Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki i Mirabelki,

Mamy dla Was szybki i łatwy #konkurs. Do zgarnięcia łącznie 39 kodów rabatowych o wartości 10, 20 i 30 zł na zakupy w #xkom.

Zasady są proste - podzielcie się swoimi pomysłami dotyczącymi naszej działalności. Co możemy zmienić jako firma, by działać lepiej i efektywniej? #technologia
Wpisujcie propozycje, które będą pomocne w ulepszeniu naszej obsługi, oferty i funkcjonalności strony. Każda #waszasugestia jest dla nas bardzo ważna.

To Wy wybieracie zwycięzców plusując wpisy. Autorzy, którzy otrzymają ich najwięcej zgarną kody na zakupy.

Konkurs startuje teraz i potrwa 24h.

Przed startem nie zapomnijcie sprawdzić regulaminu, gdzie znajdziecie zasady -> http://bit.ly/1VwsAHt
Swój wpis zacznijcie od #waszasugestia. Pod uwagę bierzemy tylko komentarze najwyższego poziomu dodane jako pierwsze :)

Powodzenia :)
Pobierz x-kom - Cześć Mirki i Mirabelki,

Mamy dla Was szybki i łatwy #konkurs. Do zgarnięc...
źródło: comment_ddADsC6avocdTmcot2JPKas9ywPWu2sB.jpg
  • 136
@x-kom: od razu mi się nasuwa rzecz której doświadczyłem podczas ostatniego zakupu w sklepie stacjonarnym. Przydałoby się spiąć zamówienia dokonane online z tymi dokonanymi stacjonarnie, albo przynajmniej umożliwić ich podgląd przez stronę internetową. Zamówiłem omyłkowo w punkcie stacjonarnym złe kości RAM i musiałem dzwonić na Waszą infolinię, aby w ogóle zweryfikować fakt, że się pomyliłem - bo nie mogłem tego nigdzie sprawdzić.
@x-kom: Nie wiem co macie poprawić, ale chciałem was pochwalić za to co już poprawiliście:
Po odnowieniu strony wszystko działa znacznie szybciej niż poprzednio. Pamiętam kiedyś jak coś szukałem na stronie x-kom, to komputer mi się wieszał. Teraz wszystko działa sprawnie i szybko. Allegro mogłoby brać z was przykład i poprawić swoją stronę.
Pozdrawiam.