Wpis z mikrobloga

@Gh0st: @Gadzinski: A macie może jakieś rady odnośnie walki? Jeśli chodzi o tego typu gry to jestem zupełnym nowicjuszem, kiedyś grałem w 1 część i doszedłem do takiego większego miasteczka (po Junktown), ale wczoraj odpaliłem nową grę i nie mogłem ubić radskorpionów na samym początku ( ͡° ʖ̯ ͡°). W jakie cechy najlepiej iść, żeby w miarę radzić sobie w walce ale też nie grać kompletnym
@Gadzinski: Nie używając broni znaczy używając jakichś bugów pomijających walkę (która chyba czasami jest konieczna, jak np. podczas podróży kogoś spotkam), czy taka możliwość została przewidziana przez twórców i nie ma z tym większego problemu?
Poszukam tych buildów :)
A macie może jakieś rady odnośnie walki? Jeśli chodzi o tego typu gry to jestem zupełnym nowicjuszem, kiedyś grałem w 1 część


@BlackWidower: po co, i tak gra cię zmęczy po 4 godzinach i wrócisz do grania w Fallout 3 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Gadzinski: W Fallout 1 pancerz wspomagany (w sumie dwie sztuki jak się uda) można zdobyć tylko w siedzibie Bractwa Stali.

@BlackWidower: Fallout 1 i 2 to dwie zupełnie różne gry na tym samym silniku graficznym, z tym samym system walki, rozwoju postaci no i uniwersum.

W rzeczywistości różnica pomiędzy F 1 i 2 jest ogromna. Fallout 1 to jak gdyby przedstawienie pewnej idei vel szkic. Fallout 2 to dzieło sztuki