Wpis z mikrobloga

Kurde Mirki... Szczerze powiem, że nie wiem jak to jest nie mieć dziewczyny, bo mam od 10 lat ale...

Byłem sobie wczoraj na mojej uczelni w normalny dzień. Jako że byłem studentem niestacjonarnym to nie za bardzo widziałem tam tyle ludzi co wczoraj. Ludzi. Co ja #!$%@?... #!$%@? 70% STUDENTEK JEST RUCHABLE a jest to uczelnia techniczna. Byłem tam z powodu zupełnie niezwiązanego z ruchaniem a:

- Użyczyłem dwóm super laskom gniazdka do prądu bo im padła bateria w lapku

- Przyniosłem przyszłej pani architekt krzesło, bo mi się jej szkoda zrobiło szkoda ze rysuje na stojąco

- Śmieszkowałem trochę jak drukowałem dyplom z koleśką w punkcie ksero (3/10)

Laski od laptopa wyglądały jakby chciały mi dać swój numer (brałbym je obie na raz)

Architekt obdarzyła mnie taki uśmiechem, że się prawie zakochałem

A koleśka w punkcie ksero patrzyła na mnie jak bym miał tam wejść do niej za tą ladę

I teraz #!$%@? nie wiem, kto ma lepiej :( ja bo mam swoją kobietę, czy wy przegrywy, bo możecie mieć każdą. Tylko wystarczy nie być #!$%@? mózgiem.

#tfwnogf #stulejacontent #przegry
  • 150
@JayDii:

Ode mnie tylko powiem że współczuje twojemu niebieskiemu i powiem ci nawet więcej, ja swojemu różowemu nie raz mówiłem że bym jakąś brał, ona że by jakiegoś brała i co się stało? Nic, bo od słowa do czynu daleko.
@JayDii: hehehe ja podobno 24/h jestem napalony, ale aż prychlę z araba :-D co jest fair a co nie pozwól, że ocenie ja i moje sumienie, a obrazy to się wiesza w muzeum a nie stroi jak choinkę i puszcza na miasto. I odczep się od mojej, bo jednak co samice to samice, tylko #!$%@? i plotkowac potraficie :-) jestem ciekaw tego mechanizmu spolecznego, w jakim celu on wyewoluował przez tyle
@silent66: Dobra cumplu, ja mam swoje zdanie, a Ty swoje, ale ważne, żebyś Ty się zgadzał ze swoją, a ja ze swoim, a reszta nie ma znaczenia. Nie będę się kłócić, bo po pierwsze nic nie wyniknie z obrażania kogoś, a po drugie mam już dość tej gównoburzy :D Po trzecie, wreszcie mogłam użyć tekstu o arabie, więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło xDD
@Stonis:

Ale to jest naprawdę przykre.

To ja tobie współczuję, że nie trafiłeś na taką kobietę, przy której każda inna blednie i wydaje się nieciekawa. Że inne się podobają na zasadzie "ładnie wygląda" to normalne, ale żeby od razu w związku z tym chcieć "brać"?

Od słowa do czynu aż tak daleko wcale nie jest, jak jest chęć, to i okazja się może znaleźć
@ultramaryna0:

Ciekawe wnioski :P

Wiesz ja tam za seksem w miejscu publicznym nie przepadam, to po pierwsze.

Po drugie jak wywnioskowałaś że jest nieciekawa? To że obydwoje dopuszczamy możliwość zwiększenia liczby partnerów podczas WSPÓLNEGO seksu to już coś złego?

I po trzecie to że jedna osoba jest atrakcyjna nie neguje tego że inna osoba jest atrakcyjna.
@Stonis: Źle zrozumiałeś. Jeśli chcecie zwiększyć liczbę partnerów przy wspólnym seksie (nie wspomniałeś), obojgu wam to pasuje i czujecie się z tym ok - to nic mi do tego. Że ktoś inny jest atrakcyjny racja, niczego nie wyklucza, ale to jest tylko wygląd. Dla mnie niewiadomo jak przystojny mężczyzna nigdy nie będzie tak atrakcyjny jak mój mężczyzna, bo na to składa się dużo, dużo więcej czynników niż sama fizyczność (a seksu