Wpis z mikrobloga

hejo #mikrokoksy, takie pytanie: robicie cheat day'e na #redukcja? Nie proszę Was o podsyłanie żadnych artykułów, badań i innych pierdół autorstwa amerykańskich naukowców, czy specjalistów-koksiarzy, tylko o opinie poparte WASZYM doświadczeniem.
Pytam, bo jestem na #dieta od 3 tygodni, co tydzień zrzucam trochę ponad 0,5 kg tłuszczu i jutro chciałbym trochę poluzować pasa (nie jakieś obżeranie się na siłę, ale zjeść normalnie to samo co reszta familii ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • 11
  • Odpowiedz
@longfinger1: Jak redukowalem (over 20kg here!) robilem czit-deje, ale niestety ma to pewien wplyw na redukcje. Oczywiscie tez pytanie - co rozumiesz przez czit deja - jesli #!$%@? pizze i popic połówką wutki, to raczej jest to słaby pomysł ;) Ale ogolnie rzecz biorac, od czit deja nie umrzesz.
  • Odpowiedz
NIE WAŻ SIĘ DZIEŃ / DWA DNI PO CZIT DEJ ;) Nie, nie spowalniało to zbyt bardzo, o ile był to 1 dzień i nie żarłem tego wieczorem. W sensie jeśli to jest czit dinner, to pół biedy, gorzej z czit-supper.
  • Odpowiedz
@longfinger1: robicie, ale 3 tygodnie to trochę za szybko, ja bym polecał gdzieś tak po 2 miechach trzymania diety, ale jak musisz to zrób, świat się nie zawali
  • Odpowiedz
robię, raz na dwa tygodnie wrzucam sobie jakiś cheat. Zazwyczaj nie wliczam go do bilansu i staram się przygotować coś sam, żebym wiedział jakie składniki itp. pizza czy hamburger (ʘʘ)
  • Odpowiedz