Pobrałem sobie wczoraj ponownie #yanosik na telefon i mam pewien problem.
Nie wyświetla mi się mapa. Widzę z jaką szybkością jadę, pokazuje mi za ile mam skręcić, ale mapa jest czarna. Ten sam problem mam na ojca telefonie po pierwszej instalacji.
Jest mi ktoś w stanie pomóc?
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TenNorbert: chyba nie tylko Ty masz problem
jeden z komentow w sklepie play "Nie wiem czy to aktualizacja czy zmiana na xiaomi note 4 spowodowała, że apka jest praktycznie bezużyteczna. Po włączeniu navi brak wyświetlanej trasy. Nie wiem którędy mnie prowadzi i czy na pewno tam gdzie chcę. Apka działa w tle, ale brak małego okienka na innej działającej aplikacji. Co uniemożliwia dodanie info o zagrożeniu czy odebrania takiego Brak
  • Odpowiedz
Mam problem z #yanosik na p10 lite, czarny ekran zamiast mapy. Czytałem rozwiązanie dla p9 ale w moim tel tak to nie wygląda. Może ma ktoś pomysł?

Przy okazji może ktoś wie co zrobić by prawidłowo podłączyć p10 lite do radia samochodowego kenwood? Bo ta podstawowa apka wariuje, muzyka leci z telefonu zamiast przez głośniki..

Nowy telefon i same problemy..
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy obecnie opłaca się montować cb radio? Mam stare cb które zostawił mój brat, kupiłem auto które w szybie ma miejsce na antenę, zastanawiam się tylko czy jest to jeszcze używane, i w dobie janosików czy zabierać sobie miejsce
#cbradio #yanosik #samochody
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego przy pracy w tle, czyli "pływająca ikona" #yanosik traci po ok minucie połączenie z internetem? Dopiero po wejściu do programu się odnajduje. Mam #xiaomi redmi 3 pro.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale dziś z------m. Pierwszy mandat, o 50km/h na ekspresówce (70 ograniczenie, przed światłami) przekroczyłem. No, a tak cieszyłem się, że jeszcze bez mandatu mi się udało od początku kariery kierowcy. Szczególnie boli bo ja naprawdę spokojnie jeżdżę bez przekraczania, a dziś rano akurat mi się trochę śpieszyło... Nawet Yanosik nie pomógł. #zalesie #kierowcy #yanosik
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niech ktoś mnie pomoże z #yanosik na #iphone + zestaw głośnomówiący, bo nie wytrzymie.
1. Obcina początek komunikatu.
2. Da się zrobić, żeby komunikat był "zmiksowany" z dźwiękiem że Spotify, zamiast wyciszenia muzyki?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dasiekTB: oni nie radzą sobie z dźwiękiem od bardzo dawna. Zależy od wersji aktualizacji, raz działa lepiej, raz gorzej... Teraz jest gorzej i nic nie zrobisz.
  • Odpowiedz
Dnia 15.10.2017r. Na rakowickiej 20 w Krakowie (koło #uek), zostawiłem rano samochód zaparkowany na miejscu dla niepełnosprawnych. Zostawiłem go tam ponieważ nie zauważyłem oznakowania. Około godziny 15tej, po przyjściu do samochodu zauważyłem za wycieraczką informację od straży miejskiej z treścią, że niedostosowałem się do znaku pionowego d18 oraz t29 poziomego oraz, że muszę się pojawić na komisariacie Straży Miejskiej w ciągu 3 dni roboczych. We wtorek zjawiłem się w
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polacus: Ile jest tego mandatu ? Może #krakow się zrzuci po to, żebyś przestał spamować tagiem ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) i przyjął w końcu do siebie, że skoro podpisałeś mandat to już po zawodach.
  • Odpowiedz
Chyba mozna krecic #afera, nie zaglebialem sie dalej ale ten post to ewidentnie podlapanie marketingu od solgazu. Wypowiadaja sie zielonki z dokladnie 3-4 bezsensownymi komentarzami na glownej, i dokladnie 1 komentarzem na mirko. Chociaz to jest tak glupie ze moze to jakis sabotaz. Mi sie nie chce, ale moze ktos bedzie chcial to sprawdzic #yanosik

Chodzi o opa, i 'komentujacych' (4 zielonki i 2 ostatnie pomaranczki), ss
a.....w - Chyba mozna krecic #afera, nie zaglebialem sie dalej ale ten post to ewiden...

źródło: comment_W8TxbrAzcUEb82I2hMXtizi3irgKHktV.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Altru: trzeba myśleć na zapas ;p już miesiąc temu w #kik widziałam ozdoby choinkowe od bombek po lampki xd Yanosik ma jeszcze troche czasu...listopad za dwa tygodnie, a grudzień za półtrora mca ;p
  • Odpowiedz
jak chce miec info wylacznie o fotoradarach to da sie wczytac to wczesniej i jechac juz w trasie bez internetu?
#yanosik
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie do @Yanosikpl: czemu podczas trasy wyłącza mi się ta zielona trasa która mam jechać? Informacje jak mam jechać są ale droga na kolorowo znika po chwili. Gdzie są informacje ile mogę jechać w danym miejscu? I po co głosowe informacje ze zgłaszam potwierdzam zgłoszenie? Jak ustawić to wszystko? #yanosik #kiciochpyta
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@keram244: Kilka dni temu miałem to samo. Na mapie przestawał pokazywać przebieg trasy, dodatkowo po zjechaniu z trasy radośnie pokazywał że jestem poza trasą i przestawał nawigować. Na yanosika jako navi szkoda czasu. Jest z-----a po prostu.
  • Odpowiedz
@keram244: Naviexpert. Ma świetną navi z natężeniem ruchu i omijaniem korków. Do tego ostrzeganie tak samo dobre jak yanosik. Ma jedną wadę.... jest płatny. Używałem przez dłuższy czas i spisywał się świetnie. Teraz mniej jeżdżę i nie chce mi się bulić. Do ostrzegania używam Ryśka (od Naviexperta) wymiennie z yanosikiem. Do nawigacji Mapfactor.
  • Odpowiedz
Siema Mirki. Czy być może ktoś Was ubezpieczał się w yanosiku z yu (lub ma ziomka, który to zrobił)? Kończy się oc, jeżdżę z apką i ostatnio wyskoczyło mi powiadomienie, że mogę mieć oc w sumie w korzystnej cenie ale nie wiem kompetnie ocb :P ktoś coś?
#yanosik #oc #ubezpieczenia #motoryzacja
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przestroga dla tych którzy myślą o kupnie @Yanosikpl w sklepach stacjonarnych #mediamarkt lub #saturn W sklepach tych dostępna jest wersja GTS o której ani słowa na stronie producenta a funkcjonalności bliżej jej do wersji GT a ceną do wersji GTR. Można się nadziać kupując starszy produkt w cenie nowszego. #yanosik #motoryzacja
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Ja wlsnie dałem się nabrać na wersje GTS. Logo jest podobne do GTR i cena zreszta tez. Yanosik na swoich stronach nie przyznaje się w ogóle do tego modelu tłumacząc ze przeznaczony jest do sprzedaży w sklepach wielkopowierzchniowych (Dowiedziałem sie o tym juz po zakupie po kontakcie. Z nimi). Stronka yanosik.pl nic nie wspomina o modelu wymieniając jednocześnie euro media i Saturn jako punkty sprzedaży. Klient ktory chce kupic stacjonarnie a nie
  • Odpowiedz
  • 1
@nosak246: Porównaj sobie na stronie modele GT i GTR. GTS będzie miał takie same funkcje jak GT tyle ze jest dostępny jedynie w elektromarketach w cenie takiej jak GTR czyli droższy
  • Odpowiedz