Wpis z mikrobloga

#gownoburza na ostaniej domówce:

Dziewczyna kumpla wypiła, co jej się często nie zdarza i była bardzo szczera. Miała kiedyś jakieś wakacyjne romanse z hiszpanami. Cumpel ma na to w------e, ale ta ze swoimi psiapsiółkami zaczęła głośno debatować o tym, jacy to Ci hiszpanie oh i ah. Włączyły sobie jakiś gówniany fanpejcz na fb i zaczęły oglądać jakieś cioty z gołymi klatami. W końcu tamta spytała ziomka, czemu nie jest taki jak oni.

Ze stoickim spokojem odpowiedział jej, że ona też Milą Kunis nie jest.

I nie byłoby w tym nic mocno dissującego, ale laska się rozpłakała i zaczeła go wyzywać od chamów


#glupiecipy #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #patologia i trochę #coolstory
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CarlGustavJung: Prawdopodobnie nie ma takich. Co nie zmienia faktu, że są modelki/aktorki, które poza galami i sesjami nadal wyglądają dobrze. Akurat Mila Kunis raczej do nich nie należy, dlatego bawi mnie stawianie jej za wzór doskonałości, bo w filmie albo na okładce wyglądała zjawiskowo.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: fajne story mam podobne - ostatnia któraś z moich byłych stwierdziła, że opalone mulaty są seksi. Tego wieczoru przed seksem druknąłem na drukarce maskę azjatki i kazałem jej założyć na twarz. Od tamtej pory miałem najwierniejszą azjatkę pod słońcem.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: nie krytykuję, ale dla mnie trochę za mocna reakcja. Co innego, gdyby wzdychała do jakiś facetów, albo, co gorsza, do jakiegoś konkretnego. Zdarza mi się z różowym rozmawiać o urodzie innych dziewczyn, ona co prawda mi nie mówi o tym, kto jest przystojny (chyba, ze przy okazji oglądania jakiegoś filmu, wypowiadając się o jakimś aktorze), ale masz rację, ze zasady trzeba ustalać od samego początku. Kobitki niby w dzisiejszych
  • Odpowiedz
@swinkapl: Moja dziewczyna wie, że nie jest jedyną na świecie i się stara dla mnie nią być. Ja wiem, że nie jestem jedynym facetem i też się staram. Obydwoje mamy motywację bo jak nie będziemy się starać to ktoś zacznie szukać na boku albo będzie sfrustrowany w związku bo kula u nogi, a nie może robić tego co lubi. Oboje jesteśmy zadowoleni :) Nie robi mi fochów jak obejrzę się
  • Odpowiedz
@XpedobearX: No i to jest zdrowe podejście, a nie "albo tylko ja ci się podobam, albo idę do domu". I chłop myśli, że jak walnął focha, to nagle wszystkim kobietom, z którymi się spotyka będzie się podobał tylko on i nikt inny. Bo tak. Bo przecież jej zagroził.
  • Odpowiedz
@swinkapl: No to jest beka z takich typów, nie każda kobieta czy facet musi być boginią/bogiem piękności na pierwszy rzut oka. W łóżku potem wyprawia takie rzeczy, że po co zmieniać jak jest dobrze? Kobietom nie tylko wygląd imponuje, ale także zdrowy rozsądek, mądrość życiowa, posiadanie celów życiowych, myślenie o przyszłości. Podobnie jest z facetami, patrzysz sobie na te .jpg i myślisz: Poruchałbym, ale na tym kończy się myśl jeśli
  • Odpowiedz
@bob_San: Nie (nie biorąc twojego zdania dosłownie). Niektórzy moi znajomi niepewni swojej pozycji posuwają się do sprawdzania swoim kobietom smsów, wiadomości na portalach społecznościowych, czy zadają miliony pytań o każdego kolegę, z którym się spotkają. Ja jestem tego przeciwnikiem.

@Kapoan: A napisałem gdzieś tak? Zrozumiałeś w ogóle czemu tak zrobiłem? I czy naprawdę myślisz, że miałbym próbować wchodzić do jej głowy i zakazywać uważania innych facetów za przystojnych? Tłumacząc ci trochę jaśniej mój związek z tamtą dziewczyną wcześniej był raczej średnio stabilny. Niedługo po tym zdarzeniu dowiedziałem się od niej, że nie miałaby nic przeciwko pobraniu się ze mną w przyszłości, czy nawet postarania się o następce tronu. Nie nazwałbym tego fochem, ale raczej egzekwowaniem swoich zasad. Jeśli partnerka się stara, ja także. Jeśli nie, to nie mam zamiaru spędzać z nią zbyt wiele czasu. Ktoś napisał wyżej, że na miejscu podmiotu lirycznego z wpisu zrobiłby tej dziewczynie awanturę. Ja na jego miejscu po prostu później porozmawiałbym z nią na osobności, że dopóki jest ze mną nie chce żeby robiła takich rzeczy. Być może zareagowałaby podobnie do wykopków tutaj wymyślała różne wymówki. Ale po pewnym czasie sama by zrozumiała o co mi chodziło.

@swinkapl: Wybacz, ale nie jesteś dla mnie autorytetem w tej kwestii. Tym bardziej w nielogicznym świecie relacji z kobietami, gdzie rzeczy uznane za dziwne często dają lepsze rezultaty. Jeśli ty rozwiązujesz te kwestie w taki sposób i jeśli jesteś ze swoją kobietą na poważnie przez 6 lat, to wypada mi tylko życzyć wam szczęścia, a tobie pogratulować (bez żadnych złośliwości). Są różne sposoby, a przecież chodzi w tym o to, żeby znaleźć złoty środek ( ͡° ͜ʖ ͡°). A ja nie narzekałem jakoś strasznie na braki,
  • Odpowiedz
@grzegorz-zielinski: Jestem na wykopie dopiero od 9 miesięcy, nie znam praktycznie nikogo z nicków prócz osobistości, którzy często wrzucają dobry content i/lub są często w gorących na mirko, ale o Newskim naczytałem się tyle, że myślałem, że będzie gorzej.
  • Odpowiedz
@Aleksander_Newski: Aha, czyli już nie można skrytykować Twojego zachowania w żadnej dziedzinie :D? Nie można już się ponabijać z głupiego komentarza, bo to wojna? Tak szczerze to powinieneś martwić się o siebie, to jakaś mania prześladowcza, wszędzie widzisz neuropę.

@swinkapl: Newski nie taki zły jak go malują. Generalnie jest w miarę normalny chyba, że go zaorasz lub/i zaplusujesz jakieś heheszki z niego, które dadzą mu w kość. Wtedy
  • Odpowiedz