Wszystko
Wszystkie
Archiwum
@memento_mori: Gorzów, Zielona góra chociażby nie policzone, nie bój żaby xD
@plusbear: Oraz Kołobrzeg
- 27
#podkarpacie #podlasie #wybory
Przejrzałem sobie wyniki w poszczególnych regionach. Możecie mi wyjaśnić z czego wynika, aż taka przewaga pis nad resztą na wschodzie? Nie dociera tam sygnał inny niż tvp? Nie ma tam młodych ludzi? 500zł ma taką wartość, że przymykają oko na te wszystkie afery? Zrozumiałbym taki wynik w 2015 roku, ale po 8 latach złodziejstwa?!
Przejrzałem sobie wyniki w poszczególnych regionach. Możecie mi wyjaśnić z czego wynika, aż taka przewaga pis nad resztą na wschodzie? Nie dociera tam sygnał inny niż tvp? Nie ma tam młodych ludzi? 500zł ma taką wartość, że przymykają oko na te wszystkie afery? Zrozumiałbym taki wynik w 2015 roku, ale po 8 latach złodziejstwa?!
- mruwa
- ezoteryczny_hedonizm
- Robertt240
- DogInTheFog
- markar17
- +22 innych
@Dominias: PiS mocno inwestował w podkarpacie i się wcale nie dziwię ze tam jest ich bastion, kupa kasy poszła na rozwój regionu, gołym okiem widać to nawet w malutkich miasteczkach. wcześniej byli mocno zaniedbani, a ktoś ich zauważył i dal hajs na rozwój, proste
Mogę znieść każda porażkę, ale jak nie zobaczę Pani Holeckiej w moim ulubionym serwisie informacyjnym...to koniec
#wybory
#wybory
@dumblecunt: bo oni pobieraja taka sama pensje jak ci co mowia
Rząd koalicji, która trzyma rękę na pulsie i #!$%@? obietnice zgodnie z oczekiwaniami
Prezydent Revolution z jajami i muskułem, nie będzie się dłużej pieprzyć z PiSowcami i innymi lewymi hrabiankami
#wybory
Prezydent Revolution z jajami i muskułem, nie będzie się dłużej pieprzyć z PiSowcami i innymi lewymi hrabiankami
Okej?
#wybory
@Schizotypoidal to jest moj prezydent.
@Maurelius właśnie spadło
- 11
- 6
#konfederacja już większa ilość głosów niż w 2019 więc te "masakry" swetru itp nie miały takiego wpływu na wybory jak neuropki szczekały na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)#wybory
- harcerz
- Zoyav
- erplus
- kutafonixor
- vstol
- +1 innych
@Dandriel: cope
@Dandriel: xddddddd jakie compium ziom hahahs
- zjadlbym_kebaba
- ofensywnylaczek
- Poopiesh
- mruwa
- d4wid
- +6 innych
ja to bym....:
- glosowalem na pis - poszedlbym 5.4% (7)
- glosowalem na po - poszedlbym 5.4% (7)
- glosowalem na holownie - poszedlbym 4.7% (6)
- glosowalem na lewice - poszedlbym 4.7% (6)
- glosowalem na konfederacje - poszedlbym 8.5% (11)
- glosowalem na pis - dezercja! 3.9% (5)
- glosowalem na po - dezercja! 22.5% (29)
- glosowalem na holownie - dezercja! 20.9% (27)
- glosowalem na lewice - dezercja! 3.9% (5)
- glosowalem na konfederacje - dezercja! 20.2% (26)
@zbigniew_wodecki: A kto normalny poszedłby walczyć ? Za co ? Za to że, każdy Cię je*ie w dupę i ma gdzieś na każdym kroku. Rozumiem że, kraj byłby mega z perspektywami a ludzie spoko. Wtedy teoretycznie jest o co a tak to daj spokój └[⚆ᴥ⚆]┘
@zbigniew_wodecki: brakuje 'głosowałem na ... - poszedłbym jakby wygrali'
Już spada #wybory
- zjadlbym_kebaba
- Voycjeshyna
- mitotasak
- kokiloki21
- maki1234
- +3 innych
- 1
Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy Janusz Kowalski z okręgu 21 jest aktualnie poza sejmem? PIS zdobędzie tam 3 czy 4 mandaty?
#wybory
#wybory
Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez Donalda Tuska. Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że PiS wprowadzi stan wojenny po wyborach. Kupowałem potrzebne akcesoria do walki ulicznej... Kupiłem je za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 230 tys zł... Jestem na ten moment ponad 91 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację
- 10
Tutaj macie dashboard co pobiera dane z PKW i przekłada na mandaty, PiS po aktualizacji z 18:32 już poniżej 200 mandatów
https://mkostyk.github.io/wybory2023-client/#sejm
#wybory
https://mkostyk.github.io/wybory2023-client/#sejm
#wybory
- piternet
- Voycjeshyna
- ktb42
- Dkaab
- tiggar
- +5 innych
@Cygan_Edek jedyna legitna odpowiedź, klasycznie jakiś mirek naklepal skrypt który poprawnie przelicza mandaty, czego nie umieja do tej pory zrobić mainstreamowe duże media XD
@Cygan_Edek:
Dziękuję.
Dziękuję.
okazuje się, że te studenciaki w długich kolejkach to nie na KO, tylko na Lewicę głosowały - w Krakowie ma na razie 13%
#wybory
#wybory



























https://wykop.pl/link/7246899/tusk-obiecal-dzien-po-wyborach-odblokowac-pieniadze-z-kpo-czy-zrealizuje
W opisie mamy rzekomy cytat tuska:
Podczas gdy oryginalna wypowiedź to:
@thority: wygarną będzie można nazwać sytuację jak utworzą rząd. Na razie jeszcze liczenie głosów się nie skończyło pisiorku.