Wpis z mikrobloga

Kurde Mirki... Szczerze powiem, że nie wiem jak to jest nie mieć dziewczyny, bo mam od 10 lat ale...

Byłem sobie wczoraj na mojej uczelni w normalny dzień. Jako że byłem studentem niestacjonarnym to nie za bardzo widziałem tam tyle ludzi co wczoraj. Ludzi. Co ja #!$%@?... #!$%@? 70% STUDENTEK JEST RUCHABLE a jest to uczelnia techniczna. Byłem tam z powodu zupełnie niezwiązanego z ruchaniem a:

- Użyczyłem dwóm super laskom gniazdka do prądu bo im padła bateria w lapku

- Przyniosłem przyszłej pani architekt krzesło, bo mi się jej szkoda zrobiło szkoda ze rysuje na stojąco

- Śmieszkowałem trochę jak drukowałem dyplom z koleśką w punkcie ksero (3/10)

Laski od laptopa wyglądały jakby chciały mi dać swój numer (brałbym je obie na raz)

Architekt obdarzyła mnie taki uśmiechem, że się prawie zakochałem

A koleśka w punkcie ksero patrzyła na mnie jak bym miał tam wejść do niej za tą ladę

I teraz #!$%@? nie wiem, kto ma lepiej :( ja bo mam swoją kobietę, czy wy przegrywy, bo możecie mieć każdą. Tylko wystarczy nie być #!$%@? mózgiem.

#tfwnogf #stulejacontent #przegry
  • 150
@nico112: Nie wiem dlaczego, tłumaczę to sobie tak że laska idzie na imprezę się zabawić i widząc takiego zaobrączkowanego wie że ten potem za nią nie będzie latał bo ma żonę :) No i to o czym wspomniałeś :) Masz dziewczynę masz większe branie :) nie wiem niech jakiś #rozowypasek się wypowie bo to podchodzi pod #logikarozowychpaskow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pqp_1: Jest różnica pomiędzy zauważeniem, że ktoś jest ładny, a spostrzeżeniami typu:

"Laski od laptopa wyglądały jakby chciały mi dać swój numer (brałbym je obie na raz)

Architekt obdarzyła mnie taki uśmiechem, że się prawie zakochałem

I teraz #!$%@? nie wiem, kto ma lepiej :( ja bo mam swoją kobietę, czy wy przegrywy, bo możecie mieć każdą."

Chłop jest napalony na inne laski jak arab na kurs pilotażu, pisze, jakby żałował,
@JayDii: a ja jako facet odbieram jego slowa innaczej niz ty i nie widze tam zadnego problemu

widzisz, to jest wlasnie roznica miedzy kobietami a meczyznami, a skoro w zwiazku mu sie uklada, dziewczyna go nie zostawila, to po co na sile szukac problemow? on chcial przekazac pewna informacje i przekazal, to ze laski odbieraja te slowa jako zdrade xD to juz wina tylko rozowych paskow, a raczej ich myslenia
@JayDii: ty bys swojego zostawila ? wspolczuje w takim razie, pozwalasz miec swojemu facetowi kolezanki chociaz ? czy jakies zasady np nie patrz 5 sekund w oczy albo nie patrz ponizej szyi wtf xD
@JayDii: wedlug ciebie to co napisal autor jest rownoznaczne ze zdrada i sadzisz ze dziewczyna po przeczytaniu tego wpisu by go rzucila co widac zepwne zrobila bys i ty

dlatego tez naprawde, bardzo przykro mi ze sa jeszcze takie #rozowepaski ktore zyja w innym swiecie chyba