Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 13
Pozdrawiam wszystkich poki wypok jeszcze nie padł
#wybory
#wybory
- 5
źródło: temp_file4474961226108657180
Pobierz- 10
Mamy nowego Prezydenta
#wybory
#wybory
źródło: Screenshot_1448
PobierzChyba to mamy:) do zobaczenia za parę godzin jak serwery wstaną
#wybory
#wybory
@NaczelnyWoody: fakt, że różnica jest poniżej 1% świadczy o tym, że już oblalismy
- 0
@zaxcer: trudno się nie zgodzić...
- 1
laska z IPSOS powiedziała, że błąd statyczny to 2% a to oznacza, że przy wyniku 48% - 52% up nie będzie znany zwycięzca.
więc o 21:00 nic się nie dowiemy.
#wybory
więc o 21:00 nic się nie dowiemy.
#wybory
@mariusz-madejczyk: Błąd 2% oznacza, że przy 52% wynik mieści się w 50%-54%, a przy 48% w 46%-50%.
- 0
#wybory
Czy dziennikarze znaja wyniki exit poll duzo wczesniej przed 21:00?
Czy dziennikarze znaja wyniki exit poll duzo wczesniej przed 21:00?
- 26
Komentarz usunięty przez autora
@katienca: a czym sie stresujesz? XD szok jak ludzie dajecie soba manipulowac. Obojetnei czy wygra PiS czy PO to nic dla ludzi na dole sie nie zmieni. Chyba, ze kradlas z romanowskim i sie boisz pierdla to rozumiem stresik.
- 1
Była pizza w 2023 to może dzisiaj warto rozdawać parasolki w Gdańsku
#wybory
#wybory
- 16
#wybory Obym zaraz mógł wziąć porządnego łyka
źródło: temp_file5764116562885641986
Pobierz- 0
#wybory Myślę że różnica będzie mniejszą niż 500 tys, za granicami jest ponad 700 tys głosów, a exit pol tylko podaje PL, więc może być wynik inny z rana
- 4
Patrząc na to że bazarek jest 50/50 zastanawiam się czy nie iść na wybory, ale mogę zagłosować niekoniecznie po myśli wykopków ᶘᵒᴥᵒᶅ
#wybory
#wybory
@davie87: Czyli?
te ziemniaki z DPS przydałyby się chyba dzisiaj Białkowi
#wybory
#wybory
@siodemkaxx chlip chlip
zrobic comming out na komisji wyborczej?
#wybory
#wybory
Nasrać do urny?
- Tak 90.8% (108)
- Nie 9.2% (11)






























#wybory