Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@booYa_CTD: dobra, już sobie znalazłem. W sumie, to dzięki, bo było w tym samym miejscu xD
- 1
Czy aby #yanosik ostrzegał o przekroczeniu prędkości konieczne jest korzystanie z wbudowanej w program nawigacji? Używam na co dzień zestawu Mapy Google + Yanosik i nie chciałbym z tego rezygnować, a w tej konfiguracji ostrzeganie nie działa, jedynie komunikaty o kontrolach, zagrożeniach etc.
- 0
@Dozorca: Informowanie o ograniczeniach prędkości dostępne jest tylko w trybie mapy
@Felonious_Gru yanosik schrodingera
Pobrałem sobie wczoraj ponownie #yanosik na telefon i mam pewien problem.
Nie wyświetla mi się mapa. Widzę z jaką szybkością jadę, pokazuje mi za ile mam skręcić, ale mapa jest czarna. Ten sam problem mam na ojca telefonie po pierwszej instalacji.
Jest mi ktoś w stanie pomóc?
Nie wyświetla mi się mapa. Widzę z jaką szybkością jadę, pokazuje mi za ile mam skręcić, ale mapa jest czarna. Ten sam problem mam na ojca telefonie po pierwszej instalacji.
Jest mi ktoś w stanie pomóc?
@TenNorbert: chyba nie tylko Ty masz problem
jeden z komentow w sklepie play "Nie wiem czy to aktualizacja czy zmiana na xiaomi note 4 spowodowała, że apka jest praktycznie bezużyteczna. Po włączeniu navi brak wyświetlanej trasy. Nie wiem którędy mnie prowadzi i czy na pewno tam gdzie chcę. Apka działa w tle, ale brak małego okienka na innej działającej aplikacji. Co uniemożliwia dodanie info o zagrożeniu czy odebrania takiego Brak
jeden z komentow w sklepie play "Nie wiem czy to aktualizacja czy zmiana na xiaomi note 4 spowodowała, że apka jest praktycznie bezużyteczna. Po włączeniu navi brak wyświetlanej trasy. Nie wiem którędy mnie prowadzi i czy na pewno tam gdzie chcę. Apka działa w tle, ale brak małego okienka na innej działającej aplikacji. Co uniemożliwia dodanie info o zagrożeniu czy odebrania takiego Brak
@TenNorbert: sprawdzamy
Mam problem z #yanosik na p10 lite, czarny ekran zamiast mapy. Czytałem rozwiązanie dla p9 ale w moim tel tak to nie wygląda. Może ma ktoś pomysł?
Przy okazji może ktoś wie co zrobić by prawidłowo podłączyć p10 lite do radia samochodowego kenwood? Bo ta podstawowa apka wariuje, muzyka leci z telefonu zamiast przez głośniki..
Nowy telefon i same problemy..
Przy okazji może ktoś wie co zrobić by prawidłowo podłączyć p10 lite do radia samochodowego kenwood? Bo ta podstawowa apka wariuje, muzyka leci z telefonu zamiast przez głośniki..
Nowy telefon i same problemy..
@KisielRock: jaki model cb? raczej cb nie mają głośnika w gruszcze tylko w samej obudowie.
- 0
@KisielRock: proszę Cię, zamontuj to xD
@Acesello: Wyłącz oszczędzanie energii dla Yanosika. U mnie to rozwiązało problem częstych utrat połączenia z serwerem.
oszczędzanie energii powinno załatwić sprawę w Yanosiku
Ale dziś z------m. Pierwszy mandat, o 50km/h na ekspresówce (70 ograniczenie, przed światłami) przekroczyłem. No, a tak cieszyłem się, że jeszcze bez mandatu mi się udało od początku kariery kierowcy. Szczególnie boli bo ja naprawdę spokojnie jeżdżę bez przekraczania, a dziś rano akurat mi się trochę śpieszyło... Nawet Yanosik nie pomógł. #zalesie #kierowcy #yanosik
- 1
@Janusz_z_Galilei Nie, ja zgłaszałem. Widocznie dopiero co się ustawili i byłem pierwszym.
no szkoda, teraz trzeba zapłacić, a potem mykać z Yanosikiem
- 2
- 1
@dasiekTB: oni nie radzą sobie z dźwiękiem od bardzo dawna. Zależy od wersji aktualizacji, raz działa lepiej, raz gorzej... Teraz jest gorzej i nic nie zrobisz.
- 6
Dnia 15.10.2017r. Na rakowickiej 20 w Krakowie (koło #uek), zostawiłem rano samochód zaparkowany na miejscu dla niepełnosprawnych. Zostawiłem go tam ponieważ nie zauważyłem oznakowania. Około godziny 15tej, po przyjściu do samochodu zauważyłem za wycieraczką informację od straży miejskiej z treścią, że niedostosowałem się do znaku pionowego d18 oraz t29 poziomego oraz, że muszę się pojawić na komisariacie Straży Miejskiej w ciągu 3 dni roboczych. We wtorek zjawiłem się w
- 1
@Polacus: pokaż fotkę
@futurepoland: dadzą, ale nie zawsze
żadne odwołania nic tu nie dadzą, następnym razem nie przyjmuj
@futurepoland: dadzą, ale nie zawsze
konto usunięte via iOS
- 8
Chyba mozna krecic #afera, nie zaglebialem sie dalej ale ten post to ewidentnie podlapanie marketingu od solgazu. Wypowiadaja sie zielonki z dokladnie 3-4 bezsensownymi komentarzami na glownej, i dokladnie 1 komentarzem na mirko. Chociaz to jest tak glupie ze moze to jakis sabotaz. Mi sie nie chce, ale moze ktos bedzie chcial to sprawdzic #yanosik
Chodzi o opa, i 'komentujacych' (4 zielonki i 2 ostatnie pomaranczki), ss
Chodzi o opa, i 'komentujacych' (4 zielonki i 2 ostatnie pomaranczki), ss
źródło: comment_W8TxbrAzcUEb82I2hMXtizi3irgKHktV.jpg
Pobierz- 1
Jeszcze avki wszystkie na 1 kopyto XD
źródło: comment_z7FgY0zE3oYVPHmStDtli6c736j7SMFy.jpg
Pobierz- 2
@aqrcw: mogłes link dać do tej nitki.
- 4
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@daaniel121 kajakiem musisz teraz
@daaniel121
@Bialy_Mis
Yanosika p----------o.
Silnie p----------y Yanosik został odnaleziony przez Mirka nad Narwią.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bialy_Mis
Yanosika p----------o.
Silnie p----------y Yanosik został odnaleziony przez Mirka nad Narwią.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 22
Chciałbym ogłosić, że @hadronpl to prawilne mireczki i jak ogłosiły w tym wpisie wyniki tego rozdajo, dziś dotarł do mnie kubek z logiem #yanosik! (。◕‿‿◕。)
Także dziękuję bardzo i polecam HADRON (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#rozdajo
Także dziękuję bardzo i polecam HADRON (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#rozdajo
źródło: comment_foafPpfulDBcdGKUgBhgUUqjzOEVF00Q.jpg
Pobierz- 1
jak chce miec info wylacznie o fotoradarach to da sie wczytac to wczesniej i jechac juz w trasie bez internetu?
#yanosik
#yanosik
@insejn: a co jak co w międzyczasie postawią radar gdzieś w krzakach?
z tego co wiem, to chyba Yanosik tak nie dziala. Raczej z włączonym,ewentualnie w tle.
Pytanie do @Yanosikpl: czemu podczas trasy wyłącza mi się ta zielona trasa która mam jechać? Informacje jak mam jechać są ale droga na kolorowo znika po chwili. Gdzie są informacje ile mogę jechać w danym miejscu? I po co głosowe informacje ze zgłaszam potwierdzam zgłoszenie? Jak ustawić to wszystko? #yanosik #kiciochpyta
@keram244: Kilka dni temu miałem to samo. Na mapie przestawał pokazywać przebieg trasy, dodatkowo po zjechaniu z trasy radośnie pokazywał że jestem poza trasą i przestawał nawigować. Na yanosika jako navi szkoda czasu. Jest z-----a po prostu.
@keram244: Naviexpert. Ma świetną navi z natężeniem ruchu i omijaniem korków. Do tego ostrzeganie tak samo dobre jak yanosik. Ma jedną wadę.... jest płatny. Używałem przez dłuższy czas i spisywał się świetnie. Teraz mniej jeżdżę i nie chce mi się bulić. Do ostrzegania używam Ryśka (od Naviexperta) wymiennie z yanosikiem. Do nawigacji Mapfactor.
konto usunięte via Android
- 3
- 7
@TymRazemNieBedeBordo: @puzno: @unimog: Oni mają zrypane te algorytmy, w ogóle nie doceniają jazdy szybkiej ale bezpiecznej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_8bR2poKCHtspQKrbEtKNvr7nqzYSYQdP.jpg
Pobierz


































Hej mireczki, mam pytanie jak wygląda polityka aktualizacji map w apkach mapa.me i Sygic
Pojawily się zamiany na osm (zatwierdzone), a w apkach brak aktualizacji map