Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Ma ktoś do oddania kod rabatowy do #xkom :D ? Przymierzam się do większego zakupu (także prośba o kod na prv jakby co, bo nie bedę w stanie puścić zamówienia od strzała zanim kod przepadnie :< ).
Plus pytanie o płytę główna do tego co już sobie upatrzyłem, bo się coś nie mogę zdecydować (jakby ktoś miał też pomysł jak by tu upchnąć i7 bez przekroczenia 4.5k to też jestem ciekaw :D
Plus pytanie o płytę główna do tego co już sobie upatrzyłem, bo się coś nie mogę zdecydować (jakby ktoś miał też pomysł jak by tu upchnąć i7 bez przekroczenia 4.5k to też jestem ciekaw :D
@causeyolo: 390 jest wydajniejszy od 970 w nowych grach
do tego ram ddr4 2133mhz
http://www.morele.net/plyta-glowna-gigabyte-ga-b150m-d3h-b150-ddr4-sata3-usb-3-0-matx-771598/
do tego ram ddr4 2133mhz
- 3
@causeyolo: GTX970 to podkarta, jak brać to 390
- 1
chcę jeszcze w tym tygodniu kupić dysk ssd, prawdopodobnie w #xkom i tu pytanie do @x-kom - macie może jakiś rabacik? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rozważam dyski 128GB oraz ~250GB, głównie zależy mi na przystępnej cenie. Da się gdzieś wyrwać dysk 250GB za mniej niż 300 złotych? I żeby to nie była ADATA, albo inny wynalazek szatana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widziałem Transcenda SSD370
rozważam dyski 128GB oraz ~250GB, głównie zależy mi na przystępnej cenie. Da się gdzieś wyrwać dysk 250GB za mniej niż 300 złotych? I żeby to nie była ADATA, albo inny wynalazek szatana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Widziałem Transcenda SSD370
- 2
@Arthes: kupilem ostatnio u nich dysk a cruical bx100 250GB za prawie 330. Z tego co czytalem to ma najlepszy stosunek cena/pojemnosc/wydajnosc. Dysk sie sprawdza transfery jak w instrukcji. Zazwyczaj dyski 250+ sa szybsze od 120
- 2
- 4
Jakby ktoś chciał to podrzucam kod rabatowy do #xkom 20zł na zakupy powyżej 100zł.
Dzisiaj trzeba wykorzystać bo traci ważność.
LVJ6Lx
#kodyrabatowe
Dzisiaj trzeba wykorzystać bo traci ważność.
LVJ6Lx
#kodyrabatowe
- 0
KPN7Z9
@Wyrewolwerowanyrewolwer: @x-kom Szkoda, że wieczorem chcąc coś kupić po wpisaniu kodu pojawia się komunikat "Żaden z promocyjnych produktów nie znajduje się w koszyku." Maila z kodem dostałem po 12 a już po promocji.
@corsten: Kurde lipa. Nie wiedziałem.
#pc #xkom #kiciochpyta #pcmasterrace
Zestaw PC + Monitor
Budżet ~3000 ( +/- 300 )
Co ważne musi być gotowiec...
Coś ciekawszego dorwę?
2600 http://www.x-kom.pl/p/267520-desktop-x-kom-tesla-gb-300-i3-4170-gtx750ti-8gb-120gb1tb-wx.html ( GTX 750Ti; i3-4170; SSD )
600 http://www.x-kom.pl/p/289674-monitor-lcd-led-24-lg-24mp48hq-p-czarny.html
70% www, 30% gierki.
Ma być mocny, kasa musi być wydana na PC albo przepadnie...
Zestaw PC + Monitor
Budżet ~3000 ( +/- 300 )
Co ważne musi być gotowiec...
Coś ciekawszego dorwę?
2600 http://www.x-kom.pl/p/267520-desktop-x-kom-tesla-gb-300-i3-4170-gtx750ti-8gb-120gb1tb-wx.html ( GTX 750Ti; i3-4170; SSD )
600 http://www.x-kom.pl/p/289674-monitor-lcd-led-24-lg-24mp48hq-p-czarny.html
70% www, 30% gierki.
Ma być mocny, kasa musi być wydana na PC albo przepadnie...
- 2
@factorys: i5 + 950 tylko że bez systemu http://www.x-kom.pl/p/259744-desktop-x-kom-tesla-gb-500-i5-6400-gtx950-8gb-1tb.html
- 1
@factorys: Ten pierwszy zestaw jest ok, skoro gry w drugiej kolejności to wystarczy, a do grania 750Ti też będzie niezłe, SSD tym bardziej się przyda, płyta główna i grafika od Asusa to solidne i wydajne komponenty.
- 1
@x-kom, chcialbym kupic u was dell inspirom 5548 (http://www.x-kom.pl/p/279494-notebook-laptop-156-dell-inspiron-5548-i5-5200u-8gb-1000-win8-r7-m265.html).
Jednak mam pytanie, czy mozliwa jest jakakolwiek ingerencja w jego bebechy? Tzn. Czy mozliwe jest u was, zeby dolozyc do niego dysk ssd 120 gb, na ktorym bylby zainstalowany system?
#xkom
Jednak mam pytanie, czy mozliwa jest jakakolwiek ingerencja w jego bebechy? Tzn. Czy mozliwe jest u was, zeby dolozyc do niego dysk ssd 120 gb, na ktorym bylby zainstalowany system?
#xkom
@StaryWedrowiec: o coś dokładniej mógłbyś napisać, bo właśnie chcę coś na filmy żeby do tv podłączyć, filmy raczej w wysokiej jakości ściągam.
@hoszin: Dokładniej, to wygląda tak, że kupujesz ten pendrive z pięcioletnią gwarancją i cieszysz się z użytkowania.
Wrzucenie 1GB, to coś koło 100 sekund.
@sagu93: Nie przesadzaj. Przy dobrych wiatrach w cztery godziny da się cały zapełnić.
Wrzucenie 1GB, to coś koło 100 sekund.
Tak, tylko żeby zapisać na nim te 128gb potrzeb około 60 godzin
@sagu93: Nie przesadzaj. Przy dobrych wiatrach w cztery godziny da się cały zapełnić.
- 4
- 2
@hxrpl: Miłej gry, dobrze że się nie zmarnował :)
- 5
@jestem_legenda: no dobrze, ale co?
- 0
@jestem_legenda: Bardzo prosimy o przesłanie materiałów na adres serwis@x-kom.pl - nasi serwisanci zweryfikują to
jednak nie 10-21 a 9:00-16:00
- 1
Nieźle w #!$%@? lecą w tym @x-kom. Laptop zamówiony w niedzielę do dzisiaj nie wysłany. We wtorek dzwoniłem i laptop był na montażu SSD i najpóźniej w środę miał być wysłany. Dzisiaj ponownie telefon i dowiaduję się, że już dzisiaj na bank wyślą. No, i na tym się chyba skończyło bo status zamówienia nie zmienił się ( ͡° ʖ̯ ͡°) #xkom
- 0
@lvrrr: Bardzo przepraszamy Cię za zaistniałą sytuację. Prosimy o podanie numeru zamówienia w wiadomości prywatnej - postaramy się rozwiązać zaistniały problem
- 1
http://www.wykop.pl/wpis/17034735/mirki-pamietacie-http-www-wykop-pl-wpis-16818995-x/
cd.
@x-kom: 5 dni czekałem na odpowiedź z #xkom i w końcu dodzwoniono się do mnie z propozycją bym oddał laptopa trzeci raz do reklamacji... super... Czy dostałem jakąś gwarancję, że laptop zostanie mi wymieniony na nowy albo nie wróci znów nienaprawiony? Żadną. Ostatnim razem dostałem odpowiedź, że usterki albo nie zostały wykryte albo są zgodne z jakąś "specyfikacją producenta". Dlaczego tym razem "specyfikacja producenta" nie miałaby być brana pod
cd.
@x-kom: 5 dni czekałem na odpowiedź z #xkom i w końcu dodzwoniono się do mnie z propozycją bym oddał laptopa trzeci raz do reklamacji... super... Czy dostałem jakąś gwarancję, że laptop zostanie mi wymieniony na nowy albo nie wróci znów nienaprawiony? Żadną. Ostatnim razem dostałem odpowiedź, że usterki albo nie zostały wykryte albo są zgodne z jakąś "specyfikacją producenta". Dlaczego tym razem "specyfikacja producenta" nie miałaby być brana pod
@ly000: Miejski rzecznik praw konsumenta. Do tego zatrudinij Adwokata za odpowiedni procent (Jak wygrasz sprawę to X-kom zabuli koszty zastępstwa procesowego.) Laptopa nie oddawaj(Ot choćby w celu uniknięcia dalszej dewaluacji wartości sprzętu i ryzyka jego zniszczenia i odpowiedzialności która może zostać przerzucona na ciebie W sądzie możesz się powołać na przykłady w których @x-kom dziwnym trafem zmieniał zdanie. powołaj w sądzie biegłego (Za to też będziesz musiał zapłacić ale jeśli wygrasz
- 0
@ly000: Napisaliśmy do Ciebie w wiadomości prywatnej
- 3
- 0
Jeśli szukasz zniżek to sprawdź naszą promocję wielkanocną http://lpk.x-kom.pl/strefa-okazji/produkty
- 2
#szukamlaptopa Wymagania:
- max 3000 PLN
- matryca matowa 13,3 -14
- dysk SSD min 128 GB
- RAM min 8GB
- windows min 7
Co myślicie o #lenovo E31-80 z i5-6200U (80MX00BMPB-240SSD) ?
#xkom
http://www.x-kom.pl/p/293671-notebook-laptop-133-lenovo-e31-80-i5-6200u-8gb-240-7pro64-fhd.html
- max 3000 PLN
- matryca matowa 13,3 -14
- dysk SSD min 128 GB
- RAM min 8GB
- windows min 7
Co myślicie o #lenovo E31-80 z i5-6200U (80MX00BMPB-240SSD) ?
#xkom
http://www.x-kom.pl/p/293671-notebook-laptop-133-lenovo-e31-80-i5-6200u-8gb-240-7pro64-fhd.html
Ktoś może wie, czy x-kom prowadzi sprzedaż detaliczną w punkcie, czy trzeba dokonać zamówienia przez internet? Salon nie odbiera ode mnie telefonu. Na stronie widnieje informacja o dostępności produktu w salonie.
#xkom #pytanie #kiciochpyta
#xkom #pytanie #kiciochpyta
- 1





























#xkom #telefony