Wpis z mikrobloga

@m4kb0l: Bardzo polecam, aczkolwiek jesli oczekujesz super efektow w trzy miesiace to sie srogo rozczarujesz. Ogolnie crossfit skupia sie bardziej na tym czego nie widac, ale po pol roku regularnego chodzenia plus dieta (obowiazkowo) powinienes zobaczyc roznice :)
@bobrzastus: @koniarek: ja właśnie oczekuję, że na crossficie raz, że nie będę się nudził a dwa, że ktoś mi powie co mam robić i jak to robić bo nie bardzo się na tym znam. W #krakow jest #72d gdzie ćwiczy się z trenerem w boxach czyli małych grupach z tego co zrozumiałem. Karnet nie jest tani ( ͡° ʖ̯ ͡°)...
@m4kb0l: jak trafisz na odpowiedniego trenera to będzie ok, plusem jest to, że ktoś nad tobą stoi z "batem" i motywuje+ dużo różnorodnych ćwiczeń. Jednak nie zapominaj, że taka sylwetka to przede wszystkim dieta.
@m4kb0l: Krk here, w 72d od ich zarania ;)
Nuda i crossfit to dwie rzeczy ktore sie wzajemnie wykluczaja wiec mozesz spac spokojnie :) Co do tego aby Ci ktos pokazal co i jak to dlatego placisz tyle za karnet bo masz trenera ktory pilnuje zebys sobie krzywdy nie zrobil :) Zreszta teraz sie u nich pozmienialo i nie przejdziesz do ciezarow ktore moga Ci zrobic kuku poki nie zlapiesz podstaw
@m4kb0l: sylwetka Pudziana jest tak czy siak poza twoimi możliwościami, nawet wykonując ćwiczenia które mają na celu takiej właśnie osiągnięcie. Serio. Nie ma to jak się martwić tym, że osiągniesz za dużo gdy jeszcze nie zacząłeś ćwiczyć... zawsze możesz przerwać trening jeżeli okaże się, że w pół roku osiągniesz to na co Pudzian pracował całe życie.