Podczas naszej promocji w Olsztynie nie obowiązywały żadne kupony, informacje o zasadach można znaleźć na naszym Facebooku bądź stronie. Jeśli współpracujemy z jakimś partnerem również o tym informujemy, autorzy tych kuponów nie współpracowali w żaden sposób z nami
Ma ktoś do oddania kod rabatowy do #xkom :D ? Przymierzam się do większego zakupu (także prośba o kod na prv jakby co, bo nie bedę w stanie puścić zamówienia od strzała zanim kod przepadnie :< ).

Plus pytanie o płytę główna do tego co już sobie upatrzyłem, bo się coś nie mogę zdecydować (jakby ktoś miał też pomysł jak by tu upchnąć i7 bez przekroczenia 4.5k to też jestem ciekaw :D
Pobierz causeyolo - Ma ktoś do oddania kod rabatowy do #xkom :D ? Przymierzam się do większeg...
źródło: comment_mfWcbvHrRoabMFuY4crM95buDjTzR5Wr.jpg
chcę jeszcze w tym tygodniu kupić dysk ssd, prawdopodobnie w #xkom i tu pytanie do @x-kom - macie może jakiś rabacik? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

rozważam dyski 128GB oraz ~250GB, głównie zależy mi na przystępnej cenie. Da się gdzieś wyrwać dysk 250GB za mniej niż 300 złotych? I żeby to nie była ADATA, albo inny wynalazek szatana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widziałem Transcenda SSD370
@hoszin: Dokładniej, to wygląda tak, że kupujesz ten pendrive z pięcioletnią gwarancją i cieszysz się z użytkowania.
Wrzucenie 1GB, to coś koło 100 sekund.

Tak, tylko żeby zapisać na nim te 128gb potrzeb około 60 godzin


@sagu93: Nie przesadzaj. Przy dobrych wiatrach w cztery godziny da się cały zapełnić.
Nieźle w #!$%@? lecą w tym @x-kom. Laptop zamówiony w niedzielę do dzisiaj nie wysłany. We wtorek dzwoniłem i laptop był na montażu SSD i najpóźniej w środę miał być wysłany. Dzisiaj ponownie telefon i dowiaduję się, że już dzisiaj na bank wyślą. No, i na tym się chyba skończyło bo status zamówienia nie zmienił się ( ͡° ʖ̯ ͡°) #xkom
@lvrrr: Bardzo przepraszamy Cię za zaistniałą sytuację. Prosimy o podanie numeru zamówienia w wiadomości prywatnej - postaramy się rozwiązać zaistniały problem
http://www.wykop.pl/wpis/17034735/mirki-pamietacie-http-www-wykop-pl-wpis-16818995-x/
cd.

@x-kom: 5 dni czekałem na odpowiedź z #xkom i w końcu dodzwoniono się do mnie z propozycją bym oddał laptopa trzeci raz do reklamacji... super... Czy dostałem jakąś gwarancję, że laptop zostanie mi wymieniony na nowy albo nie wróci znów nienaprawiony? Żadną. Ostatnim razem dostałem odpowiedź, że usterki albo nie zostały wykryte albo są zgodne z jakąś "specyfikacją producenta". Dlaczego tym razem "specyfikacja producenta" nie miałaby być brana pod
@ly000: Miejski rzecznik praw konsumenta. Do tego zatrudinij Adwokata za odpowiedni procent (Jak wygrasz sprawę to X-kom zabuli koszty zastępstwa procesowego.) Laptopa nie oddawaj(Ot choćby w celu uniknięcia dalszej dewaluacji wartości sprzętu i ryzyka jego zniszczenia i odpowiedzialności która może zostać przerzucona na ciebie W sądzie możesz się powołać na przykłady w których @x-kom dziwnym trafem zmieniał zdanie. powołaj w sądzie biegłego (Za to też będziesz musiał zapłacić ale jeśli wygrasz