Hej @X-KOM mam pytanie czy Lumia 735 lte czarna dostępna jest albo będzie w następnym tygodniu w Bonarce?. A najakiś rabat dla mirka mógłbym liczyć?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#xkom
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dyslexia: amd chociaż nie postarza sztucznie produktu, a taki radeon 7950M/7970M/290X sporo zyskał po ostatniej aktualizacji sterowników, ale to i tak poza zasięgiem autora wpisu.
  • Odpowiedz
Czy ktoś wie jak długo czeka się na jakąkolwiek informację w sprawie reklamacji?
Zgłosiłem ten monitor w czwartek, w piątek wysłałem film z usterki i od tamtej pory cisza. Zero informacji gdzie i jak oddać monitor.
#xkom
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zakupiłem właśnie prawilnego pada tak więc mam pytanie. Czy hajsiwo mam przelać na dane, które mam w pliku "pro forma" czy czekać na jakiegoś maila od nich


#xkom #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jakbym kupił tego laptopa od #xkom na allegro: http://allegro.pl/lenovo-y50-70-i5-4210h-8gb-1000gb-gtx960-250zl-i5596702633.html na raty, to czy te raty faktycznie są 0%-towe?
Jest napisane: Kup na raty 10 x 309,90 zł
Tylko teraz Raty 0% od PayU
Nie ma tu żadnych haczyków? Fajnie by było jakby wypowiedział się ktoś kto brał coś na raty z allegro.
(Tak, nigdy nie kupowałem nic na raty, tym bardziej na allegro.)
#komputery #allegro
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SilentSan: z mojego doświadczenia wychodzi że jeśli weźmiesz na 10 miesięcy to zapłacisz dokładnie 0 zł odsetek. Oczywiście o ile przejdziesz weryfikację i dostaniesz pozytywną odpowiedź z banku który za tym stoi (jak brałem to był mbank).
  • Odpowiedz
Aby skorzystać z promocji dodaj dowolny tablet Lenovo do koszyka, a następnie aktywuj swój
unikatowy kod promocyjny. Liczba sztuk w promocji ograniczona. Jedna osoba może skorzystać z promocji
tylko raz. Promocje nie łączą się. Akcja trwa do 30 sierpnia.


#xkom #promocja #lenovo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@YourNightmare: mam V8 z Avago. Rewelacja i mega płynność. Te wszystkie core cośtam to jak dla mnie niepotrzebna głupota, ale nie gram w fpsy żeby to mi się tez przydało do czegoś. Bardzo przyjemna mysz w każdym razie, używam na co dzień i do lola
  • Odpowiedz
Kone Pure Optical Black Edition


@Jurigag: Widzę, że ogarniasz trochę sensory. Wiesz może czyta myszka ma avago 3060? I czy jest to dobry sensor? Bo czytałem, że dla low sensów jest to bardzo dobry.
  • Odpowiedz
Siema Mirki i Mirabelki
Potrzebuję kupić laptopa.
Budżet ok 1500 zł
Laptop dla ludzi lvl60, ogólnie internet, bank, podgląd kamer ze sklepu ,czyli jakiś specjalnych wymagań nie ma. Ma chodzić płynnie ( ͡° ͜ʖ ͡°), 15-17 cali
Jedno co ważne ,ma być z tych mniej awaryjnych.
Sklepy jakie wchodzą w grę to X-kom lub Saturn ( bo takie mam
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakby ktoś miał na zbyciu to prosiłbym na priv o kod, bym był wdzięczny, to sobie w domu ogarne na laptopie bo z telwfonu ciągle ktoś mnie wyprzedza.
  • Odpowiedz