Wpis z mikrobloga

@marianbaczal: najbardziej mnie #!$%@?ą ze wszystkich lewaków - socjaliści: i ich #!$%@? o stawce i płacy minimalnej... i tu pojawia się problem dlaczego ów socjaliści chcą regulować kapitał [opracowany przez kapitalistów] i nie moga np. od tak jebną minimalnej stawi na poziomie 50 podstawowych jednostek danej waluty która na rynku jest np. najmocniejsza. Dla przykładu jestem sobie #januszem w Polsce to dlaczego ów dobrotliwi socjalspecjaliści nie moga dać mi stawki minimalnej
@TheBestest: Moge ci nakreślić pokrótce sytuacje; np. obecnie widać jak działania socjalistów pięknie zdestabilizowały połowe europy, ale zaraz zaraz.. te działania nie były bez celu.. jak można zauważyć tylko Szwecja chciała postawić na prawice przez kiepską sytuacje rodzimych obywateli co szybko zostało uciszone i o tej sytuacji się już nie pisze. Natomiast takie kraje jak: grecja, włochy, hiszpania, portugalia, w trudnej w sytuacji gdzie lewicowe poglądy sprowadziły ich na samo dno
@tomek-taktowski: Gdzie najbogatsi wspierali socjalizm? Czy wiesz czym jest socjalizm?

obecnie widać jak działania socjalistów pięknie zdestabilizowały połowe europy


Gdzie ta destabilizacja?

jak można zauważyć tylko Szwecja chciała postawić na prawice przez kiepską sytuacje rodzimych obywateli co szybko zostało uciszone i o tej sytuacji się już nie pisze


Złoty Świt? Szwajcarska Partia Ludowa? Sverigedemokraterna? Wolnościowa Partia Austrii? Prawdziwi Finowie? Sugerujesz, że te ugrupowania mają małe poparcie? A to tylko nacjonaliści!!! Zobacz,
Gdzie ta destabilizacja?

@TheBestest: yyy.. chcesz powiedzieć że w europie jest stabilna sytuacja polityczno gospodarcza? Czy ja rozmawiam z upośledzoną osobą? Hipszpania, Portugalia, Grecja bezrobocie wśród młodych na poziomie ~50%, Francja - nie stabilna sytuacja rodzimych mieszkańców, to samo w Niemczech, Holandii i Danii. Weź telefon i zadzwoń do znajomych którzy tam mieszkają niech ci streszczą sytuacje. Szwecja.. to samo. O Polsce już nie wspomne.. mamy emigracje większą niż za czasów
.. chcesz powiedzieć że w europie jest stabilna sytuacja polityczno gospodarcza? Czy ja rozmawiam z upośledzoną osobą?


@tomek-taktowski: Yyy czy nie rozumiesz, że jeszcze odczuwamy skutki jednego z największych kryzysów świata? I gdzie tu skutek socjalizmu?

W ogóle kiedy byłeś ostatnio za granicą?

w wyienionych krajach to skrajna lewica


Hiszpania- Partido Popular
Portugalia- Partido Social Democrata
W Niemczech władza jest podzielona między lewicę a prawicę. Czasem coś Bawarczycy wtrącą
Holandia- Volkspartij
@TheBestest:
Hiszpania - podemos
Portugalia - Portugalska Partia Komunistyczna

nie trafiłem tylko z holandią i niemcami

Przecież walka z tym to jeden z postulatów socjalizmu

Walczą to oni z małymi przedsiębiorcami bo korporacjom to oni mogą jedynie pryszcze na dupie wyciskać

Żadna ignorancje z moich słów nie płynie. Socjalizm to wytwór ostatnich lat który jest jednym z najgorszych systemów opartych na skrajnie lewicowych poglądach; Historia zapisze ten system jako jeden z