Wpis z mikrobloga

#gownoburza na ostaniej domówce:

Dziewczyna kumpla wypiła, co jej się często nie zdarza i była bardzo szczera. Miała kiedyś jakieś wakacyjne romanse z hiszpanami. Cumpel ma na to #!$%@?, ale ta ze swoimi psiapsiółkami zaczęła głośno debatować o tym, jacy to Ci hiszpanie oh i ah. Włączyły sobie jakiś gówniany fanpejcz na fb i zaczęły oglądać jakieś cioty z gołymi klatami. W końcu tamta spytała ziomka, czemu nie jest taki jak oni.

Ze stoickim spokojem odpowiedział jej, że ona też Milą Kunis nie jest.

I nie byłoby w tym nic mocno dissującego, ale laska się rozpłakała i zaczeła go wyzywać od chamów


#glupiecipy #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #patologia i trochę #coolstory
  • 105
  • Odpowiedz
@bunny_: to musiało być cholernie poniżające dla Twojego kumpla. Jego dupa #!$%@? przy wszystkich o romansach z Hiszpanami, no #!$%@?. Powinien wziąć ją gdzieś na stronę i #!$%@?ć jak burą sukę. Skoro pozwala sobie na takie zachowania to w przyszłości będzie ich więcej. Trochę z niego #przegryw no i ##!$%@?.
  • Odpowiedz
@bunny_: Ajm sirjus. Na palcach jednej ręki mogę policzyć przypadki, kiedy to "spodobał" mi się ktoś, kogo nie znam (nigdy jednak nie był to napakowany chłopiec z okładki Men's Health). Dodatkowo powiem, że nigdy nikt nie podobał mi się od pierwszego wejrzenia (nawet jeśli byli to przystojni faceci, jak się później okazywało; wiem jak to brzmi, ale tak było). Miałam na roku kolegę, taki 10/10 z twarzy i ciała, dodatkowo niegłupi,
  • Odpowiedz
@Aerials: według mnie, niech różowemu się podobają, nawet Ci piękni ze zdjęć. Mnie też się podobają inne dziewczyny, co nie znaczy, że jedna nie jest dla mnie wyjątkowa i nie zamieniłbym jej nawet na 11/10 (chociaż sama ona, chłodnym okiem 8,4/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
@bunny_: Zawsze uważałam to za puste słowa, ale to fakt. Dla mnie najważniejsze jest dobre (czyli podobne do mojego, hehe) poczucie humoru, inteligencja, no i oczywiście to COŚ, jakaś chemia. Bez tego ani rusz.
  • Odpowiedz