Wpis z mikrobloga

@kinix21: ja zawsze drukuje na normalnej kartce dane i przyklejam taśmą dwustronną, bo i tak koperta "bąbelkowa" by nie przeszła przez drukarkę, a takie najczęściej wysyłam.
@kinix21: hehe, mam tak samo. ostatnio musialem sam adresowac koperty z fakturami - najpierw walczylem z wordem, zeby drukował adresy ładne i duże, zamiast malutkich, po kilku zmarnowanych kopertach się udało. potem stwierdziłem, ze nie bede jak leszcz kopiował te 10 adresów kontrahentów z bazy danych tylko ładnie zrobię raport, który mi sam przygotuje dane do wydruku. po kilku godzinach pracy mam gotowe ustawienia do korespondencji seryjnej, ktora znowu wykorzystam moze
@kinix21: smiejecie sie, a to bardzo przydatna rzecz! U mnie w robocie sekretarka adresowala dziennie nawet kilkadziesiat kopert i trwalo to nieraz kilka godzin. Raz czy dwa spadlo to na mnie i sie wkurzylem, bo ile mozna wpisywac adresy na koperte i do ksiazki dlugopisem. Zagonilem Worda do wspolpracy, zrobilem korespondencje seryjna i teraz dziewczyna ma sto razy mniej pracy. Adresowanie zajmuje jej teraz maksymalnie kilkanascie minut, czyli oszczednosc czasu jest
@pwone: gdybym tak na serio, jak ty, podchodziła do życia, to faktycznie wolałabym umrzeć ( ͡º ͜ʖ͡º)


Do reszty: po 45 min i 3 zmarnowanych kopertach udało mu się, z czego oczywiście jestem nad wyraz dumna :)

@kinix21: przez takie podejście to właśnie mężczyźni są większością zarówno w rankingach najbogatszych ludzi jak i np. noblistów.

Bo ci bardziej kumaci nie idą na łatwiznę i starają