Wpis z mikrobloga

Kurde Mirki... Szczerze powiem, że nie wiem jak to jest nie mieć dziewczyny, bo mam od 10 lat ale...

Byłem sobie wczoraj na mojej uczelni w normalny dzień. Jako że byłem studentem niestacjonarnym to nie za bardzo widziałem tam tyle ludzi co wczoraj. Ludzi. Co ja #!$%@?... #!$%@? 70% STUDENTEK JEST RUCHABLE a jest to uczelnia techniczna. Byłem tam z powodu zupełnie niezwiązanego z ruchaniem a:

- Użyczyłem dwóm super laskom gniazdka do prądu bo im padła bateria w lapku

- Przyniosłem przyszłej pani architekt krzesło, bo mi się jej szkoda zrobiło szkoda ze rysuje na stojąco

- Śmieszkowałem trochę jak drukowałem dyplom z koleśką w punkcie ksero (3/10)

Laski od laptopa wyglądały jakby chciały mi dać swój numer (brałbym je obie na raz)

Architekt obdarzyła mnie taki uśmiechem, że się prawie zakochałem

A koleśka w punkcie ksero patrzyła na mnie jak bym miał tam wejść do niej za tą ladę

I teraz #!$%@? nie wiem, kto ma lepiej :( ja bo mam swoją kobietę, czy wy przegrywy, bo możecie mieć każdą. Tylko wystarczy nie być #!$%@? mózgiem.

#tfwnogf #stulejacontent #przegry
  • 150
@silent66: od 10 lat z tą samą dziewczyną i jeszcze się nie ożeniłeś? cytując ciotki mojej narzeczonej na wieść o zaręczynach "no wreszcie! ile można! ile oni ze sobą byli - 4 lata?!" ;)
@silent66: Ze swojej strony dodam, że siedzę właśnie w bibliotece miejskiej pierwszy raz od dekady, bo muszę poczekać na kogoś, a grzebanie na tablecie w knajpie już mi się znudziło.

Liczba dziewczyn, która się tutaj przewija jest spora, a pewnie pojawi się ich więcej po zajęciach. Nie widziałem ani jednej poniżej 6/10 zgodnie ze skalą jak na obrazku wliczając w to obsługę, siódemeczki i ósemeczki przeważają. Okay są też emeryci czytający
Pobierz
źródło: comment_pnSlYF9yEl1jYESfGg0DbKbWIeEVnnVi.jpg
@scharlottka: hm, a ja idąc ulicą ze swoją dziewczyną nie mam problemu wskazać jakąś dziewoję i powiedzieć "ta fajna", "tych dwóch z łóżka bym nie wyrzucił". Moja luba nie dość że sama oceni czy zgadza się ze mną, to jeszcze pokaże taką, którą ona by do sypialni zaprosiła. Co w tym złego? :)

@scharlottka: "mój facet się nie ogląda za innymi. :D"

nie wierzę :)