Mirki, pamiętacie http://www.wykop.pl/wpis/16818995/xkom-komputery-pcmasterrace-zakupy-podsumowanie-mo/ ?
Laptop właśnie wrócił z drugiej reklamacji, tym razem z tytułu rękojmi. Znowu nic nie zostało naprawione. #xkom uważa że laptop jest sprawny. Przy odbiorze, pokazałem ekspedientowi jak bardzo ten laptop jest sprawny. Na własnych oczach zobaczył spadki prędkości oraz ciągłe rozłączanie się dysku zewnętrznego - chyba bardzo się zdziwił i zaproponował by laptop wysłać trzeci raz, na co oczywiście się nie zgodziłem. Pokazałem również temu panu zdjęcie drugiej
Pobierz ly000 - Mirki, pamiętacie http://www.wykop.pl/wpis/16818995/xkom-komputery-pcmasterra...
źródło: comment_zK24rYrHhdcLoVSbLL8Vlp7TuiDagSRI.jpg
Może komuś coś się przyda: http://lpk.x-kom.pl/strefa-okazji/produkty?utm_source=newsletter&utm_medium=e-mail&utm_content=top&utm_campaign=20160318_strefa_swiateczna

karta microSDHC 8GB = 9 zł (z 15 zł)
kontroler steel mobile = 39 zł (z 99 zł, był już kiedyś)
dysk ssd patriot 240GB = 299 zł (z 349 zł)
komplet tuszów hp 650 z ryzą = 75 zł (z 94 zł)
nexus 5x = 1499 zł (z 1599 zł)

wszystko na kod OKAZJA do wpisania w koszyku po lewej stronie pod produktami

jest ogólnie
Kupiłem kiedyś mysz steelseries w xkomie, po jakimś czasie się zepsuła i oddałem ją na gwarancję ponad miesiąc temu.
Do 11 lutego powiadamiali mnie, co się dzieje itd. smsami i mailami do momentu aż przekazali do "serwisu wewnętrznego" = z tego co zrozumiałem serwis xkom przekazał serwisowi steelseries.

Chciałbym w końcu odzyskać mysz i pytania: Do kogo uderzać? Co robić? Jak ich jakoś pospieszyć z tym? Robić imbe na FB czy co?
@ly000: naprawie, a w tym pokwitowaniu co mi wydał, nie ma zbyt wiele informacji - na pewno nie o tych 21 dniach... ale idąc twoim tokiem myślenia to co - mogę oddać coś na gwarancje i już nigdy tego nie zobaczyć, bo mają nielimitowany czas na zajęcie się tym?
ej @x-kom
bo tak z miesiąc temu oddałem myszkę na gwarancję, miało być 14 dni a jest dupa. W mailu spytałem grzecznie co tu sie, to mi odpowiedzieliście, że nie wiecie i przekazaliście do serwisu :V
Musiałem sam zasugerować, żebyście wysłali do serwisu maila z zapytaniem co z moją myszką. Konsultant mi odpisał, że wystosował taką prośbę i mnie poinformuje... ale już długo długo cisza.
Co robić, jak żyć.
#xkom #gorzkiezale
@d-note: Prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres x-kom@x-kom.pl
Prześlij nam w niej linki do podzespołów i napisz o rabacie :) Sprawdzimy nasze możliwości i przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną :)