Wszystko
Wszystkie
Archiwum
518
X-kom, Lenovo - laptop niesprawny od 5 miesięcy. Pomocy!

Kupiłem laptopa Lenovo Y50-70 u X-Kom we wrześniu, podziałał prawie trzy tygodnie. Laptop nie nadaj się do użytku, od pięciu miesięcy... Lenovo odmawia naprawy, X-Kom nic nie robi. Jestem z niesprawnym sprzętem i nie wiem co robić. Gra w kotka i myszkę trwa już stanowczo zbyt długo...
z- 286
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki, #pomocy na szybko potrzebuję. Jaki będzie najlepszy dysk ssd do 200zł w x-komie
#xkom #ssd #kiciochpyta
#xkom #ssd #kiciochpyta
- 2
@maciekawski: Do 200 zł najlepszy SSD w X-KOM to SanDisk Plus 120 GB http://www.x-kom.pl/p/226782-dysk-ssd-sandisk-120gb-25-sata-ssd-plus.html
Test: http://www.purepc.pl/pamieci_masowe/test_dyskow_sandisk_ssd_plus_najlepsze_z_najtanszych_ssd
Test: http://www.purepc.pl/pamieci_masowe/test_dyskow_sandisk_ssd_plus_najlepsze_z_najtanszych_ssd
5
Wyprawa Lubelska

Materiał z imprezy X-kom.pl w Lublinie, przygotowany przez Quaza
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Może komuś coś się przyda: http://lpk.x-kom.pl/strefa-okazji/produkty?utm_source=newsletter&utm_medium=e-mail&utm_content=top&utm_campaign=20160318_strefa_swiateczna
karta microSDHC 8GB = 9 zł (z 15 zł)
kontroler steel mobile = 39 zł (z 99 zł, był już kiedyś)
dysk ssd patriot 240GB = 299 zł (z 349 zł)
komplet tuszów hp 650 z ryzą = 75 zł (z 94 zł)
nexus 5x = 1499 zł (z 1599 zł)
wszystko na kod OKAZJA do wpisania w koszyku po lewej stronie pod produktami
jest ogólnie
karta microSDHC 8GB = 9 zł (z 15 zł)
kontroler steel mobile = 39 zł (z 99 zł, był już kiedyś)
dysk ssd patriot 240GB = 299 zł (z 349 zł)
komplet tuszów hp 650 z ryzą = 75 zł (z 94 zł)
nexus 5x = 1499 zł (z 1599 zł)
wszystko na kod OKAZJA do wpisania w koszyku po lewej stronie pod produktami
jest ogólnie
- 1
@nieuczestniczewrealizacjiprojektu: Właśnie kupiłem słuchawki marzeń. Dzięks!!
@x-kom: a potem 3 miesiące walki o sprawnego?
- Piw_Benzyna
- konto usunięte
- konto usunięte
- vaxx
- GRIZLI
- +5 innych
@kmicolo: A jak się zepsuje po jakimś krótkim czasie to dalsza walka bezpośrednio z serwisem bo sklep umyje ręce ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- konto usunięte
- konto usunięte
- konto usunięte
- GRIZLI
- ly000
- +1 innych
- 1
Kupiłem kiedyś mysz steelseries w xkomie, po jakimś czasie się zepsuła i oddałem ją na gwarancję ponad miesiąc temu.
Do 11 lutego powiadamiali mnie, co się dzieje itd. smsami i mailami do momentu aż przekazali do "serwisu wewnętrznego" = z tego co zrozumiałem serwis xkom przekazał serwisowi steelseries.
Chciałbym w końcu odzyskać mysz i pytania: Do kogo uderzać? Co robić? Jak ich jakoś pospieszyć z tym? Robić imbe na FB czy co?
Do 11 lutego powiadamiali mnie, co się dzieje itd. smsami i mailami do momentu aż przekazali do "serwisu wewnętrznego" = z tego co zrozumiałem serwis xkom przekazał serwisowi steelseries.
Chciałbym w końcu odzyskać mysz i pytania: Do kogo uderzać? Co robić? Jak ich jakoś pospieszyć z tym? Robić imbe na FB czy co?
- 3
- 1
Mireczki mam do Was kilka pytan, składam komputer, jest promo na #xkom i upatrzylem sobie taki zestaw co o nim myslicie?
Wiem brak ssd ale wyprzedali sensowne z sensowna cena, moze macie jakis w promocji?
Co byscie zmienili, co zamienili?
Dodatkowo jest jeszcze jedna kosc ramu ale nie uwzglednialem bo tylko po jednej rzeczy mozna kupic.
#komputery #pcmasterrace
Wiem brak ssd ale wyprzedali sensowne z sensowna cena, moze macie jakis w promocji?
Co byscie zmienili, co zamienili?
Dodatkowo jest jeszcze jedna kosc ramu ale nie uwzglednialem bo tylko po jednej rzeczy mozna kupic.
#komputery #pcmasterrace
- 0
@cyrekback: Napędu optycznego nie potrzebujesz?
- 1
Mireczki, poleci ktoś jakiegoś dobrego laptopa do 2,5k z i5 i niegłupią grafiką? Coś tam już się orientowałem, zastanawiam się nad Lenovo albo Dellem, no ale może ktoś już stał przed podobnym wyborem i może coś doradzi.
#kiciochpyta #komputery #laptopy #xkom xD
#kiciochpyta #komputery #laptopy #xkom xD
- 4
Całkiem spoko obniżki w #xkom
http://lpk.x-kom.pl/tydzien-komponentow2/?_ga=1.241818434.1939253622.1455885550
np R9 380 za 889zł
#pcmasterrace
http://lpk.x-kom.pl/tydzien-komponentow2/?_ga=1.241818434.1939253622.1455885550
np R9 380 za 889zł
#pcmasterrace
@xylorinn: @Invisible22: może lenie otwórzcie po prostu stronę xkom, co? JA #!$%@?.
@jestemtrolem: ty chyba cebuladeals nie widziałeś. Cebula to by było jakby za 9 groszy sprzedawali
- 8
Dzisiaj w #xkom statyw z #aliexpress taniej nić u majfrenda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.x-kom.pl/goracy_strzal/7413
http://www.aliexpress.com/w/wholesale-Ball-Leg-tripod.html?spm=2114.01010208.0.327.iFu0ax&site=glo&SearchText=Ball+Leg+tripod&g=y&SortType=price_asc&groupsort=1&initiative_id=SB_20160312131117&shipCountry=pl
http://www.x-kom.pl/goracy_strzal/7413
http://www.aliexpress.com/w/wholesale-Ball-Leg-tripod.html?spm=2114.01010208.0.327.iFu0ax&site=glo&SearchText=Ball+Leg+tripod&g=y&SortType=price_asc&groupsort=1&initiative_id=SB_20160312131117&shipCountry=pl
- brunsik
- konto usunięte
- przecier
- konto usunięte
- dolandark
- +3 innych
- 0
@Wishmaster69: jest coś jeszcze w fajnej cenie?
@Faithh nie wiem, nie zachodzilem nawet bo nie potrzebuje stamtad nic
- 1
ej @x-kom
bo tak z miesiąc temu oddałem myszkę na gwarancję, miało być 14 dni a jest dupa. W mailu spytałem grzecznie co tu sie, to mi odpowiedzieliście, że nie wiecie i przekazaliście do serwisu :V
Musiałem sam zasugerować, żebyście wysłali do serwisu maila z zapytaniem co z moją myszką. Konsultant mi odpisał, że wystosował taką prośbę i mnie poinformuje... ale już długo długo cisza.
Co robić, jak żyć.
#xkom #gorzkiezale
bo tak z miesiąc temu oddałem myszkę na gwarancję, miało być 14 dni a jest dupa. W mailu spytałem grzecznie co tu sie, to mi odpowiedzieliście, że nie wiecie i przekazaliście do serwisu :V
Musiałem sam zasugerować, żebyście wysłali do serwisu maila z zapytaniem co z moją myszką. Konsultant mi odpisał, że wystosował taką prośbę i mnie poinformuje... ale już długo długo cisza.
Co robić, jak żyć.
#xkom #gorzkiezale
Sprzedałbym opla ale mam tylko Asusa Xonar DG zakupiony w #xkom z gwarancją do września 2017 posiadam paragon. Cena to 70zl ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
#pcmasterrace #komputery #audio
#pcmasterrace #komputery #audio
@Ale_Ale_Aleksandra: daje 30 zl dorzucasz opony zimowe i biore
@cadwell: daj 5 i jest twój, tylko opony zostają u mnie
























Laptop właśnie wrócił z drugiej reklamacji, tym razem z tytułu rękojmi. Znowu nic nie zostało naprawione. #xkom uważa że laptop jest sprawny. Przy odbiorze, pokazałem ekspedientowi jak bardzo ten laptop jest sprawny. Na własnych oczach zobaczył spadki prędkości oraz ciągłe rozłączanie się dysku zewnętrznego - chyba bardzo się zdziwił i zaproponował by laptop wysłać trzeci raz, na co oczywiście się nie zgodziłem. Pokazałem również temu panu zdjęcie drugiej