@x-kom: zgubiłam dowód zakupu i gwarancję od laptopa, a od jakiegoś czasu psuje się w nim zawias ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam tylko potwierdzenie zamówienia na mailu i koncie użytkownika. czy jest szansa na jakąkolwiek naprawę/wymianę bez świstków? #xkom
Witamy serdecznie,

Jeżeli sprzęt odbierałaś osobiście w salonie, to zgłoś się do tego salonu. Na miejscu otrzymasz stosowne oświadczenie i będziesz mogła złożyć reklamację. Jeżeli był to zakup z dostawą kurierską, prosimy o podanie w wiadomości prywatnej adresu e-mail - postaramy się odszukać ten dokument :)
Ależ jestem pozytywnie zaskoczony z #xkom! Właśnie mija 5 tydzień odkąd oddałem mego sześciotygodniowego, fabrycznie zepsutego laptopa do naprawy w #xkom. Okazuje się, że urządzenie w samym serwisie spędziło jedynie 5 dni, natomiast resztę czasu spędził w podróży. Nie zdziwiłbym się, gdyby przyjechał nienaprawiony. Mam obawy, że serwis gwarancyjny nie wykrył wszystkich zgłoszonych usterek lub nie wszystkie zostały uznane jako usterki i będę musiał go wysyłać jeszcze raz na
@robertx: Akurat nie porównywałbym Lenovo do Alfy - to w końcu dawny IBM, a nie jakaś firma znikąd typu "laptop z Biedronki". OP-owi po prostu trafił się wadliwy egzemplarz, tego się nie da wyeliminować w stu procentach w żadnej firmie. Idąc dalej samochodową analogią - to tak, jakby ktoś kupił Mercedesa z wadą fabryczną i na tej podstawie stwierdzić, że Mercedesy są do kitu.
Mirki. Chciałbym zakupić monitor i zostały te dwa sklepy Morele.net i x-kom.pl. Cena monitora ta sama, ale różne ceny dostawy. Morele darmowe, x-kom 20 zł. W każdym dochodzi jeszcze prowizja za szybki przelew [dotpay itp]. Chodzi mi o sprawy związane ze zwrotami, gwarancja w tych dwóch sklepach. Jak to u nich wygląda? #xkom #morele
Ależ jestem pozytywnie zaskoczony dzięki @x-kom !! Zamówiłem wczoraj myszkę w ich sklepie outletowym na allegro za 139zł. Taka sama nowa w regularnej sprzedaży kosztuje 199zł. Dziś dostaję telefon, że zamówiona myszka im się zapodziała i proponują inna w tej samej cenie. Jako że byłem zdecydowany na zamówioną wcześniej to powiedziałem, że trudno i zamówię w ich normalnym sklepie za regularną cenę. Miły Pan powiedział, że jeszcze się z kimś skonsultuje i
Poradzcie drogie mirki! Miałem awarię dysku twardego i teraz chce szybko kupić nowy już SSD a nie chce się przejechać. Znalazłem dysk http://www.x-kom.pl/p/223285-dysk-ssd-crucial-250gb-25-sata-ssd-bx100-7mm.html na #xkom który jest dość popularny i tańsza wersję http://www.x-kom.pl/p/266853-dysk-ssd-crucial-240gb-25-sata-ssd-bx100-7mm.html która nie ma żadnej opinii. Wolał bym tańszy ale jak ma być gorszy to dziękuję. Chyba że jest gdzieś coś innego lepszego w podobnej cenie?
#kiciochpyta #ssd #pcmasterrace
Mireczki potrzebuje laptopa. Budżet to tak 2,5-3 tys. ale juz nie wiecej. wymagania jakie mam to procek i5/i7 8gb ramu, dysk ssd250gb lub jakis mniejszy ssd + hdd, (bron boze hybryda) rozdzielczosc fhd, miloby bylo jakby matryca byla matowa, przekątna 13"-15" w wiedzmina trojke grac nie planuje ale milo by bylo jakbym odpalil na nim jakies tytuly powiedzmy z 2010-2013, nie musi miec systemu, nie musi miec napedu.
wołam #laptopy #laptop i
Patrząc na opinie o #xkom zauważyłem, że ludzie, którzy "zostali wydymani" mają problem z laptopami/komputerami w ramach gwarancji. Jak wygląda sytuacja gdybym zakupił u nich pojedynczą pierdołkę ( #ssd od GoodRAM) i ten postanowiłby wyzionąć ducha w ciągu roku czy dwóch lat. Wymieniliby na nowy czy jednak reklamację przeciągaliby przez 15 miesięcy?

#pytanie #komputery #laptopy #zakupy

@Matlaw: A to już zależy jak sobie rozegrasz. Możesz oddać dysk do serwisu i czekać na naprawę/wymianę. 10 dni? 14? Miesiąc? Nie wiem...
Gdy padł mój dysk (Corsair) w ogóle nie rozważałem oddawania do serwisu - na stronie producenta otworzyłem RMA, za ok. 30 zł wysłałem paczuszkę do Holandii i w następnym tygodniu otrzymałem sprawny, nowy dysk. Procedurę rozpocząłem we wtorek, dysk dostałem w następny czwartek.
Gdy padł mój dysk (Corsair) w ogóle nie rozważałem oddawania do serwisu - na stronie producenta otworzyłem RMA, za ok. 30 zł wysłałem paczuszkę do Holandii i w następnym tygodniu otrzymałem sprawny, nowy dysk. Procedurę rozpocząłem we wtorek, dysk dostałem w następny czwartek.


@jezusmaria: Tak samo robiłem z dyskiem Seagate swego czasu. Nie bawiłem się w żadnych pośredników tylko od razu do firmy. Paczkę wysłałem w poniedziałek a za równy tydzień
Uważacie, że warto się pchać z takim bleedingiem na wymianę? Przy normalnym użytkowaniu niewidoczny, jedynie podczas filmów, gdy u dołu jest czarny pasek. Nie jest to wielki defekt, do tego da się go częściowo wyeliminować modyfikując kąt ustawienia ekranu. Biorąc pod uwagę jak często takie defekty występują przy matrycach IPS, boję się, że wymienię siekierkę na kijek i dopiero wtedy będę żałował ;-)

#dell #inspiron #xkom #komputery #sprzet #sprzetkomputerowy #ips
Pobierz Gari90 - Uważacie, że warto się pchać z takim bleedingiem na wymianę? Przy normalnym ...
źródło: comment_eQt73sMT1HGVJsRS7sAUm6tDmsHVKcQN.jpg
@Ramox: @Jurigag: @FxJerzy: @Fool: Nie uwierzycie, ale otrzymałem telefon z @x-kom. Do sklepu stacjonarnego, w którym odbierałem zamówienie zostanie dostarczony nowy egzemplarz, jak już będzie na miejscu mam przyjechać ze swoim, porównamy matryce w jednym i drugim i zdecydujemy czy wymieniamy - na miejscu, od ręki. Tego się chyba nikt nie spodziewał, nie w Polsce ;-)
Sprawa wygląda tak że kupiłem na allegro zaplombowany dysk ssd kupiony tydzień temu w xkomie(wysyłkowo). Wczoraj postawiłem na nim system, ale po kilku godzinach crash i dysk przestał być widoczny nawet w biosie. Pomyślałem więc że skoro nie minęły 2 tyg od zakupu to zaniose go do salonu xkom i mi go wymienią. Nic bardziej mylnego. Według babki z infolinii muszę im go odesłac(bo tak go kupiłem) i oni zweryfikuja czy ja
Hej Mirki i Mirabelki,

chciałem sobie takiego lapka kupić:
http://www.x-kom.pl/p/285299-notebook-laptop-141-dell-latitude-3450-i5-5200u-8gb-2401000-fhd.html#specification

jednak z uwagi na to, że ostatnio #xkom leci sobie w kulki raczej nie chcę kupować go w x-komie, macie jakieś propozycje sklepów ogarniających takie sprzęty w normalnej cenie?
zależy mi kluczowo na:
14 calach, matrycy fullHD IPS, procu co najmniej I5-5200U, 8GB RAM i SSD > 200GB (ram i SSD mogę sam dołożyć, to nie jest dla mnie problem)

ktoś coś?
@ly000: ostatni wykop - faktycznie, ale ja na gwarancji oddawałem jakiś rok temu - padł napęd DVD. Szybka wymiana i w ciągu paru dni komp wrócił.

Być może już też stwierdzili, że są wystarczająco 'duzi', żeby sobie pozwolić na zwiększenie przychodów kosztem serwisu...
@husky83: byłem ich stałym klientem, kupiłem od nich m.in.: złożony przez nich komputer, 2 monitory, 2 pary głośników, klawiatury, myszki, podzespoły komputerowe i nigdy nie miałem żadnych problemów, aż do teraz. widocznie zmieniła się polityka firmy. oby im to wyszło bokiem.
@m4rk: "Jednocześnie informujemy, iż wszystkie ceny w naszych sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym zawierają 2% rabat.
Rabat nie jest uwzględniany jedynie przy płatności kartami płatniczymi i kredytowymi."
a prowizje oni placa w granicach 0,4 %. niezly biznes


@m4rk: pewnie ten zapis(jak w milionie innych sklepów ze sprzętem droższym niż 20zł) pozostał z czasów kiedy to prowizje były w okolicach 1.5% i wszystkim stronom się opłacało rozliczać gotówką
#!$%@?, kupuję laptop w xkomie, 200 zł drożej niż gdziekolwiek, bo nowa seria i ponoć DDR4, zanim lapek przyszedł do sklepu, na stronie już zmienione na DDR3. Jebli się. Rekompensata: "torba, mysz, antywirus" warte 190zł przez telefon. W sklepie pewnie się okaże, że to targus + mysz targus warte 60 zł, którego już u nich kupiłem dwa tygodnie wcześniej. Żart. #laptopy #xkom #zakupy
@GhostxT: Użerałem się już z dwoma sklepami. Z nimi też powinienem i jeszcze w sklepie przy odbiorze bedę się kłócił. W tym momencie za bardzo ten sprzęt mi jest potrzebny. Bo jedyne co mógłbym teraz zrobić, to odstąpić od umowy i nie kupować po prostu. Po czym kupiłbym to samo gdzie indziej. A nie, nie kupiłbym, bo w tym momencie tylko oni go mają oraz satysfakcja.pl , czyli klon x-koma z