Planuję trasę z PL do NL i m. in. z wykopu dowiedziałem się, że niektórzy zostali zrobieni w ciula przez niemców bo ona mają inny sposób płatności niż my. Nie chciałbym wozić moim passerati niemieckich tyłków za friko. Ktoś coś?
#blablacar #niemcy #podrozepoeuropie #yanosik
#blablacar #niemcy #podrozepoeuropie #yanosik





























Podczas rozmowy przez słuchawkę bluetooth aplikacja gubi GPS. W momencie zakończenia rozmowy wszystko wraca do normy.
Drugie pytanie: na jakiej podstawie określana jest punktacja za jazdę? Nie jestem w stanie znaleźć żadnej zależności w tym.
#yanosik #pytanie @Yanosikpl:
PS. Używajcie opcji ,,odpowiedz" pod komentarzem to od razu zawołacie osobę do której kierujecie wiadomość.