laska z IPSOS powiedziała, że błąd statyczny to 2% a to oznacza, że przy wyniku 48% - 52% up nie będzie znany zwycięzca.

więc o 21:00 nic się nie dowiemy.

#wybory
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory Myślę że różnica będzie mniejszą niż 500 tys, za granicami jest ponad 700 tys głosów, a exit pol tylko podaje PL, więc może być wynik inny z rana
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patrząc na to że bazarek jest 50/50 zastanawiam się czy nie iść na wybory, ale mogę zagłosować niekoniecznie po myśli wykopków

#wybory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach