Utwierdziłem się w przekonaniu że inpost to podfirma. Zamówiłem z Xkoma po ostatniej wyprzedaży parę rzeczy. Dziś zastałem paczkę "doręczoną" za ogrodzeniem mojej posiadłości. Bez żadnego podpisu pokwitowania doręczenia. Ot leżała sobie na ziemii. Tak jak pisałem na szczęście nie był to np. dysk lub coś bardziej wartościowego, wtedy albo dostałbym wyziębiony dysk albo jeszcze czekał na paczkę. #xkom #inpost #podfirma #gorzkiezale
Mireczki, odebrałem wczoraj słuchawki gamingowe #lenovo z #cebuladeals w #xkom. Muszę przyznać, że jestem w szoku. Za niecałe 9 dyszek słuchawki fitują, ale 300 cebulionów bym za nie nie dał. Posiadają one dwie koncówki USB i jack 3,5 mm, pilota do sterowania głośnością oraz włączania/wyłączania mikrofonu (który jest dołączany), a po podłączenie przez USB świecą się. Testowałem je z PS4 przez USB, ale grają bardzo cicho, oraz przez jacka podłączonego do
Pobierz AlkoholToNieZabawka - Mireczki, odebrałem wczoraj słuchawki gamingowe #lenovo z #cebu...
źródło: comment_nebGtMZDAjRX5FqX8RwmwkCWYOIuRiJe.jpg
Podobna sytuacja ma się poprzez podłączenie przez USB do macbooka - mogłyby być głośniejsze. Dopiero iPhone 5S zdołał je napędzić i grają naprawdę nieźle - bass jest głęboki (ale mógłby być głębszy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), wysokie tony przyjemne (ale mogłyby być przyjemniejsze). Wyraźnie czuć, że słuchawki zostały stworzone go grania, a nie do słuchania muzyki (ale mogłyby być do słuchania też)... xD
Mireczki, robię #pokazzakupy.
Dziś odebrałam swoje zamowienie z x-kom. Są to najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. #cebuladeals niesamowita.
Słuchawki niesamowicie grają, obecnie używam modelu JVC HA-KX100, moim zdaniem te od Lenovo mają lepszy bas. Ładny design, nie ma się do czego przyczepić.
Gwarancja rok.

Głośnik Bluetooth też jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Robiłam testy, rozmawiałam z dużej odległości, machałam nim. Jakość rozmowy rewelacyjna. Odtwarzanie muzyki, to kolejne zaskoczenie. Nie buczy,
Pobierz ajzaofficial - Mireczki, robię #pokazzakupy. 
Dziś odebrałam swoje zamowienie z x-kom...
źródło: comment_B2QlaEBxPQkTxnQ5AP7mFFTo1EezyQrr.jpg
Hej @x-kom #xkom
Czy uważacie, że pisanie w ogłoszeniu, że ktoś dostanie wypłatę na czas jest normalne? To jest standard zapisany w prawie. Może jeszcze pracownik będzie mógł oddychać bez płacenia? A jak coś zginie to nikt nie dostanie wypłaty?

Taguje #pracbaza #praca #gorzkiezale #oswiadczenie #biednapolska #pytanie #czestochowa

PS. Jak by ktoś nie wierzył to:
http://www.x-kom.pl/kariera
Kurde przypał, kupiłem laptop outlet w #xkom dell insparion 7559 15-6300/8gb/1TB/Win10 + 128SSD na m2. Zadowolony że mam nowy komputer do pracy. Fajna bryła, dobrze trzyma bateria. I tutaj zaczynają się schody bo nic więcej nie jest ok.WIFI rozłącza po około 30 minutach korzystania, inne sieci znikają. Zaktualizowałem wszystkie sterowniki, windows update, programy do pracy zainstalowane i pierwszy problem przy próbie odpalenia PS CC 2015 oryginalnego pierwszy blue screen: Kernel security check
@Szary-w-Bieli z blue screenów można sporo się dowiedzieć. Poczytaj sobie o ich debugowaniu przy pomocy windbg. Jeśli to wina jakichś sterowników to powinno dać się wywnioskować, o które chodzi.
@vesterr: Cały czas staramy się organizować akcje promocyjne. Być może tego typu akcja zostanie powtórzona wraz z innymi produktami. Zapraszamy do obserwowania naszej strony www.x-kom.pl

@mestero: Akcja dotyczyła akcesoriów marki Lenovo np. torby, myszki, podkładki, słuchawki, głośniki, których cena była obniżona o 70% :)
@x-kom -y chyba wam się za bardzo w dupach poprzewracało.
To że jesteście jednym z większych i lepszych sklepów z elektroniką to proponuję wam przemyślenie swoich procedur.

Sytuacja, która mnie spotkała w waszym sklepie internetowym 2 dni temu była po prostu idiotyczna.

Zamówiłem u was 3 rzeczy, 2 chciałem na jednej fakturze , 1 na drugiej na inny podmiot. Oczywiście wszystko chciałem jedną wysyłką. Zadzwoniłem na waszą infolinię i zapytałem czy tak
@saatric: Bardzo przepraszamy Cię za zaistniałą sytuację. Prosimy o przesłanie w wiadomości prywatnej numeru zamówienia. Całą sytuację raz jeszcze przeanalizujemy i wrócimy do Ciebie z odpowiedzią.

Serdecznie pozdrawiamy.
@x-kom , Kupiłam w sierpniu bratu pada SteelSeries Free Mobile Wireless Controller, odpakował go na święta i nie działa, strasznie wariuje. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Odbierałam go w sklepie, paragon oczywiście wcięło, faktury na maila nie dostałam, została mi tylko pro-forma w historii zamówień. Mogę to jakoś reklamować?
Poza tym, jest gdzieś informacja jak długo dzialają kody na konkretne przedmioty z "okazja" ? Będę składać komputer w styczniu
Kod OKAZJA, jak wcześniej wspomnieliśmy, działa na produkty znajdujące się na stronie http://bit.ly/1MZl8MU.
Zachęcamy też do napisania wiadomości e-mail na adres x-kom@x-kom.pl wraz z linkami do asortymentu i informacją o tym, że interesuje Cię oferta indywidualna z rabatem. Sprawdzimy wówczas nasze możliwości i przygotujemy dla Ciebie wycenę :)
Mireczki, co radzicie robić jak #asus kupiony w #xkom (prezent) odmawia posłuszeństwa na dzień dobry w kwestii touchpada.

Co sprawdzone:
- Fn + f9 - to jak i wszystkie kombinacje z fn,
- w ustawieniach myszy, touchpadów itp. urządzenia nie widać,
- do biosu wchodziłem i tam też wszystko gra tzn. urządzenie nie było wyłączone,
- system od nich wgrany od zera, przywracanie systemu i reinstalacja nic nie dała.

Asus 17 cali,
@pottymouth: miałem parę ofert pracy zapisanych w zakładkach gdzie pisało że osobom pytającym o wynagrodzenie dziękują. I że praca jest skierowana dla osób zdeklarowanych do stałej stabilnej współpracy. Z 3 podobne oferty były.
Kolejna to praca w produkcji foli gdzie koleś po rozmowie powiedział że praca 12h (jeden dzień) jeden dzień odpoczynku i tak cały tydzień... Ktoś chyba kodeksu pracy nie zna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
No