Wpis z mikrobloga

Ostatni raz witam słuchaczy radia #wykopfm :)

Postanowiłam skończyć przygodę z naszym wykopowym radiem. Przyczyny tej decyzji zachowam dla siebie.

Zapraszam Was więc dzisiaj na ostatnią audycję z cyklu #jakapiosenka.

Temat na dziś: Jaką piosenkę puścisz Faminie na pożegnanie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Gramy: 22:00 - 24:00

http://wykopfm.pl/czat

No elo.


#wykopfmspamlisty #wykopfm #djfamina
F.....a - Ostatni raz witam słuchaczy radia #wykopfm :)

Postanowiłam skończyć przy...

źródło: comment_od5uYcP54EoXKdkGnnP03MESoLuIFp62.jpg

Pobierz
  • 32
Wołamy następujące spamlisty:
! Audycje mieszane / ogólne, Audycje tematyczne, #jakapiosenka, #djfamina, A wołaj mnie na wszystkie audycje!, max1m0-
@8Dawid88, @Adammik, @afrolo2568, @arkham62, @artie92, @artur231, @Asterling, @a_st, @Bagiety, @beliver, @beroslaw, @bomieboli, @bonzai, @boqaz, @Breaux, @ChanandlerBong, @Cinoski, @Creep, @Dave987654321, @dinn,
Nie chcesz / chcesz być wołany na daną audycję?
Tutaj masz
Wołamy następujące spamlisty:
! Audycje mieszane / ogólne, Audycje tematyczne, #jakapiosenka, #djfamina, A wołaj mnie na wszystkie audycje!, max1m0-
@Dipolarny, @dom3ll, @draem, @drakkein, @Endrius, @ereswude, @ewa321, @facepalm009, @Famina, @fanaberia2309, @FLAC, @foster1, @foxmurder, @Fraxinus, @frobenius, @fuechsinn, @FYDITM, @F_scratcher, @Gentz, @gloom,
Nie chcesz / chcesz być wołany na daną audycję?
Tutaj masz
Wołamy następujące spamlisty:
! Audycje mieszane / ogólne, Audycje tematyczne, #jakapiosenka, #djfamina, A wołaj mnie na wszystkie audycje!, max1m0-
@Golibroda, @gomello, @gosvami, @Gottlosigkeit, @GreenIsNotACreativeColor, @grodd_belham, @Grzmotozaura, @Guti37, @hakuna-matata, @hctkko, @heheszek, @HetmanPolnyKoronny, @hidd3n13, @Hirage, @hurin, @iGerrard, @irs, @Jajowarek, @janek_rewolta, @jestem-tu,
Nie chcesz / chcesz być wołany na daną audycję?
Tutaj masz
Wołamy następujące spamlisty:
! Audycje mieszane / ogólne, Audycje tematyczne, #jakapiosenka, #djfamina, A wołaj mnie na wszystkie audycje!, max1m0-
@k0lasz, @kajelu, @Karlos02, @karolziom22, @KidLavi, @Kisieliusz, @Klejrol, @Kluska1337, @kocham_jeze, @Kodziak, @Kopamatakawapl, @Kozak_Lkr, @laki1, @leworwel, @LittleStranger, @Lukassz, @marc1027, @Maria-Sklodowska-Curie, @mariusz-wieckowski-54, @MariuszJakistam,
Nie chcesz / chcesz być wołany na daną audycję?
Tutaj masz
Wołamy następujące spamlisty:
! Audycje mieszane / ogólne, Audycje tematyczne, #jakapiosenka, #djfamina, A wołaj mnie na wszystkie audycje!, max1m0-
@max1m0-, @McSayerPL, @Mcy7880, @Mel108, @Melisandre, @Michau89, @millo216, @mourise, @MroczneCiacho, @MrTourette, @mysteriousnotme, @M_K_Z, @ni-hu-ja, @nikiszafa, @OttmanGerroso, @parodiaczlowieka, @paula9309, @pazzdi, @PiotrasSNK, @Plex,
Nie chcesz / chcesz być wołany na daną audycję?
Tutaj masz
Wołamy następujące spamlisty:
! Audycje mieszane / ogólne, Audycje tematyczne, #jakapiosenka, #djfamina, A wołaj mnie na wszystkie audycje!, max1m0-
@plonace_kalosze, @PrzemytnikCzosnku, @Quavitor, @Quivex, @radd00, @RARvolt, @Ratriczek, @ronin88666, @rudy2007, @r__d, @Sacramoni, @shdw, @sheep17, @sirKruk, @SkunksZlodziejaszek, @SmieszekPozaKontrola, @snnop93, @Snori, @soweczka, @SpiacyBeduin,
Nie chcesz / chcesz być wołany na daną audycję?
Tutaj masz
Wołamy następujące spamlisty:
! Audycje mieszane / ogólne, Audycje tematyczne, #jakapiosenka, #djfamina, A wołaj mnie na wszystkie audycje!, max1m0-
@Stekso, @Stopa_Stefana, @strawberian, @stworzak, @sunspots, @szalbierz, @szczenyslaw, @szybybyzs, @TadeuszSynZygmunta, @TenTypTakMa, @Trzesidzida, @tyna0, @tyratron, @Tytys_Bomba, @vaandee, @Veganox, @Virage, @wesolybanan, @Widelka, @Wilt0n,
Nie chcesz / chcesz być wołany na daną audycję?
Tutaj masz