#wybory głosowałem na Trzaskowskiego ale cały czas ręka na pulsie - jeszcze nie ma wygranej!
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
#wybory
wykop chyba już umarł bo żadnych wpisów nie widać, Ludzie wchodzą jeszcze na ten portal???
wykop chyba już umarł bo żadnych wpisów nie widać, Ludzie wchodzą jeszcze na ten portal???
- 2
Brak treści do wyświetlenia
#wybory
#wybory
- 1
#wybory
Tam może polecieć. Nawet 4 punkty procentowe. W którą stronę i ile? Nie wiadomo.
Tam może polecieć. Nawet 4 punkty procentowe. W którą stronę i ile? Nie wiadomo.
Szacunek dla wszystkich komisji wyborczych że tak szybko policzyli, dobra robota!
#wybory
#wybory
#wybory mamy czerwiec a nie ma jeszcze tęczowej belki
#wybory no akurat Paprocka to powinna w łeb dostać a nie podziękowania, ta kampania w mediach itp. wyglądała tragicznie
źródło: temp_file4928525266818678395
Pobierz@DIO_Brando u mnie dwie leżą. Dla pewności
- 8
źródło: obraz_2025-06-01_210531145
Pobierz@tajniakxxx: On już wie, że jutro ogłosi upadek demokracji, albo zwyzywa połowę Polaków od zdrajców.
#wybory michał całą armie chomików na dziś wynajął, że nie w------o?
@siodemkaxx: zaangażował wszystkie pyry wielkopolski
- 9
Nie ma co ściągać majtek.
Ludzie nie przyznają się do głosowania na Nawrockiego, rano możemy się obudzić z przewagą Nawrockiego xd.
#wybory
Ludzie nie przyznają się do głosowania na Nawrockiego, rano możemy się obudzić z przewagą Nawrockiego xd.
#wybory
#wybory Podkarpacie jak zwykle bez rigczu xD
źródło: Zrzut ekranu 2025-06-01 210551
Pobierz@GdzieJestBanan: podkarpackie należy odłączyć od Polski :/
- 3
Kolejne wybory zdecydowane o margines błędu XD
Do przewidzenia po frekwencji na wsi i zwiększeniu ilości zarejestrowanych wyborców w miastach.
A w sumie to i tak w----------e. KO i tak nie przetrwa następnych wyborów parlamentarnych, a w dobro PiSu to ja mam w------e j---a.
Chociaz
Do przewidzenia po frekwencji na wsi i zwiększeniu ilości zarejestrowanych wyborców w miastach.
A w sumie to i tak w----------e. KO i tak nie przetrwa następnych wyborów parlamentarnych, a w dobro PiSu to ja mam w------e j---a.
Chociaz
@RzutKamieniem: To jest bardzo prawdopodobne, bo dużo ludzi nie przyznaje się do głosowania na Nawrockiego
- 2
Poza wykopem dziś w nocy pewnie zawiesi się serwis InterCity. A już na pewno mikroserwis obsługujący połączenia do Budapesztu.
#wybory
#wybory
@CrokusYounghand: 2%
- 0
@GdzieJestBanan tak, ale przez tą niedokładność w zasadzie mówi tylko tyle, że wygra jeden albo drugi. tyle co było wiadome o 20:59.

















Niby niewiele, jednak jak wiele.