Wpis z mikrobloga

1. Bojkotuj Empik jak lewacy Ciechana, bo Nergal i dzieciobójczyni

2. Od początku to była akcja marketingowa

3. Udaj, że dostałeś list i powiedz, że już można kupować w empiku

4. Hajs się zgadza, szum jest.

5. profit, psy szczekają a karawana jedzie dalej

#cejrwoski #cejrowskicontent #neuropa #4konserwy

https://www.facebook.com/Wojciech.Cejrowski/posts/859697634075130
g.....i - 1. Bojkotuj Empik jak lewacy Ciechana, bo Nergal i dzieciobójczyni

2. Od p...

źródło: comment_MYCaiROkYM0aY6vlctSYabC6grKAMRzm.jpg

Pobierz
  • 36
@neib1: ewentualnie tak, aczkolwiek nie sądzę, by Cejrowski był typem do zastraszenia. Biedny nie jest, skoro każe sobie płacić za tydzień wycieczki ze sobą tam chyba kilkanaście tysięcy peelenów. Raczej obstawiam na od początku akcję marketingową, ew. tak wyszła teraz przy okazji i Empik zapłacił za ten post na fejsiku
@grzegorz-zielinski: Pomyśl sobie ile może w świecie książki szef Empiku. Wojtka mam za oszołoma, a taka akcja od samego początku wydaje mi się zbyt cyniczna jak na niego. Oszołomom co trzeba przyznać, że niełatwo ich przekupić, a łatwiej zastraszyć. Skoro ma kasę to czemu miałby wchodzić w tak ryzykowną i moralnie wątpliwą akcję?

Choć niczego nie wykluczam. Na szczęście nie mam jego psychiki i za nim nie trafię.
@neib1: i ja również twojej wersji nie wykluczam, ba, moja akcja ma takie same motywy jak twoje - pieniądze.

Poza tym jak moralnie wątpliwą i ryzykowną? Wystarczy poczytać komentarze pod postem, by zobaczyć, że ryzyka nie ma żadnego - większość nie poszła do empiku po książki cejrowskiego, za to poszło oburzone "lewactwo" po książki nergala itp. a teraz, skoro książki nergala się zgadzają, to czas sprzedać cejrowskiego.

No dobra, moralnie wątpliwe
@Velati: @grzegorz-zielinski: zgadzam się, trochę głupie postępowanie. Coś jak dres który cię najpierw pobije, a potem płacze, że jest recydywa i nie chce do więzienia. Najpierw święte oburzenie, bo dzieciobójczyni w telewizorni, a potem prezes napisał "ej no sorry, wcale to nie było celowe" (serio? A jak jak pan Wojtuś myślałem, że to lewacki najazd na chrześcijaństwo i dobrych prawdziwych polaków katolików) - a to dobra, co się będziemy bojkotować.