Wszystko
Wszystkie
Archiwum
@Drmscape: Przecież to było do przewidzenia, co chwila jest na niego promocja bo on się zwyczajnie nie chce sprzedawać.
- 0
@Drmscape: bardzo nam przykro, że nie udało Ci się skorzystać z Gorącego Strzału. Nie zdradzamy naszych przyszłych promocji, zachęcamy jednak do obserwowania naszej strony http://www.x-kom.pl/promocje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 13
- mroz3
- konto usunięte
- konto usunięte
- maciektms
- Chicane
- +8 innych
No elo,
Szykujcie się na X-KOM Clash ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.facebook.com/events/268175396862870/
#csgo #leagueoflegends #xkom #esport #czestochowa
Szykujcie się na X-KOM Clash ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.facebook.com/events/268175396862870/
#csgo #leagueoflegends #xkom #esport #czestochowa
źródło: comment_abjt5SPhBEqxt2YovV329LvC5WRB9MrG.jpg
Pobierz- 31
- konto usunięte
- Sleepypl
- Arcyksienciuniu
- Jurigag
- konto usunięte
- +26 innych
- 0
@Pete1: do mini-turniejów nie będą przeprowadzane eliminacje, obserwuj uważnie nasze wydarzenie, gdzie niebawem podamy informacje dotyczącą zapisów. Organizacją turnieju zajmuje się dział marketingu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
W #xkom jest promocja na #ssd SanDisk Plus 120 GB
Cena z kodem OKAZJA wynosi tylko 165 zł http://www.x-kom.pl/p/226782-dysk-ssd-sandisk-120gb-25-sata-ssd-plus.html
Recenzja dysku: http://www.purepc.pl/pamieci_masowe/test_dyskow_sandisk_ssd_plus_najlepsze_z_najtanszych_ssd
Ciekawą opcją jest także Silicon Motion V55 240 GB z kontrolerem Phison S8 (już trochę przestarzały, ale jak ktoś i tak ma stary laptop z SATA2, to będzie OK) i kośćmi MLC za 245 zł http://www.x-kom.pl/p/248164-dysk-ssd-silicon-power-240gb-25-sata-ssd-velox-v55.html
Recenzja: http://insidethebox.reviews/review/silicon-power-velox-v55-240gb-ssd-review
W skrócie: Odczyt 516 MB/s, Zapis 360 MB/s, Odczyt 4K 22
Cena z kodem OKAZJA wynosi tylko 165 zł http://www.x-kom.pl/p/226782-dysk-ssd-sandisk-120gb-25-sata-ssd-plus.html
Recenzja dysku: http://www.purepc.pl/pamieci_masowe/test_dyskow_sandisk_ssd_plus_najlepsze_z_najtanszych_ssd
Ciekawą opcją jest także Silicon Motion V55 240 GB z kontrolerem Phison S8 (już trochę przestarzały, ale jak ktoś i tak ma stary laptop z SATA2, to będzie OK) i kośćmi MLC za 245 zł http://www.x-kom.pl/p/248164-dysk-ssd-silicon-power-240gb-25-sata-ssd-velox-v55.html
Recenzja: http://insidethebox.reviews/review/silicon-power-velox-v55-240gb-ssd-review
W skrócie: Odczyt 516 MB/s, Zapis 360 MB/s, Odczyt 4K 22
- 0
@Kramarz: Najlepiej dac SSD zamiast HDD, a HDD do kieszeni zamiast DVD. Tylko wtedy uzyskasz pełną wydajność SSD.
- 1
- 1
- 1
- 2
Kupiłem laptopa Lenovo y50-70 przez x-koma. Co się później okazało? W laptopie bateria trzyma 2 godziny na maksymalnym oszczędzaniu energii, dodatkowo na ekranie czesto pojawiają się migające poziome zielone paski. Laptopa odesłałem na gwarancje do Lenovo, po 2 tygodniach wrócił do mnie. Jak udało mi się dowiedzieć od serwisanta, nie stwierdzono żadnych usterek mimo, że na stronie producenta jest napisane, że bateria powinna trzymać do 5 godzin, o migającym ekranie nie wspominając.
- 2
- 2
@pijawka: tez mam y50-70 problemów z bateria czy wydajnoscia nie mam ale za to migocze mi ekran i czasem tak zamigocze ze zdechnie ekran na amen a zeby sie włączył to trzeba go zamknąc i otworzyc od nowa. No i przyciski touchpada lewy i prawy ledwo co działają mało palca nie złame zeby zadziałał jakis.
Niedługo leci na gwarancje ale zawioze go osobiscie do sklepu w którym go kupilem.
To jest
Niedługo leci na gwarancje ale zawioze go osobiscie do sklepu w którym go kupilem.
To jest
- 2
Interwencja, helpdesk na mirko ;p #xkom Ostrzegawczo pytam @x-kom czy mam się rozpisywać jak wydajecie decyzję negatywną ws. naprawy telefonu, na który było wykupione ubezpieczenie od tego typu sytuacji? Czy może piszemy jak pięknie traktujecie klientów gdy już raz w bardzo podobnym uszkodzeniu tel. zareagowaliście pozytywnie, a tym razem #widzimisie specjalisty od badania przyczyn upadku telefonu jest takie a nie inne i macie nas w nosie? :)
Jak będzie? Powołujemy komisje Antka
Jak będzie? Powołujemy komisje Antka
- 0
- 0
@mati55: bardzo prosimy o kontakt poprzez wiadomość prywatną i podanie numeru reklamacji. Sprawdzimy Twoją sprawę dokładnie. Pragniemy podkreślić, że do każdej sytuacji podchodzimy indywidualnie i staramy się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla klienta
Witam,w marcu kupiłem laptopa dell(gwarancja 3 lata) z #xkom dziś pisałem do della w sprawię gwarancji łożysko wiatraka i pisk z zasilacza na wyłączonym laptopie(katuje i3 4005,karta zintegrowana na grach)
Po wpisaniu kodu serwisowego wyświetliła się data 1 maja 2015 to znaczy że #xkom sprzedał mi używane gówno w cenie nowego?
#laptopy #dell #laptop
Po wpisaniu kodu serwisowego wyświetliła się data 1 maja 2015 to znaczy że #xkom sprzedał mi używane gówno w cenie nowego?
#laptopy #dell #laptop
źródło: comment_JIyTBQD96ZFKyHdmkKtXfsjvg08epQ5q.jpg
Pobierz@ssaa: możliwe, że po przyjściu do magazynu zmieniali konfig laptopa (dysk) i 2 lata masz wtedy sklepowej gwarancji a dellowska leci osobnym torem..
- 2
Po wpisaniu kodu serwisowego wyświetliła się data 1 maja 2015 to znaczy że #xkom sprzedał mi używane gówno w cenie nowego?
@ssaa: nie, to oznacza że laptop zarejestrowano właśnie wtedy w bazie danych Della a jeśli się zdarzy taka sytuacja, że zgubisz kartę gwarancyjną, to po numerze seryjnym będziesz mógł zrealizować gwarancję wg tego co mają wpisane w bazie a nie licząc np. 3 lata od daty zakupu w xkom
By
- 1
- 1
@niepowtarzalny-dwa: Dziś pracujemy w standardowych godzinach :)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@niepowtarzalny-dwa: Tak, dziś pracujemy w standardowych godzinach :)
@PaganMuffin: Paczki w każdej firmie traktowane są podobnie.
- 0
@PaganMuffin: paczki do wysyłki przygotowujemy osobiście i dbamy o to by współpracować z dostawcami świadczącymi usługi na najwyższym poziomie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@jedzczarnekoty: zachęcamy do zakupów w naszym sklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla klienta. Pragniemy również podkreślić, że jesteśmy do Twoje dyspozycji na Wykopie i jeśli miałbyś dodatkowe pytania lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami
@jedzczarnekoty: X-kom > Morele
Miraski, jakby ktoś chciał jeszcze kod, to tutaj mam jeden, którego nie wykorzystam: YW2U4H. Jak ktoś wykorzysta, to niech da znać ʕ•ᴥ•ʔ
#xkom
#xkom
@ozetka: Dziękuje za kodzik :D
- 3
@x-kom za przeproszeniem czy wy sobie jaja robicie? Powoli tracę cierpliwość, czwarty raz do was piszę, za każdym razem mnie zbywacie, że sprawdzicie co i jak, a od ponad miesiąca (od 18 marca) status reklamacji się nie zmienił (reklamacja złożona 10 marca- GD/15615/16)
kolega @agent89 złożył reklamacje po mnie, i jego została uznana, a moja dalej "Przekazane do serwisu zewnętrznego"
Tak się traktuje klienta?
#xkom #gorzkiezale
kolega @agent89 złożył reklamacje po mnie, i jego została uznana, a moja dalej "Przekazane do serwisu zewnętrznego"
Tak się traktuje klienta?
#xkom #gorzkiezale
- 3
@zolcix: musisz dodać znalezisko po prostu i zrobić gównoburzę, wtedy się zainteresują
- 0
konto usunięte via Android
- 2
@x-kom: Już kiedyś wyjasnialiscie. Niby kod użyty, a kod był u mnie na meilu tylko.
@pieknykrulewicz: QEX2F2
- 4





























piszę to jeszcze raz, bo przez przypadek usunęłam poprzedni wpis ( ͡° ʖ̯ ͡°) więc w dużym skrócie:
NIE POLECAM ZAKUPÓW W X-KOM / sprzętu asus
Kupiłam laptopa asus R510LDV z kartą graficzną Nvidia 820m, jednak z tą kartą właśnie był problem i 4 razy wysyłałam sprzęt na gwarancję, ZA KAŻDYM RAZEM
źródło: comment_mWFLg9QIExWunHbLP7pu6Gu3eIHRIS6U.jpg
Pobierz