Wpis z mikrobloga

#gownoburza na ostaniej domówce:

Dziewczyna kumpla wypiła, co jej się często nie zdarza i była bardzo szczera. Miała kiedyś jakieś wakacyjne romanse z hiszpanami. Cumpel ma na to #!$%@?, ale ta ze swoimi psiapsiółkami zaczęła głośno debatować o tym, jacy to Ci hiszpanie oh i ah. Włączyły sobie jakiś gówniany fanpejcz na fb i zaczęły oglądać jakieś cioty z gołymi klatami. W końcu tamta spytała ziomka, czemu nie jest taki jak oni.

Ze stoickim spokojem odpowiedział jej, że ona też Milą Kunis nie jest.

I nie byłoby w tym nic mocno dissującego, ale laska się rozpłakała i zaczeła go wyzywać od chamów


#glupiecipy #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #zwiazki #patologia i trochę #coolstory
  • 105
  • Odpowiedz
@lukasyyyy:

co jak wcale nie chce odejść i mieć kogoś na boku?


to masz jaja i gadasz do laski słuchaj chce ciebie i tą obok. prawdopodobnie się nie zgodzi

albo jesteś #!$%@?ą i dymasz na boku ;)

Tak właśnie chodzi o zasady. Dla jednych to spoko a imho to jest bycie #!$%@?ą. Każdy jest kowalem swojego losu i nie można wymagać od innych, że będą nasze uczynki oceniali z równym optymizmem
  • Odpowiedz
@lukasyyyy: tak dodam jeszcze widzisz, ta argumentacja się opiera na tym, że ty chcesz. Ja też chcę milion dolarów. Powiedz mi, czemu nie kradnę? Przecież ja chcę. Ano widzisz bo są zasady. I jak laska wie, że masz inną i się z tym zgadza to spoko. A jak nie wie, to jest wykorzystywanie tak samo złe w każdym przypadku.

Dlaczego mam oceniać nieszczerego pracodawcę, który nie wypłaca swoim robotnikom pensji źle,
  • Odpowiedz