#wybory
wykop chyba już umarł bo żadnych wpisów nie widać, Ludzie wchodzą jeszcze na ten portal???
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma co ściągać majtek.
Ludzie nie przyznają się do głosowania na Nawrockiego, rano możemy się obudzić z przewagą Nawrockiego xd.
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejne wybory zdecydowane o margines błędu XD

Do przewidzenia po frekwencji na wsi i zwiększeniu ilości zarejestrowanych wyborców w miastach.

A w sumie to i tak w----------e. KO i tak nie przetrwa następnych wyborów parlamentarnych, a w dobro PiSu to ja mam w------e j---a.

Chociaz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poza wykopem dziś w nocy pewnie zawiesi się serwis InterCity. A już na pewno mikroserwis obsługujący połączenia do Budapesztu.
#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach