Wpis z mikrobloga

Ale oglądaj se, ale marudzisz na Karczyńskiego, że przedstawia łatwe metody, chociaż ty byś chciała trudną


@Flypho: "Po prostu tak rób i nie myśl" to nie jest żadna łatwa metoda xD
To jest niepoprawna metoda.
  • Odpowiedz
@Wladimir_Ilijicz: powiedz Włodia, jaka przyszłość wymaga choćby 10% z tego co jest tłuczone z uporem maniaka na analizie? :) Np. takich równań różniczkowych wyższych rzędów(pierwszego też raczej nie uświadczysz).

Nauczyłem się uczciwie z książki, zdałem, pracuję w zawodzie i z czystym sumieniem powiem, że 3/4 matematyki na studiach było stratą czasu.
  • Odpowiedz
@AltumVidetur: wiesz, w sumie to ja go tam oglądałem ze trzy razy, jak naprawdę nie mogłem czegoś ogarnąć z notatek z ćwiczeń. A tak samodzielna nauka daje większą satysfakcję, że potrafi się dojść do czegoś samemu, a nie brać z tacy gotowe.
  • Odpowiedz
@Wladimir_Ilijicz: xD typowy kucełe ktory libi kozakowac na necie jaki to on ogarniacz
#!$%@? JAKIM CZEBA BYC IMBECYLEM RZEBY KORZYSTAC Z WIDEOTUTORIALU SKORO JEST TAKA ZAJOKSIAZKA DO ANALIZY NIE WIEM
xD won stad, wlasnie rynek bardziej bedzie cenil ludzi ktorzy znajda sobie droge na skroty niz #!$%@? sie z nielatwa skoczylasowa biblia
Ijeszcze to NIE MA DLA CIEBIE PRZYSZLOSCI xD no tak tak
A pozniej dziwota ze w polszy tyle wybitnych
  • Odpowiedz