Wpis z mikrobloga

@powodzenia: o z tymi autami to mam podobnie - mam niezłą pamięć do zapamiętywania jakichś dziwnych liczb, pamiętam dużo tablic rejestracyjnych samochodów z mojej rodziny czy teraz kumpli.

Czego nie umiem - obsługiwać pralki i nie umiem gwizdać palcami. Niektórzy robią to tak głośno, a ja ledwo co umiem normalnie gwizdać
@ManTaQue: Ogółem nie lubię jezior, statków, kajaków i innych rzeczy, które pływają:D a baseny mnie brzydzą, śmierdzi chlorem, ludzie sikają do basenu, pływasz z ich grzybicami, potem, brudnym tyłkiem mmnm ()
@Kotex: Z tym akurat problemu nie mam, jeżeli statek albo kajak nie tonie lub wygląda solidnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale zawsze boje się, że wyląduję w wodzie bez gruntu i nie dam rady dopłynąć do bezpiecznego brzegu
@powodzenia: pisac poprawnie + polskie znaki - od jakis 8-10 lat pisze bez patrzenia w klawiature, bez kursow, samo wpadlo uzywajac pc (wiadomo ze nie od konsoli...). Ze 4 temu bylem w studium gdzie byly takie zajecia. Olewalem bo umialem pisac, a nauczycielka nie zmieni mojego nawyku pisana, prawidlowo powinno sie trzymac palce na F i J stad te znaczki na klawiaturce, oznaczajace lewa i prawa strone.

Pisze szybko, czasami zjem
@powodzenia: Oj, sporo tego jest

- przypadki, nie wiem jakie są i za co odpowiadają(ale nigdy nie miałam problemu z odmienianiem)

- pływać(4 lata chodzenia na basen, umiem tylko "pieskiem", bo mnie mój pies nauczył xD)

- zapamiętać czyjś numer telefonu(swoj pamiętam, bo to coś w rodzaju 112 455 113)

- zawiązać coś na "kokardkę", z innej perspektywy niż mój but na nodze

I jeszcze parę innych rzeczy...
Gwizdać, bekać na życzenie. Wiąże buty na swój sposób (była wcześniej o tym mowa).

Często zapominam jak nazywa się ktoś kogo niedawno poznałam, mam problem z wymowa liczb zarówno po angielsku jak i niemiecku, zwłaszcza typu 3, 13, 15, 30, 50.