Mircy ile czasu idzie wam zazwyczaj zamówienie w #xkom ? Kupiłem rzecz z odbiorem osobistym w salonie w Warszawie w niedzielę, zapłaciłem kartą. Poniedziałek cisza, dzisiaj dostałem maila, że przedmiotu, który kupiłem nie ma w salonie i że jak będzie to mnie poinformują. Ile zazwyczaj się czeka? Zawołam teź @x-kom, może odpowiedzą ;)
#zakupy #xkom #kiciochpyta
#zakupy #xkom #kiciochpyta



























Eh. Szarpnąłem się w końcu na ASUS PG279Q.
Wczoraj przyjechał po 2 dniach opóźnienia w xkom - dostawa od dystrybutora. Już się cieszyłem, że jak od dystrybutora to znaczy, że nie ze zwrotu i wszystko będzie cacy.
1. Jakość wykonania - #!$%@?. Serio - większą precyzję producenci wykazują przy monitorach za 500zł niż przy tym za 3600zł. 2/10
2. Ergonomia - 2/10. Co za debil w czasach multidisplays daje
źródło: comment_u77nQ9Cgqba4EsUiilzJ755rAWw31rwi.jpg
Pobierz10/10. Nie można im nic zarzucić. I coraz bardziej głowię się nad tym, aby kupić na środek 27" od DELLa IPS 60hz, a pieprzyć tego asusa. ASUS może za ten numer stracić klienta na długo.
"Najlepszy monitor dla graczy"... Co za #!$%@? podejście. "Granice normy"... I bezczelny tekst, że każdy producent ten problem z IPS - poczytałem i nie. Nie każdy, a nie jest to problem tylko paneli