Mam problem z #yanosik na p10 lite, czarny ekran zamiast mapy. Czytałem rozwiązanie dla p9 ale w moim tel tak to nie wygląda. Może ma ktoś pomysł?
Przy okazji może ktoś wie co zrobić by prawidłowo podłączyć p10 lite do radia samochodowego kenwood? Bo ta podstawowa apka wariuje, muzyka leci z telefonu zamiast przez głośniki..
Nowy telefon i same problemy..
Przy okazji może ktoś wie co zrobić by prawidłowo podłączyć p10 lite do radia samochodowego kenwood? Bo ta podstawowa apka wariuje, muzyka leci z telefonu zamiast przez głośniki..
Nowy telefon i same problemy..
































Nie wyświetla mi się mapa. Widzę z jaką szybkością jadę, pokazuje mi za ile mam skręcić, ale mapa jest czarna. Ten sam problem mam na ojca telefonie po pierwszej instalacji.
Jest mi ktoś w stanie pomóc?
jeden z komentow w sklepie play "Nie wiem czy to aktualizacja czy zmiana na xiaomi note 4 spowodowała, że apka jest praktycznie bezużyteczna. Po włączeniu navi brak wyświetlanej trasy. Nie wiem którędy mnie prowadzi i czy na pewno tam gdzie chcę. Apka działa w tle, ale brak małego okienka na innej działającej aplikacji. Co uniemożliwia dodanie info o zagrożeniu czy odebrania takiego Brak