konto usunięte
Hej, są tu jakieś mirki ze sklepu #xkom ? Mam #pytanie , dosyć standardowe, pachnie cebulą ale muszę je zadać bo jeszcze zakiełkuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Czy jak będę w sklepie zamawiał laptopa za spore hajsy, mogę liczyć na jakiś bonus w postaci, ja wiem, wiedzmina 3 ? Zwykłą standardową wersję bez bajerów, a i tak będę chciał po zakupie laptopa przejść to może uda się
- Cronox





























