Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Panciu2: rabat to stolica maroka
- 0
@Panciu2: Bardzo prosimy o kontakt z danym salonem. Decyzja o ewentualnym rabacie należy do kierownika salonu :) http://www.x-kom.pl/kontakt
Który z tych dwóch laptopów jest lepszy?
1. http://www.x-kom.pl/p/215215-notebook-laptop-15-6-asus-r556ln-xo046-8-i5-4210u-8gb-128-1tb-dvd-gt840.html
2. http://www.x-kom.pl/p/220205-notebook-laptop-15-6-dell-inspiron-5548-i5-5200u-8gb-128-500-r7-m270.html
Wybór
1. http://www.x-kom.pl/p/215215-notebook-laptop-15-6-asus-r556ln-xo046-8-i5-4210u-8gb-128-1tb-dvd-gt840.html
2. http://www.x-kom.pl/p/220205-notebook-laptop-15-6-dell-inspiron-5548-i5-5200u-8gb-128-500-r7-m270.html
Wybór
@znikajacypunkt: brałbym asusa ze względu na matową matrycę - błyszcząca to jakiś żart
- 1
@dyslexia: amd chociaż nie postarza sztucznie produktu, a taki radeon 7950M/7970M/290X sporo zyskał po ostatniej aktualizacji sterowników, ale to i tak poza zasięgiem autora wpisu.
Czy ktoś wie jak długo czeka się na jakąkolwiek informację w sprawie reklamacji?
Zgłosiłem ten monitor w czwartek, w piątek wysłałem film z usterki i od tamtej pory cisza. Zero informacji gdzie i jak oddać monitor.
#xkom
Zgłosiłem ten monitor w czwartek, w piątek wysłałem film z usterki i od tamtej pory cisza. Zero informacji gdzie i jak oddać monitor.
#xkom
Potrzebuje laptopa na studia. Wstępnie jestem zainteresowany tym. http://www.x-kom.pl/p/244510-notebook-laptop-15-6-notebooki-laptopy-15-6-g510-i5-4210m-4gb-240-dvd-rw-r5-m230.html
Znajdę coś lepszego do 2000 zł ? Pozdrawiam Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) #laptop #laptopy #xkom #komputery
Znajdę coś lepszego do 2000 zł ? Pozdrawiam Mireczki ( ͡° ͜ʖ ͡°) #laptop #laptopy #xkom #komputery
Zakupiłem właśnie prawilnego pada tak więc mam pytanie. Czy hajsiwo mam przelać na dane, które mam w pliku "pro forma" czy czekać na jakiegoś maila od nich
#xkom #kiciochpyta
#xkom #kiciochpyta
Czy jakbym kupił tego laptopa od #xkom na allegro: http://allegro.pl/lenovo-y50-70-i5-4210h-8gb-1000gb-gtx960-250zl-i5596702633.html na raty, to czy te raty faktycznie są 0%-towe?
Jest napisane: Kup na raty 10 x 309,90 zł
Tylko teraz Raty 0% od PayU
Nie ma tu żadnych haczyków? Fajnie by było jakby wypowiedział się ktoś kto brał coś na raty z allegro.
(Tak, nigdy nie kupowałem nic na raty, tym bardziej na allegro.)
#komputery #allegro
Jest napisane: Kup na raty 10 x 309,90 zł
Tylko teraz Raty 0% od PayU
Nie ma tu żadnych haczyków? Fajnie by było jakby wypowiedział się ktoś kto brał coś na raty z allegro.
(Tak, nigdy nie kupowałem nic na raty, tym bardziej na allegro.)
#komputery #allegro
- 0
@SilentSan: z mojego doświadczenia wychodzi że jeśli weźmiesz na 10 miesięcy to zapłacisz dokładnie 0 zł odsetek. Oczywiście o ile przejdziesz weryfikację i dostaniesz pozytywną odpowiedź z banku który za tym stoi (jak brałem to był mbank).
- 0
@pifarek: Czemu? Identyczny masz? Zamierzałem kupić oddzielnie dysk SSD jakieś 200gb
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki mam do wyboru (w związku z promo na x-komie) myszkę A4Tech Bloody V8m i Bloody T7. Którą brać bo jest dycha różnicy między nimi. I przy okazji co to jest ten płatny system Core 1, 2, 3?
#pcmasterrace #xkom #informatyka #gry
#pcmasterrace #xkom #informatyka #gry
@YourNightmare: mam V8 z Avago. Rewelacja i mega płynność. Te wszystkie core cośtam to jak dla mnie niepotrzebna głupota, ale nie gram w fpsy żeby to mi się tez przydało do czegoś. Bardzo przyjemna mysz w każdym razie, używam na co dzień i do lola
- 0
Znowu mam niepotrzebny kod z maila: 671IC727V
#xkom
#xkom
Mam kod do oddania, może się przyda:
100 zł w prezencie na zakup dowolnego laptopa Dell Inspiron: 62URP1TUH
#xkom
100 zł w prezencie na zakup dowolnego laptopa Dell Inspiron: 62URP1TUH
#xkom
- 4
-100 zł na jakiś laptop stąd : http://www.x-kom.pl/szukaj/inspiron?sort=product_price&f=0&category_id%5b0%5d=1522&category_id%5b1%5d=1530&category_id%5b2%5d=1618&category_id%5b3%5d=1329&category_id%5b4%5d=1327&utm_source=newsletter&utm_medium=e-mail&utm_content=dell_inspiron&utm_campaign=20150820_dell
#komputery #xkom #rozdajo #cebuladeals
#komputery #xkom #rozdajo #cebuladeals
http://www.x-kom.pl/goracy_strzal/5688
Karta pamięci Samsung Evo za 19.99, całkiem dobry deal - na allegro od ok 30zł.
#cebuladeals #xkom
Karta pamięci Samsung Evo za 19.99, całkiem dobry deal - na allegro od ok 30zł.
#cebuladeals #xkom
@Golomp: I wysylka 20
- 3
- 1
Siema Mirki i Mirabelki
Potrzebuję kupić laptopa.
Budżet ok 1500 zł
Laptop dla ludzi lvl60, ogólnie internet, bank, podgląd kamer ze sklepu ,czyli jakiś specjalnych wymagań nie ma. Ma chodzić płynnie ( ͡° ͜ʖ ͡°), 15-17 cali
Jedno co ważne ,ma być z tych mniej awaryjnych.
Sklepy jakie wchodzą w grę to X-kom lub Saturn ( bo takie mam
Potrzebuję kupić laptopa.
Budżet ok 1500 zł
Laptop dla ludzi lvl60, ogólnie internet, bank, podgląd kamer ze sklepu ,czyli jakiś specjalnych wymagań nie ma. Ma chodzić płynnie ( ͡° ͜ʖ ͡°), 15-17 cali
Jedno co ważne ,ma być z tych mniej awaryjnych.
Sklepy jakie wchodzą w grę to X-kom lub Saturn ( bo takie mam
@Neneszo: Dell lub Toshiba.
- 3
Znowu w promocji jest pad SteelSeries do telefonu za 29 zł
http://www.x-kom.pl/p/246608-steelseries-free-mobile-wireless-controller.html
#kodrabatowy EXPLOZJA
#xkom
http://www.x-kom.pl/p/246608-steelseries-free-mobile-wireless-controller.html
#kodrabatowy EXPLOZJA
#xkom
- 0
@SUPERMARIAN: Mail z danymi do wpłaty przychodzi po kilku godzinach.
- 0
Ilość produktów w promocji ograniczona. Jedna osoba może zakupić tylko 1 sztukę jednego produktu promocyjnego. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.
@Tommi1410: @FilozofujacaCalka:
- 11
łapcie kod promocyjny o na takie rzeczy w x-kom, kto pierwszy ten lepszy
osobiście bym brał myszkę jakbym potrzebował
#xkom #zakupy #komputery #cebuladeals #rozdajo
osobiście bym brał myszkę jakbym potrzebował
#xkom #zakupy #komputery #cebuladeals #rozdajo
źródło: comment_fWaBEFRlMAMrxUmcqrImpQAN5PyGzbQu.jpg
PobierzJakby ktoś miał na zbyciu to prosiłbym na priv o kod, bym był wdzięczny, to sobie w domu ogarne na laptopie bo z telwfonu ciągle ktoś mnie wyprzedza.
@Adrian_mirko: ja również prosiłbym na priv bo chciałbym zamówić głosniczek ;)



















#xkom #rozdajo #cebuladeals #komputery
źródło: comment_t9rJwIFGvWkxp0BESKTeJLjeIIZVWIvs.jpg
Pobierz