Ktoś chce #rozdajo ? Jak duże rozdajo? może by tak rozdajo 5 gier? mam 12 Zaległych gier na steam jako prezenty, jako że się na prezent już się nie nadadzą, 5 z nich znajdzie nowego właściciela.
Zasady:
1. Chcesz wziąć udział? Powiedz trzy razy "Rzeżucha", i zaplusuj ten wpis.
2. Wylosowani po kolei wybierają nagrody, w kolejności od najwcześniej wylosowanej. Tu, w tym wpisie, odpowiadając
3. Zielonki - nie zalecam, dla was tylko
DaemonKazoom - Ktoś chce #rozdajo ? Jak duże rozdajo? może by tak rozdajo 5 gier? mam...

źródło: comment_U3heoNPipzj8DmZnXh2zta9k2aTBXc0W.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lookazz: @FR90: @ItsMarioo: @aryl: @DennisRozrabiaka:

Ale panowie wiecie że w regulaminie jest ...

`Opłata: Konto my paysafecard udostępniane jest Klientowi zasadniczo nieodpłatnie. PSC pobiera jednakże miesięczną opłatę w wysokości 7,- PLN, jeżeli Klient nie użyje swojego konta my paysafecard do celu przeprowadzenia transakcji płatniczych przez okres 12 (dwunastu) miesięcy. Opłata ta zostanie pobrana przez potrącenie z konta my paysafecard Klienta od pierwszego miesiąca
  • Odpowiedz
Jakby ktoś chciał sobie dodać na Steam a szkoda mu dolca to łapcie, bo akurat te już mam

GRID 2: 0BWGP-Z2KZH-5KD0T

OPERATION FLASHPOINT: DRAGON RISING: Q5GE4-6QDHG-ZVQDF

OVERLORD:
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Reality: Paranoikom ciężko pojąć, że nie byli pierwsi spośród 2 tysięcy ludzi obserwujących tag i wymyślili teorię botów.

Teoretycznie oczywiście możliwe, ale zbyt wiele razy zgarniałem klucze, żeby uwierzyć w grasujące tu boty.
  • Odpowiedz
Chciałem kupić te pudełeczko:
http://www.banggood.com/10-15-Value-Clear-Electronic-Components-Storage-Assortment-Box-p-999017.html
poprzez appkę za 0,01$. Kiedyś już brałem udział w tej promocji więc założyłem konto na nowy adres email, wszystko robiłem przez inny telefon i chciałem zapłacić przez paypal (te samo konto co kiedyś kupowałem w takiej promocji) i niestety nie udało mi się, zgłosił się komunikat, że mam mieć inne urządzenie. Czy wobec tego muszę mieć też kolejne konto do płatności? Czy być może coś jeszcze powinienem
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fristajlor: @PlacekBananowy: @fristajlor: heh sie fajnie złożyo, bo bylo dziesińć cyntów na PP, a teraz mum pudełeczko w drodze, heh w sumie musieli sporo tych pudełeczek naklepać że za cynta je rozdajooo, choc szkoda że można tylko jedną sztuke.... zanim to dojdzie, to pewnie zapomne że to zamawiałem....
  • Odpowiedz
Który Mirek chciałby, aby taki smutny Pepe dyndał mu przy kluczach lub gdziekolwiek indziej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Uszyty z filcu, wymiary ok 6x7cm.
Wystarczy zostawić plusik przy wpisie i kliknąć "obserwuj" o tu, tu, w moim tagu -> #recznerobotkipanchity :3
Jutro o 20 wylosuje szczęśliwca, który otrzyma ode mnie żabę (i może coś jeszcze ( ͡° ͜ʖ ͡°)).
Wysyłka
Panchita - Który Mirek chciałby, aby taki smutny Pepe dyndał mu przy kluczach lub gdz...

źródło: comment_QwiB47hVQvPBFofsiRm1pxCNttnEUVUd.jpg

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ktoś chętny na 6 miesięcy 4500 darmowych kursów Pluralsight?
Wystarczy założyć konto MS, zalogować się a potem przez pierwszego z lewej linka przejść na stronę Pluralsight i po zarejestrowaniu wszystkie kursy dostępne - również przez mobile i offline.

Link do strony z ofertą

#cebuladeals #zadarmo #szkolenia #kursyudemy #pluralsight #naukaprogramowania
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aniis: Wszedłem na maila i w folderze spam miałem 50 wiadomości od Pluralsight. Jedno z potwierdzeniem i 49 wiadomości o "wykorzystaniu kodu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Uwaga mircy!!
Takiego #rozdajo jeszcze nie było, TYLKO TERAZ DO JEDNEGO Z PLUSUJACYCH TRAFI JEDYNY SPRAWDZONY SPOSÓB NA USUNIECIE OSADU Z KUBKÓW, zapytasz po co Ci to?
- Koniec z #tfwnogf każdy różowy poleci na czyste kubki!!
- Twoja herbata będzie miała nowy zapach!
- Możesz rozpalić ognisko!
Już teraz zostaw swojego plusa, a może to właśnie Ty wygrasz JEDYNY PRAWILNY OCET WINNY (tak serio to zwykły ocet)
M.....l - Uwaga mircy!!
Takiego #rozdajo jeszcze nie było, TYLKO TERAZ DO JEDNEGO Z ...

źródło: comment_itSmG7ZDIkFOQMAAqvdhx9qPDNFh88Qs.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#cebuladeals #zadarmo

Kupon 10 zł na pranie i prasowanie w pralniomatach Hi'Shine
HiShine

Koszt prania i prasowania 1 koszuli to 5,90 zł.
Przy skorzystaniu z kuponu zapłacimy tylko 1,80 zł za pranie i prasowanie dwóch koszul ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakby ktoś chciał to chętnie tanio sprzedam znacznie większy kupon, na jakiś garnitur czy coś się nada ;)
  • Odpowiedz