Wpis z mikrobloga

@powodzenia: Nie znam tabliczki mnożenia i nie potrafię robić szybko intuicyjnych obliczeń typu 2 plus 2, a studiuje na politechnice.

Za każdym razem wszystko po kolei przeliczam w pamięci i zajmuje mi to trochę czasu.
@blackorchid: Ze stanikiem mam to samo, no nie potrafię i już :E

@powodzenia: Nie umiem też prosto wycinać, w ogóle robótki ręczne to nie dla mnie, ale np. przy pakowaniu prezentów jak mam uciąć kawałek papieru to nie utnę go prosto, pewnie jeszcze przy okazji go porozrywam tylko...

No i mam problem ze stronami - jak jadę samochodem to teoretycznie wiem, gdzie jest prawo i lewo i jak sobie np
@janeeyrie: W sumie nie wiem, wydaje się proste. Ale nie udaje mi się trafić na raz we wszystkie haftki czy co to tam jest, zwłaszcza jak są 3. Zawsze trafiam w jedną, maksymalnie 2, a reszta sobie wisi, próbuję ją dopiąć - odpina się inna już zapięta...

To wkurzam się, obracam, zapinam od przodu xD
@powodzenia: Bo reddit to nie wypok. Nie wsysasz tam wszystkiego tylko to co wybierzesz. Pewnie tak myślałeś bo miałeś zasubskrybowane jedynie standardowe subreddity. Jak chcesz srania do ryja to szukasz w wyszukiwarce i znajdziesz nie tylko 'sranie do ryja' ale zdjęcia srania do ryja.
@powodzenia: Wysyłając list/paczkę zawsze zastanawiam się czy jestem nadawcą czy adresatem, choć to takie logiczne ( ͡° ʖ̯ ͡°)

btw. pamięć do miesięcy to większe błaźnienie się, po angielsku w miarę dobrze ogarniam, ale na pytanie kiedy mam następne wakacje, ferie aż się dłonie wilżą ( ͡° ʖ̯ ͡°)