#pcmasterrace #xkom #monitory
Eh. Szarpnąłem się w końcu na ASUS PG279Q.
Wczoraj przyjechał po 2 dniach opóźnienia w xkom - dostawa od dystrybutora. Już się cieszyłem, że jak od dystrybutora to znaczy, że nie ze zwrotu i wszystko będzie cacy.
1. Jakość wykonania - #!$%@?. Serio - większą precyzję producenci wykazują przy monitorach za 500zł niż przy tym za 3600zł. 2/10
2. Ergonomia - 2/10. Co za debil w czasach multidisplays daje
kamillus - #pcmasterrace #xkom #monitory
Eh. Szarpnąłem się w końcu na ASUS PG279Q.
...

źródło: comment_u77nQ9Cgqba4EsUiilzJ755rAWw31rwi.jpg

Pobierz
@enef: DELL U2415
10/10. Nie można im nic zarzucić. I coraz bardziej głowię się nad tym, aby kupić na środek 27" od DELLa IPS 60hz, a pieprzyć tego asusa. ASUS może za ten numer stracić klienta na długo.
"Najlepszy monitor dla graczy"... Co za #!$%@? podejście. "Granice normy"... I bezczelny tekst, że każdy producent ten problem z IPS - poczytałem i nie. Nie każdy, a nie jest to problem tylko paneli
Kupiłem dzisiaj w #xkom myszkę microsoft arc touch #surface. Po powrocie do domu okazało się, że myszka była używana, jedna bateria była w myszce, a druga w pudełku. Dodatkowo nosi ślady użytkowania. Nie zostałem o tym poinformowany. Po uruchomieniu myszki okazało się, że jest ona zepsuta. Myszka włącza się, jednak zupełnie nie reaguje na przycisk parowania bt.
Mam takie pytanie czy mogę w innym salonie tej sieci domagać się wymiany sprzętu
Mirensy, w #xkom niezła promocja na słuchawki Kingston Hyperx Cloud. Właśnie miałem się chwalić, że dziś kupiłem (dałem 299PLN w Mediaexpert... ب_ب ) i od dwóch godzin siedzę i słucham muzyki i zbieram szczękę z butów. Słuchawki są #!$%@?ŃCZO dobre. To rebrandy Takstar PRO 80 z dodanym mikrofonem. Większość z was pewnie zna ten model ale jak ktoś jest akurat przed zakupem słuchawek to za 249PLN NIE MA lepszej opcji.
#pcmasterrace i
@wqrw: Używam ich od paru miesięcy w połączeniu z Xonar DX i nigdy bym już nie wrócił do Plantronicsów czy innych Srakenów. Jedny słowem genialne słuchawki
@Quis: W linku są modele Core. Różnią się jedynie dodatkowymi akcesoriami, ale zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cześć Mirki i Mirabelki,

zapraszamy Was na x-kom CLASH - nasz unikatowy, autorski projekt skierowany do wszystkich graczy i miłośników gamingowego sprzętu :)
Przestrzeń nowoczesnej Hali Częstochowa, imponująca scena, najlepsi youtuberzy w kraju, cosplayerzy, turnieje gamingowe, konkursy z nagrodami oraz dedykowane strefy producentów. To zaledwie część atrakcji, na jakie możecie liczyć w trakcie imprezy. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 czerwca 2016 roku w Częstochowie.

Szczegóły imprezy znajdziecie pod poniższym adresem:
http://x-kom-clash.pl/
x-kom - Cześć Mirki i Mirabelki, 

zapraszamy Was na x-kom CLASH - nasz unikatowy, ...

źródło: comment_aRp54LCNcthHBdQtbI744TGyj5msBVqo.jpg

Pobierz
via Android
  • 0
@L3gion: wszedzie pisza, ze R7 370 ustepuje w kazdym calu GTX950, a cena ta sama. Zastanawiam sie nad GTX950 ze wzgledu na te wlasnie obnizke - mialem brac GTX750 za 520zl a tutaj kilka dyszek wiecej i cos blizej podium