Wpis z mikrobloga

Mój chłopak miał tylko zaadresować kopertę, jednak postanowił, że nie zrobi tego jak każda normalna osoba, tylko nadrukuje adres na kopercie. Już od pół godziny zmienia ustawienia w programie, ogląda tutoriale na YT i walczy z drukarką, która twierdzi, że gdzieś jest wciągnięty papier xD

#logikaniebieskichpaskow #januszeinformatyki
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lipka91: debil z kogo, chyba z ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) nigdzie po nim nie jechałam, po prostu rozbawiło mnie to, że zawsze musi tak kombinować. Tym bardziej, że była to tylko jedna koperta.

@Antlion: cumplu ʕʔ
  • Odpowiedz
@Skarfejs: dokładnie to chciałem napisać czytając ten s---------y wpis @kinix21, bo trzepie mnie jak widzę takie podejście dziewczyn. facet się czegoś nauczył i jak znowu przyjdzie co co czego to wybierze trudniejszą ścieżkę ale bardziej procentującą w doświadczenie. smutne to, ale nie poznałem jeszcze dziewczyny, która by zrobiła tak samo. jak jest gdzieś taka to chętnie będę pił z nią kompot, bo musi być wyjątkowa.
  • Odpowiedz
@kinix21: ja bym się w-----ł i w-----ł drukarkę przez okno, wyciągnął maszynę do pisania po dziadku i napisał kilkukrotnie się myląc (bo klawiatura qwertz)
  • Odpowiedz