%@? te włosy koło wacka? Ani to ładne, ani to higieniczne, relikt przeszłości, który nie ma nic związanego z praktycznym zastosowaniem. Ba, nawet lepiej, idź na siłownie/graj w piłę/czytaj posty @powodzenia, spoć się z wysiłku, a na dole #!$%@?, która zaczyna #!$%@?ć. Tobie nie #!$%@?? Gówno prawda, po prostu jesteś przyzwyczajony do swojego smrodu, do tego stopnia, że idziesz z nim za rękę przez świat. Wróć z pracy i poproś żonę/kochankę/konkubinę o odstresowującą gałę, to z miejsca cię najpierw wyśle pod prysznic, a to już nie to samo.

A właśnie, bo przy kobietach jestem, myślicie, że to atrakcyjne dla nich trzymać twarz przy twoich kłakach? 95% kobiet powie, że woli wygolonego faceta, a pozostałe 5% siedzi właśnie na wykopie i drapie się po prawym jądrze. I Ty się zastanawiasz nadal "bo co koledzy powiedzą jak się dowiedzą?". Komu Ty w końcu planujesz pokazywać Wacława, pedale?

Więc wstań rano i jak skończysz oporządzać swoją brodę, to zajmij się tą drugą na dole, albo idź wydepiluj ten syf na dobre kolego.
#niebieskiepaski #higiena #oswiadczenie
  • 176
  • Odpowiedz
@Tremade:

Tobie nie #!$%@?? Gówno prawda, po prostu jesteś przyzwyczajony do swojego smrodu, do tego stopnia, że idziesz z nim za rękę przez świat.


Po tym zdaniu zastanawiam się czy to aby nie troll.
Ja się myje dwa razy dziennie, przed pracą i po powrocie z pracy i nic mi nie śmierdzi. Następnym razem umyj żołądź zanim zaczniesz narzekać na łoniaki... w ogóle co to za temat. Swoimi się lepiej
  • Odpowiedz
@Tremade: skąd takie oświadczenie? a jak już jest temat to wiadomo że się trzeba podciąć tu i ówdzie ze względów higienicznych. Dodam jeszcze że nie wszystkie kobiety ( o zgrozo ) praktykują higienę intymną wydzielając obrzydliwy zapach przez co nie raz o mało co nie puściłem pawia :/ a dodać do tego jeszcze bujne owłosienie ( na szczęście raz mi się zdarzyła taka ale uraz na całe życie ) to
  • Odpowiedz
@Tremade: Gdy poradnik, jak być prawdziwym mężczyzną zawiera opis faceta

#!$%@? go co mówią stulejarze

to prawdziwy facet ma #!$%@?ć ten poradnik czy się go słuchać? :D

Aczkolwiek racja, najlepsza fryzura to na łyso.
  • Odpowiedz
@Slashowa: nie, nigdy nie przycinajcie, bo krótkie kłuje i kończy się swędzeniem, a to nie ma nic wspólnego z pojęciem praktyczności i tym samym prawdziwego mężczyzny.
  • Odpowiedz
@Tremade:

Ale zanim przejdę do rzeczy trzeba zadać sobie pytanie, kim jest prawdziwy mężczyzna. Dla mnie jest to ktoś kto:

- ma własne zdanie i umie je wyartykułować

- jest praktyczny

- #!$%@? go co
  • Odpowiedz
idąc tym tropem powinieneś usunąć zbędne owłosienie z tyłka

Z wykopu wiem, że to średni pomysł


@brmstufldigart: O ile nie przepadasz za rozmazywaniem gunwa po włosach podczas podcierania jest to dobry pomysł. Trzeba tylko odpowiedniej techniki. Do wyboru są dwie wersje:

dla początkujących - używając takiej maszynki jak do strzeżenia włosów albo innego 'trymera' przystrzyc włosy na dupie na długość co najmniej 3mm (krótsze będą kłuły, dla bezpieczeństwa może to być 5mm). Szybko, sprawnie, bezboleśnie, a
  • Odpowiedz
@Tremade: pomijając kwestie seksu, z którą się zgadzam, to co niby ma golenie włosów wspólnego z higieną? Człowiek od zawsze był zarośnięty właśnie po to żeby chronić i pomagać w higienie, a nie przeszkadzać. Co zresztą chyba potwierdzają lekarze ginekolodzy.
  • Odpowiedz